← Maçlar
İsviçre · 1. Liga Promotion · 11. hafta10 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

FC Bavois 0-2 FC Amical Saint-Prex: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Bavois
0–2İY 0–0
FC Amical Saint-Prex
Maç sonu

FC Bavois 0–2 FC Amical Saint-Prex (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

FC Bavois – FC Amical Saint-Prex maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Bavois
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%21 3/14%33 2/6
Beraberlik%14 2/14%33 2/6
Mağlubiyet%64 9/14%33 2/6
FC Amical Saint-Prex
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%40 6/15%25 2/8
Beraberlik%7 1/15%0 0/8
Mağlubiyet%53 8/15%75 6/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Bavois
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,14 (16 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)1,00 (6 gol)
FC Amical Saint-Prex
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,20 (18 gol)1,00 (8 gol)
Yediği gol / maç2,07 (31 gol)2,62 (21 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Bavois
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%43 6/14%33 2/6
1,5 Üst%71 10/14%67 4/6
2,5 Üst%50 7/14%50 3/6
3,5 Üst%29 4/14%33 2/6
Gol yememe%21 3/14%33 2/6
FC Amical Saint-Prex
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%47 7/15%50 4/8
1,5 Üst%80 12/15%88 7/8
2,5 Üst%67 10/15%75 6/8
3,5 Üst%47 7/15%50 4/8
Gol yememe%27 4/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Bavois
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%29 4/14%33 2/6
Berabere%29 4/14%50 3/6
Geride%43 6/14%17 1/6
FC Amical Saint-Prex
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%20 3/15%0 0/8
Berabere%47 7/15%63 5/8
Geride%33 5/15%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Bavois (14 maç)

1/131/X01/21X/10X/X1X/232/102/X12/25

FC Amical Saint-Prex (15 maç)

1/121/X11/20X/14X/X0X/232/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Bavois (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 0 3
31-45 3 3
46-60 3 5
61-75 2 1
76-90 4 4

FC Amical Saint-Prex (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 2
31-45 2 2
46-60 5 2
61-75 2 4
76-90 2 4

Kartlar

FC Bavois

Sarı 1 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,1)

FC Amical Saint-Prex

Sarı 0 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 132 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · 1. Liga Promotion puan durumu · 1 Liga Promotion

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Bulle 151032 3420 +1433 BGGGG
2FC Schaffhausen 141022 3517 +1832 GGGGB
3Cham 15933 3019 +1130 GBBGG
4Biel-Bienne 14842 3018 +1228 GBBBM
5Paradiso 15744 2819 +925 BBGBM
6Grand-Saconnex 15807 2825 +324 MMMGM
7Brühl 15726 2019 +123 GMGGG
8YF Juventus 15717 2523 +222 GMGMG
9Zürich II 15636 2928 +121 BGMGM
10Breitenrain 15636 2222 021 BGMGM
11Basel II 15627 2628 -220 BGMMB
12Amical Saint-Prex 15618 1831 -1319 GMGMM
13Kreuzlingen 14437 2226 -415 GGMMM
14Young Boys II 14437 2936 -715 MMBGM
15Luzern II 15429 2634 -814 MMBGG
16Lugano II 154110 2239 -1713 MGBMM
17Bavois 14329 1620 -411 MMMMG
18Bellinzona 14239 1026 -169 MMGBM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Schaffhausen 7601 169 +718
2Cham 9522 1713 +417
3Brühl 8512 159 +616
4Breitenrain 7511 138 +516
5Grand-Saconnex 8503 1912 +715
6Bulle 7421 157 +814
7Zürich II 8413 1712 +513
8YF Juventus 8413 1110 +113
9Amical Saint-Prex 7412 1010 013
10Biel-Bienne 6321 1712 +511
11Basel II 7313 1512 +310
12Kreuzlingen 8314 1412 +210
13Young Boys II 6312 1311 +210
14Lugano II 8314 1520 -510
15Paradiso 8233 119 +29
16Bavois 6222 96 +38
17Bellinzona 7214 813 -57
18Luzern II 7106 1020 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Bulle 8611 1913 +619
2Biel-Bienne 8521 136 +717
3Paradiso 7511 1710 +716
4FC Schaffhausen 7421 198 +1114
5Cham 6411 136 +713
6Luzern II 8323 1614 +211
7Basel II 8314 1116 -510
8YF Juventus 7304 1413 +19
9Grand-Saconnex 7304 913 -49
10Zürich II 7223 1216 -48
11Brühl 7214 510 -57
12Amical Saint-Prex 8206 821 -136
13Breitenrain 8125 914 -55
14Kreuzlingen 6123 814 -65
15Young Boys II 8125 1625 -95
16Bavois 8107 714 -73
17Lugano II 7106 719 -123
18Bellinzona 7025 213 -112

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,55X3,7723,78

Çifte şans

1X1,11121,11X21,80

Karşılıklı gol

Var1,39Yok2,17

3,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst2,02

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Liga Promotion'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.