İsviçre · 1. Liga Promotion · 15. hafta

Lugano II 1-6 YF Juventus: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–6 MS İY 0–4

Lugano II 1–6 YF Juventus (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–4.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Lugano II – YF Juventus maçı 1-6 sona erdi; ilk yarı 0-4 tamamlandı. Goller: R. Frizzi 83' (Lugano II); M. Figueiredo 2', 58', L. Duong 9', S. Sane 24', A. Cvetkovic 32', N. Tesfom 73' (YF Juventus).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Lugano II üstte · YF Juventus altta

01530İY607590 2' gol: M. Figueiredo (YF Juventus)9' gol: L. Duong (YF Juventus)24' gol: S. Sane (YF Juventus)32' gol: A. Cvetkovic (YF Juventus)58' gol: M. Figueiredo (YF Juventus)73' gol: N. Tesfom (YF Juventus)83' gol: R. Frizzi (Lugano II)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 2' gol: M. Figueiredo (YF Juventus)
  • 9' gol: L. Duong (YF Juventus)
  • 24' gol: S. Sane (YF Juventus)
  • 32' gol: A. Cvetkovic (YF Juventus)
  • 58' gol: M. Figueiredo (YF Juventus)
  • 73' gol: N. Tesfom (YF Juventus)
  • 83' gol: R. Frizzi (Lugano II)

Maç olayları

  1. Lugano IIYF Juventus
  2. Gol R. Frizzi 1–683'
  3. 73'Gol N. Tesfom 0–6
  4. 58'Gol M. Figueiredo 0–5
  5. 32'Gol A. Cvetkovic 0–4
  6. 24'Gol S. Sane 0–3
  7. 9'Gol L. Duong 0–2
  8. 2'Gol M. Figueiredo 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Lugano II

16. sıra · 13 puan

MMGBM

Deplasman

YF Juventus

8. sıra · 22 puan

GGMGM

Lugano II iç sahada (8 maç) · YF Juventus deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,88 Gol atma maç başı 2,14
2,50 Gol yeme maç başı 1,43
%13 Gol yememe maçların %43
%75 KG Var maçların %57
%75 2.5 Üst maçların %71

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 3 maç (2025'ten beri)

1 Lugano II0 berabere2 YF Juventus

  • Lugano II iç sahada 8 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • YF Juventus deplasmanda 7 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Lugano II, iç saha maçlarında 8 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%13).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Lugano II
Toplam (15)İç saha (8)
Galibiyet%27 4/15%38 3/8
Beraberlik%7 1/15%13 1/8
Mağlubiyet%67 10/15%50 4/8
YF Juventus
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%53 8/15%57 4/7
Beraberlik%7 1/15%0 0/7
Mağlubiyet%40 6/15%43 3/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Lugano II
Toplam (15)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,47 (22 gol)1,88 (15 gol)
Yediği gol / maç2,60 (39 gol)2,50 (20 gol)
YF Juventus
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,73 (26 gol)2,14 (15 gol)
Yediği gol / maç1,33 (20 gol)1,43 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Lugano II
Toplam (15)İç saha (8)
KG Var%73 11/15%75 6/8
1,5 Üst%80 12/15%88 7/8
2,5 Üst%73 11/15%75 6/8
3,5 Üst%53 8/15%63 5/8
Gol yememe%7 1/15%13 1/8
YF Juventus
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%47 7/15%57 4/7
1,5 Üst%80 12/15%71 5/7
2,5 Üst%53 8/15%71 5/7
3,5 Üst%33 5/15%43 3/7
Gol yememe%40 6/15%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Lugano II
Toplam (15)İç saha (8)
Önde%33 5/15%63 5/8
Berabere%20 3/15%13 1/8
Geride%47 7/15%25 2/8
YF Juventus
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%33 5/15%43 3/7
Berabere%33 5/15%29 2/7
Geride%33 5/15%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Lugano II (15 maç)

1/131/X11/21X/10X/X0X/232/112/X02/26

YF Juventus (15 maç)

1/151/X01/20X/13X/X1X/212/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Lugano II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 5
16-30 3 3
31-45 4 5
46-60 0 5
61-75 1 4
76-90 4 6

YF Juventus (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 3 3
31-45 2 4
46-60 2 3
61-75 2 1
76-90 4 4

Kartlar

Lugano II

Sarı 0 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

YF Juventus

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 132 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Lugano II

16. sıra · 13 puan · 15 maç · averaj -17

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBM

  1. 31.10 Zürich II 6–1 Lugano II M
  2. 25.10 Lugano II 1–1 Bellinzona B
  3. 17.10 Grand-Saconnex 1–2 Lugano II G
  4. 11.10 Lugano II 2–3 Kreuzlingen M
  5. 03.10 Paradiso 1–0 Lugano II M
Deplasman

YF Juventus

8. sıra · 22 puan · 15 maç · averaj +2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMGM

  1. 31.10 YF Juventus 0–2 Brühl M
  2. 24.10 YF Juventus 3–1 Breitenrain G
  3. 17.10 Zürich II 2–1 YF Juventus M
  4. 10.10 YF Juventus 2–0 Bellinzona G
  5. 03.10 Grand-Saconnex 0–1 YF Juventus G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

1. Liga Promotion (İsviçre) 15. hafta programında Lugano II – YF Juventus maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 19:30 oynanacak. Sıralamada Lugano II 15., YF Juventus 11.; iki takım arasında 6 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Lugano II 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-12). Son 5 maçta YF Juventus 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-5).

Sıralama
15. (13 p) – 11. (19 p)
Form (son 5)
MBGMM – MGMGG
H2H (G-B-M)
1-0-2 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %50
iddaa MS 1-0-2
3,09 – 3,39 – 1,74
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Lugano II 1 – YF Juventus 2; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, Lugano II 0-1 YF Juventus.

Gol istatistikleri

Lugano II iç saha 7 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,00 gol yedi; YF Juventus dış saha 6 maçta 1,50 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Lugano II %71, YF Juventus %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lugano II %71, YF Juventus %50. İlk yarıyı önde kapatma: Lugano II 5/7, YF Juventus 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,09, 0 – 3,39, 2 – 1,74. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,25.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %61; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 18:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · 1. Liga Promotion puan durumu · 1 Liga Promotion

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Bulle 151032 3420 +1433 BGGGG
2FC Schaffhausen 141022 3517 +1832 GGGGB
3Cham 15933 3019 +1130 GBBGG
4Biel-Bienne 14842 3018 +1228 GBBBM
5Paradiso 15744 2819 +925 BBGBM
6Grand-Saconnex 15807 2825 +324 MMMGM
7Brühl 15726 2019 +123 GMGGG
8YF Juventus 15717 2523 +222 GMGMG
9Zürich II 15636 2928 +121 BGMGM
10Breitenrain 15636 2222 021 BGMGM
11Basel II 15627 2628 -220 BGMMB
12Amical Saint-Prex 15618 1831 -1319 GMGMM
13Kreuzlingen 14437 2226 -415 GGMMM
14Young Boys II 14437 2936 -715 MMBGM
15Luzern II 15429 2634 -814 MMBGG
16Lugano II 154110 2239 -1713 MGBMM
17Bavois 14329 1620 -411 MMMMG
18Bellinzona 14239 1026 -169 MMGBM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Schaffhausen 7601 169 +718
2Cham 9522 1713 +417
3Brühl 8512 159 +616
4Breitenrain 7511 138 +516
5Grand-Saconnex 8503 1912 +715
6Bulle 7421 157 +814
7Zürich II 8413 1712 +513
8YF Juventus 8413 1110 +113
9Amical Saint-Prex 7412 1010 013
10Biel-Bienne 6321 1712 +511
11Basel II 7313 1512 +310
12Kreuzlingen 8314 1412 +210
13Young Boys II 6312 1311 +210
14Lugano II 8314 1520 -510
15Paradiso 8233 119 +29
16Bavois 6222 96 +38
17Bellinzona 7214 813 -57
18Luzern II 7106 1020 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Bulle 8611 1913 +619
2Biel-Bienne 8521 136 +717
3Paradiso 7511 1710 +716
4FC Schaffhausen 7421 198 +1114
5Cham 6411 136 +713
6Luzern II 8323 1614 +211
7Basel II 8314 1116 -510
8YF Juventus 7304 1413 +19
9Grand-Saconnex 7304 913 -49
10Zürich II 7223 1216 -48
11Brühl 7214 510 -57
12Amical Saint-Prex 8206 821 -136
13Breitenrain 8125 914 -55
14Kreuzlingen 6123 814 -65
15Young Boys II 8125 1625 -95
16Bavois 8107 714 -73
17Lugano II 7106 719 -123
18Bellinzona 7025 213 -112

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Lugano II3,09
X · Beraberlik3,39
2 · YF Juventus1,74

Karşılıklı gol

Var1,33
Yok2,25
Tüm marketler (6)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,6003,6622,84

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,89Üst1,50

Alt/Üst 3.5

Alt1,43Üst2,00

Çifte Şans

1 ve 01,571 ve 21,130 ve 21,15

Tek / Çift

Tek1,72Çift1,63

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,40Üst2,09

Aynı gün 1. Liga Promotion'da oynanan diğer maçlar