← Maçlar
İsviçre · 1. Liga Promotion · 11. hafta11 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

FC Biel-Bienne 2-2 FC Basel II: Maç Sonucu ve İstatistikleri

FC Biel-Bienne
2–2İY 1–0
FC Basel II
Maç sonu

FC Biel-Bienne 2–2 FC Basel II (11 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

FC Biel-Bienne – FC Basel II maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: P. Pululu 38', U. Vasic 83' (FC Biel-Bienne); J. Eglin 54', Y. Marchand 88' (FC Basel II).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

FC Biel-Bienne üstte · FC Basel II altta

01530İY607590 38' gol: P. Pululu (FC Biel-Bienne)54' gol: J. Eglin (FC Basel II)83' gol: U. Vasic (FC Biel-Bienne)88' gol: Y. Marchand (FC Basel II)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 38' gol: P. Pululu (FC Biel-Bienne)
  • 54' gol: J. Eglin (FC Basel II)
  • 83' gol: U. Vasic (FC Biel-Bienne)
  • 88' gol: Y. Marchand (FC Basel II)

Maç olayları

  1. FC Biel-BienneFC Basel II
  2. 88'Gol Y. Marchand 2–2
  3. Gol U. Vasic 2–183'
  4. 54'Gol J. Eglin 1–1
  5. VAR: inceleme47'
  6. Gol P. Pululu 1–038'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

FC Biel-Bienne
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%57 8/14%50 3/6
Beraberlik%29 4/14%33 2/6
Mağlubiyet%14 2/14%17 1/6
FC Basel II
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%40 6/15%38 3/8
Beraberlik%13 2/15%13 1/8
Mağlubiyet%47 7/15%50 4/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

FC Biel-Bienne
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,14 (30 gol)2,83 (17 gol)
Yediği gol / maç1,29 (18 gol)2,00 (12 gol)
FC Basel II
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,73 (26 gol)1,38 (11 gol)
Yediği gol / maç1,87 (28 gol)2,00 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

FC Biel-Bienne
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%64 9/14%83 5/6
1,5 Üst%79 11/14%100 6/6
2,5 Üst%57 8/14%83 5/6
3,5 Üst%50 7/14%83 5/6
Gol yememe%36 5/14%17 1/6
FC Basel II
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%67 10/15%50 4/8
1,5 Üst%100 15/15%100 8/8
2,5 Üst%80 12/15%63 5/8
3,5 Üst%53 8/15%50 4/8
Gol yememe%13 2/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

FC Biel-Bienne
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%57 8/14%67 4/6
Berabere%43 6/14%33 2/6
Geride%0 0/14%0 0/6
FC Basel II
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%20 3/15%25 2/8
Berabere%40 6/15%25 2/8
Geride%40 6/15%50 4/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

FC Biel-Bienne (14 maç)

1/161/X21/20X/12X/X2X/222/102/X02/20

FC Basel II (15 maç)

1/131/X01/20X/12X/X1X/232/112/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

FC Biel-Bienne (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 1 1
31-45 6 2
46-60 5 3
61-75 3 1
76-90 5 9

FC Basel II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 7
16-30 5 0
31-45 3 4
46-60 4 4
61-75 4 1
76-90 6 5

Kartlar

FC Biel-Bienne

Sarı 0 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 0,0)

FC Basel II

Sarı 0 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 132 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · 1. Liga Promotion puan durumu · 1 Liga Promotion

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Bulle 151032 3420 +1433 BGGGG
2FC Schaffhausen 141022 3517 +1832 GGGGB
3Cham 15933 3019 +1130 GBBGG
4Biel-Bienne 14842 3018 +1228 GBBBM
5Paradiso 15744 2819 +925 BBGBM
6Grand-Saconnex 15807 2825 +324 MMMGM
7Brühl 15726 2019 +123 GMGGG
8YF Juventus 15717 2523 +222 GMGMG
9Zürich II 15636 2928 +121 BGMGM
10Breitenrain 15636 2222 021 BGMGM
11Basel II 15627 2628 -220 BGMMB
12Amical Saint-Prex 15618 1831 -1319 GMGMM
13Kreuzlingen 14437 2226 -415 GGMMM
14Young Boys II 14437 2936 -715 MMBGM
15Luzern II 15429 2634 -814 MMBGG
16Lugano II 154110 2239 -1713 MGBMM
17Bavois 14329 1620 -411 MMMMG
18Bellinzona 14239 1026 -169 MMGBM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Schaffhausen 7601 169 +718
2Cham 9522 1713 +417
3Brühl 8512 159 +616
4Breitenrain 7511 138 +516
5Grand-Saconnex 8503 1912 +715
6Bulle 7421 157 +814
7Zürich II 8413 1712 +513
8YF Juventus 8413 1110 +113
9Amical Saint-Prex 7412 1010 013
10Biel-Bienne 6321 1712 +511
11Basel II 7313 1512 +310
12Kreuzlingen 8314 1412 +210
13Young Boys II 6312 1311 +210
14Lugano II 8314 1520 -510
15Paradiso 8233 119 +29
16Bavois 6222 96 +38
17Bellinzona 7214 813 -57
18Luzern II 7106 1020 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Bulle 8611 1913 +619
2Biel-Bienne 8521 136 +717
3Paradiso 7511 1710 +716
4FC Schaffhausen 7421 198 +1114
5Cham 6411 136 +713
6Luzern II 8323 1614 +211
7Basel II 8314 1116 -510
8YF Juventus 7304 1413 +19
9Grand-Saconnex 7304 913 -49
10Zürich II 7223 1216 -48
11Brühl 7214 510 -57
12Amical Saint-Prex 8206 821 -136
13Breitenrain 8125 914 -55
14Kreuzlingen 6123 814 -65
15Young Boys II 8125 1625 -95
16Bavois 8107 714 -73
17Lugano II 7106 719 -123
18Bellinzona 7025 213 -112

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,42X4,2124,29

Çifte şans

1X1,07121,08X22,00

Karşılıklı gol

Var1,25Yok2,66

3,5 Alt / Üst

Alt1,87Üst1,56

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün 1. Liga Promotion'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.