Bavois 4-1 Paradiso: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Bavois 4–1 Paradiso (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.
Paylaş
Maç özeti
Bavois – Paradiso maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: I. Bega 6', A. Ouhafsa 34', 76', 83' (Bavois); M. De Jesus Sousa 52' (Paradiso).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Bavois üstte · Paradiso altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 6' gol: I. Bega (Bavois)
- 34' gol: A. Ouhafsa (Bavois)
- 52' gol: M. De Jesus Sousa (Paradiso)
- 76' gol: A. Ouhafsa (Bavois)
- 83' gol: A. Ouhafsa (Bavois)
Maç olayları
- BavoisParadiso
- Gol A. Ouhafsa 4–183'
- Gol A. Ouhafsa 3–176'
- 52'Gol M. De Jesus Sousa 2–1
- Gol A. Ouhafsa 2–034'
- Gol I. Bega 1–06'
Bavois iç sahada (6 maç) · Paradiso deplasmanda (7 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 6 maç (2023'ten beri)
2 Bavois0 berabere4 Paradiso
- Bavois iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Paradiso deplasmanda 7 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Paradiso, deplasman maçlarında 7 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%71).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %64 9/14 | %33 2/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 7/15 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %27 4/15 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (16 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,43 (20 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,87 (28 gol) | 2,43 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol) | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Berabere | %29 4/14 | %50 3/6 |
| Geride | %43 6/14 | %17 1/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %67 10/15 | %71 5/7 |
| Geride | %7 1/15 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Bavois (14 maç)
Paradiso (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Bavois (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Paradiso (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 3 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Bavois
Sarı 1 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,1)
Paradiso
Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 132 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBavois
17. sıra · 11 puan · 14 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMM
- 31.10 Cham 2–1 Bavois M
- 17.10 Basel II 3–1 Bavois M
- 10.10 Bavois 0–2 Amical Saint-Prex M
- 03.10 Breitenrain 1–0 Bavois M
- 26.09 Biel-Bienne 2–0 Bavois M
Paradiso
5. sıra · 25 puan · 15 maç · averaj +9
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBBGB
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Bavois ile Paradiso, 1. Liga Promotion (İsviçre) 15. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 18. sırada (8 puan), konuk ekip 5. sırada (25 puan).
Form (son 5 maç)
Bavois son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 2 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Paradiso 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-6).
- Sıralama
- 18. (8 p) – 5. (25 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – BGBBG
- H2H (G-B-M)
- 2-0-4 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 2,78 – 3,28 – 1,88
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Bavois 2, Paradiso 4 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Nisan 2026, Paradiso 2-1 Bavois.
Gol istatistikleri
Bavois iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Paradiso dış saha 6 maçta 2,67 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bavois %20, Paradiso %67. İlk yarıyı önde kapatma: Bavois 1/5, Paradiso 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,78, 0 – 3,28, 2 – 1,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,05, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,36, Yok 2,17.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %43; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İsviçre · 1. Liga Promotion puan durumu · 1 Liga Promotion
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bulle | 15 | +14 | 33 |
| 2 | FC Schaffhausen | 14 | +18 | 32 |
| 3 | Cham | 15 | +11 | 30 |
| 4 | Biel-Bienne | 14 | +12 | 28 |
| 5 | Paradiso | 15 | +9 | 25 |
| 6 | Grand-Saconnex | 15 | +3 | 24 |
| 7 | Brühl | 15 | +1 | 23 |
| 8 | YF Juventus | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Zürich II | 15 | +1 | 21 |
| 10 | Breitenrain | 15 | 0 | 21 |
| 11 | Basel II | 15 | -2 | 20 |
| 12 | Amical Saint-Prex | 15 | -13 | 19 |
| 13 | Kreuzlingen | 14 | -4 | 15 |
| 14 | Young Boys II | 14 | -7 | 15 |
| 15 | Luzern II | 15 | -8 | 14 |
| 16 | Lugano II | 15 | -17 | 13 |
| 17 | Bavois | 14 | -4 | 11 |
| 18 | Bellinzona | 14 | -16 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Schaffhausen | 7 | +7 | 18 |
| 2 | Cham | 9 | +4 | 17 |
| 3 | Brühl | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Breitenrain | 7 | +5 | 16 |
| 5 | Grand-Saconnex | 8 | +7 | 15 |
| 6 | Bulle | 7 | +8 | 14 |
| 7 | Zürich II | 8 | +5 | 13 |
| 8 | YF Juventus | 8 | +1 | 13 |
| 9 | Amical Saint-Prex | 7 | 0 | 13 |
| 10 | Biel-Bienne | 6 | +5 | 11 |
| 11 | Basel II | 7 | +3 | 10 |
| 12 | Kreuzlingen | 8 | +2 | 10 |
| 13 | Young Boys II | 6 | +2 | 10 |
| 14 | Lugano II | 8 | -5 | 10 |
| 15 | Paradiso | 8 | +2 | 9 |
| 16 | Bavois | 6 | +3 | 8 |
| 17 | Bellinzona | 7 | -5 | 7 |
| 18 | Luzern II | 7 | -10 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bulle | 8 | +6 | 19 |
| 2 | Biel-Bienne | 8 | +7 | 17 |
| 3 | Paradiso | 7 | +7 | 16 |
| 4 | FC Schaffhausen | 7 | +11 | 14 |
| 5 | Cham | 6 | +7 | 13 |
| 6 | Luzern II | 8 | +2 | 11 |
| 7 | Basel II | 8 | -5 | 10 |
| 8 | YF Juventus | 7 | +1 | 9 |
| 9 | Grand-Saconnex | 7 | -4 | 9 |
| 10 | Zürich II | 7 | -4 | 8 |
| 11 | Brühl | 7 | -5 | 7 |
| 12 | Amical Saint-Prex | 8 | -13 | 6 |
| 13 | Breitenrain | 8 | -5 | 5 |
| 14 | Kreuzlingen | 6 | -6 | 5 |
| 15 | Young Boys II | 8 | -9 | 5 |
| 16 | Bavois | 8 | -7 | 3 |
| 17 | Lugano II | 7 | -12 | 3 |
| 18 | Bellinzona | 7 | -11 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Handikaplı Maç Sonucu 1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
