← Maçlar
Tunus · Ligue 1 · 5. hafta11 Ekim 2026 · 16:30 TSİ

Etoile Sahel 0-1 Club S Hammam-Lif: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Etoile Sahel
0–1İY 0–1
Club S Hammam-Lif
Maç sonu

Etoile Sahel 0–1 Club S Hammam-Lif (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Etoile Sahel – Club S Hammam-Lif maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: C. Fradj 10' (Club S Hammam-Lif).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Etoile Sahel üstte · Club S Hammam-Lif altta

01530İY607590 5' sarı kart (Club S Hammam-Lif)10' gol: C. Fradj (Club S Hammam-Lif)52' sarı kart (Club S Hammam-Lif)84' sarı kart (Club S Hammam-Lif)85' kırmızı kart (Club S Hammam-Lif)90+1' sarı kart (Club S Hammam-Lif)90+8' sarı kart (Etoile Sahel)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 5' sarı kart (Club S Hammam-Lif)
  • 10' gol: C. Fradj (Club S Hammam-Lif)
  • 52' sarı kart (Club S Hammam-Lif)
  • 84' sarı kart (Club S Hammam-Lif)
  • 85' kırmızı kart (Club S Hammam-Lif)
  • 90+1' sarı kart (Club S Hammam-Lif)
  • 90+8' sarı kart (Etoile Sahel)

Maç olayları

  1. Etoile SahelClub S Hammam-Lif
  2. Sarı kart90+8'
  3. 90+1'Sarı kart
  4. 85'Kırmızı kart
  5. 84'Sarı kart
  6. 52'Sarı kart
  7. 10'Gol C. Fradj 0–1
  8. 5'Sarı kart

Maç istatistikleri

Etoile SahelClub S Hammam-Lif
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Etoile Sahel
Toplam (7)İç saha (4)
Galibiyet%29 2/7%25 1/4
Beraberlik%29 2/7%50 2/4
Mağlubiyet%43 3/7%25 1/4
Club S Hammam-Lif
Toplam (7)Dış saha (4)
Galibiyet%14 1/7%25 1/4
Beraberlik%29 2/7%25 1/4
Mağlubiyet%57 4/7%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Etoile Sahel
Toplam (7)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,14 (8 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,29 (9 gol)1,00 (4 gol)
Club S Hammam-Lif
Toplam (7)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,43 (3 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç0,86 (6 gol)0,75 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Etoile Sahel
Toplam (7)İç saha (4)
KG Var%71 5/7%75 3/4
1,5 Üst%71 5/7%75 3/4
2,5 Üst%43 3/7%25 1/4
3,5 Üst%14 1/7%0 0/4
Gol yememe%0 0/7%0 0/4
Club S Hammam-Lif
Toplam (7)Dış saha (4)
KG Var%29 2/7%25 1/4
1,5 Üst%29 2/7%25 1/4
2,5 Üst%0 0/7%0 0/4
3,5 Üst%0 0/7%0 0/4
Gol yememe%14 1/7%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Etoile Sahel
Toplam (7)İç saha (4)
Önde%14 1/7%0 0/4
Berabere%29 2/7%50 2/4
Geride%57 4/7%50 2/4
Club S Hammam-Lif
Toplam (7)Dış saha (4)
Önde%14 1/7%25 1/4
Berabere%57 4/7%50 2/4
Geride%29 2/7%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Etoile Sahel (7 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/202/102/X12/23

Club S Hammam-Lif (7 maç)

1/111/X01/20X/10X/X1X/232/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Etoile Sahel (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 1
31-45 0 2
46-60 3 0
61-75 2 3
76-90 1 1

Club S Hammam-Lif (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 1
31-45 0 1
46-60 1 2
61-75 0 0
76-90 0 1

Kartlar

Etoile Sahel

Sarı 11 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 1,6)

Club S Hammam-Lif

Sarı 14 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla · ligde 55 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Tunus · Ligue 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1US Ben Guerdane 7520 126 +617 BGGGG
2ES Tunis 6411 107 +313 MGGGB
3Stade Tunisien 7412 107 +313 GGMGG
4US Monastirienne 6330 85 +312 GBGBG
5Club Africain 6402 86 +212 GGMGM
6Progrès Sakiet Eddaïer 6321 52 +311 BGBGM
7CA Bizertin 7322 87 +111 BMBGM
8Jeunesse Sportive Omrane 7241 65 +110 BGBBB
9CS Sfaxien 6231 64 +29 GBGMB
10ES Sahel 5212 77 07 MGBMG
11AS Marsa 6132 54 +16 BMBGB
12ES Zarzis 6204 56 -16 MMMGM
13CS Hammam-Lif 7124 36 -35 MMGBB
14Olympique Béja 7034 510 -53 BBMMB
15ES Metlaoui 6105 39 -63 MGMMM
16ES Hammam-Sousse 7016 212 -101 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1US Ben Guerdane 4310 52 +310
2ES Tunis 3300 84 +49
3Progrès Sakiet Eddaïer 3300 40 +49
4Club Africain 3300 52 +39
5CA Bizertin 4220 52 +38
6Jeunesse Sportive Omrane 4220 41 +38
7CS Sfaxien 3210 41 +37
8US Monastirienne 3210 64 +27
9Stade Tunisien 3210 42 +27
10ES Zarzis 3201 42 +26
11AS Marsa 3120 41 +35
12ES Sahel 3111 33 04
13ES Metlaoui 3102 23 -13
14Olympique Béja 3012 35 -21
15CS Hammam-Lif 3012 13 -21
16ES Hammam-Sousse 3012 15 -41
#TakımOGBMAYAVP
1US Ben Guerdane 3210 74 +37
2Stade Tunisien 4202 65 +16
3US Monastirienne 3120 21 +15
4CS Hammam-Lif 4112 23 -14
5ES Tunis 3111 23 -14
6ES Sahel 2101 44 03
7Club Africain 3102 34 -13
8CA Bizertin 3102 35 -23
9CS Sfaxien 3021 23 -12
10Progrès Sakiet Eddaïer 3021 12 -12
11Jeunesse Sportive Omrane 3021 24 -22
12Olympique Béja 4022 25 -32
13AS Marsa 3012 13 -21
14ES Zarzis 3003 14 -30
15ES Metlaoui 3003 16 -50
16ES Hammam-Sousse 4004 17 -60

Güncel değil Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,33X3,5926,93

Çifte şans

121,12X22,20

Karşılıklı gol

Var2,46Yok1,30

1,5 Alt / Üst

Alt2,33Üst1,34

2,5 Alt / Üst

Alt1,39Üst2,19

3,5 Alt / Üst

Alt1,06Üst4,16

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.