İsviçre · 1. Liga Promotion · 15. hafta

Basel II 2-2 Schaffhausen: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–2 MS İY 1–1

Basel II 2–2 Schaffhausen (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Basel II – Schaffhausen maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Y. Marchand 29', D. Okoh 66' (Basel II); C. Odutayo 13', F. Gloor 90' (Schaffhausen).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Basel II üstte · Schaffhausen altta

01530İY607590 13' gol: C. Odutayo (Schaffhausen)29' gol: Y. Marchand (Basel II)66' gol: D. Okoh (Basel II)90' gol: F. Gloor (Schaffhausen)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 13' gol: C. Odutayo (Schaffhausen)
  • 29' gol: Y. Marchand (Basel II)
  • 66' gol: D. Okoh (Basel II)
  • 90' gol: F. Gloor (Schaffhausen)

Maç olayları

  1. Basel IISchaffhausen
  2. 90'Gol F. Gloor 2–2
  3. Gol D. Okoh 2–166'
  4. Gol Y. Marchand 1–129'
  5. 13'Gol C. Odutayo 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Basel II

11. sıra · 20 puan

GBGMM

Deplasman

Schaffhausen

2. sıra · 32 puan

GGBGG

Basel II iç sahada (7 maç) · Schaffhausen deplasmanda (7 maç), bu sezon

2,14 Gol atma maç başı 2,71
1,71 Gol yeme maç başı 1,14
%14 Gol yememe maçların %29
%86 KG Var maçların %71
%100 2.5 Üst maçların %71

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)

2 Basel II0 berabere0 Schaffhausen

  • Basel II iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • FC Schaffhausen deplasmanda 7 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Basel II, iç saha maçlarında 7 maçta 7 kez 2,5 üst bitti (%100).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Basel II
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%40 6/15%43 3/7
Beraberlik%13 2/15%14 1/7
Mağlubiyet%47 7/15%43 3/7
Schaffhausen
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%71 10/14%57 4/7
Beraberlik%14 2/14%29 2/7
Mağlubiyet%14 2/14%14 1/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Basel II
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,73 (26 gol)2,14 (15 gol)
Yediği gol / maç1,87 (28 gol)1,71 (12 gol)
Schaffhausen
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç2,50 (35 gol)2,71 (19 gol)
Yediği gol / maç1,21 (17 gol)1,14 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Basel II
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%67 10/15%86 6/7
1,5 Üst%100 15/15%100 7/7
2,5 Üst%80 12/15%100 7/7
3,5 Üst%53 8/15%57 4/7
Gol yememe%13 2/15%14 1/7
Schaffhausen
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%57 8/14%71 5/7
1,5 Üst%79 11/14%86 6/7
2,5 Üst%71 10/14%71 5/7
3,5 Üst%43 6/14%57 4/7
Gol yememe%36 5/14%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Basel II
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%20 3/15%14 1/7
Berabere%40 6/15%57 4/7
Geride%40 6/15%29 2/7
Schaffhausen
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%50 7/14%57 4/7
Berabere%36 5/14%43 3/7
Geride%14 2/14%0 0/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Basel II (15 maç)

1/131/X01/20X/12X/X1X/232/112/X12/24

Schaffhausen (14 maç)

1/161/X11/20X/13X/X1X/212/112/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Basel II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 7
16-30 5 0
31-45 3 4
46-60 4 4
61-75 4 1
76-90 6 5

Schaffhausen (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 1
16-30 4 2
31-45 4 1
46-60 4 2
61-75 1 2
76-90 7 2

Kartlar

Basel II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Schaffhausen

Sarı 0 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 132 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Basel II

11. sıra · 20 puan · 15 maç · averaj -2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGMM

  1. 31.10 Breitenrain 2–0 Basel II M
  2. 24.10 Amical Saint-Prex 2–0 Basel II M
  3. 17.10 Basel II 3–1 Bavois G
  4. 11.10 Biel-Bienne 2–2 Basel II B
  5. 03.10 Basel II 3–2 Luzern II G
Deplasman

Schaffhausen

2. sıra · 32 puan · 14 maç · averaj +18

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBGG

  1. 04.11 Schaffhausen 3–2 Biel-Bienne G
  2. 31.10 Schaffhausen 1–0 Amical Saint-Prex G
  3. 18.10 Schaffhausen 2–2 FC Thun B
  4. 10.10 Luzern II 0–8 Schaffhausen G
  5. 03.10 Schaffhausen 6–3 Young Boys II G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

1. Liga Promotion (İsviçre) 15. hafta programında Basel II – Schaffhausen maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:30 oynanacak. Sıralamada Basel II 10., Schaffhausen 1.; iki takım arasında 12 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Basel II son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 9 gol yedi. Schaffhausen son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 20 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
10. (19 p) – 1. (31 p)
Form (son 5)
MMGBG – GGBGG
H2H (G-B-M)
2-0-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %67
iddaa MS 1-0-2
3,18 – 3,60 – 1,66
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Basel II 2, Schaffhausen 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 15 Nisan 2026, Basel II 2-1 Schaffhausen.

Gol istatistikleri

Basel II iç saha 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 1,67 gol yedi; Schaffhausen dış saha 6 maçta 2,83 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Basel II %83, Schaffhausen %67. İlk yarıyı önde kapatma: Basel II 1/6, Schaffhausen 4/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,18, 0 – 3,60, 2 – 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,26, Yok 2,46.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 28 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · 1. Liga Promotion puan durumu · 1 Liga Promotion

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Bulle 151032 3420 +1433 BGGGG
2FC Schaffhausen 141022 3517 +1832 GGGGB
3Cham 15933 3019 +1130 GBBGG
4Biel-Bienne 14842 3018 +1228 GBBBM
5Paradiso 15744 2819 +925 BBGBM
6Grand-Saconnex 15807 2825 +324 MMMGM
7Brühl 15726 2019 +123 GMGGG
8YF Juventus 15717 2523 +222 GMGMG
9Zürich II 15636 2928 +121 BGMGM
10Breitenrain 15636 2222 021 BGMGM
11Basel II 15627 2628 -220 BGMMB
12Amical Saint-Prex 15618 1831 -1319 GMGMM
13Kreuzlingen 14437 2226 -415 GGMMM
14Young Boys II 14437 2936 -715 MMBGM
15Luzern II 15429 2634 -814 MMBGG
16Lugano II 154110 2239 -1713 MGBMM
17Bavois 14329 1620 -411 MMMMG
18Bellinzona 14239 1026 -169 MMGBM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Schaffhausen 7601 169 +718
2Cham 9522 1713 +417
3Brühl 8512 159 +616
4Breitenrain 7511 138 +516
5Grand-Saconnex 8503 1912 +715
6Bulle 7421 157 +814
7Zürich II 8413 1712 +513
8YF Juventus 8413 1110 +113
9Amical Saint-Prex 7412 1010 013
10Biel-Bienne 6321 1712 +511
11Basel II 7313 1512 +310
12Kreuzlingen 8314 1412 +210
13Young Boys II 6312 1311 +210
14Lugano II 8314 1520 -510
15Paradiso 8233 119 +29
16Bavois 6222 96 +38
17Bellinzona 7214 813 -57
18Luzern II 7106 1020 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Bulle 8611 1913 +619
2Biel-Bienne 8521 136 +717
3Paradiso 7511 1710 +716
4FC Schaffhausen 7421 198 +1114
5Cham 6411 136 +713
6Luzern II 8323 1614 +211
7Basel II 8314 1116 -510
8YF Juventus 7304 1413 +19
9Grand-Saconnex 7304 913 -49
10Zürich II 7223 1216 -48
11Brühl 7214 510 -57
12Amical Saint-Prex 8206 821 -136
13Breitenrain 8125 914 -55
14Kreuzlingen 6123 814 -65
15Young Boys II 8125 1625 -95
16Bavois 8107 714 -73
17Lugano II 7106 719 -123
18Bellinzona 7025 213 -112

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Basel II3,18
X · Beraberlik3,60
2 · Schaffhausen1,66

Karşılıklı gol

Var1,26
Yok2,46
Tüm marketler (6)

Çifte Şans

1 ve 01,641 ve 21,110 ve 21,15

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,6703,7322,60

Alt/Üst 3.5

Alt1,58Üst1,77

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,47Üst1,95

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,64

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt2,11Üst1,39

Aynı gün 1. Liga Promotion'da oynanan diğer maçlar