← Maçlar
İspanya · La Liga · 11. hafta30 Ekim 2026 · 23:00 TSİ

Villarreal 0-1 Espanyol: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Villarreal
0–1İY 0–0
Espanyol
Maç sonu

Villarreal 0–1 Espanyol (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–5, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %63–%37, korner 7–3.

Maç özeti

Villarreal – Espanyol maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Leandro Cabrera 60' (Espanyol). xG: Villarreal 0,9 – 0,3 Espanyol.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Villarreal: Iñigo Pérez · Espanyol: Eder Sarabia

İki takımı karşılaştır →

Maç akışı

Villarreal üstte · Espanyol altta

01530İY607590 18' oyuncu değişikliği: Gerard Moreno ↔ Nicolas Pépé (Villarreal)↔21' sarı kart: Rafel Bauzà (Espanyol)41' sarı kart: Roger Hinojo (Espanyol)53' sarı kart: Sergi Cardona Bermúdez (Villarreal)56' sarı kart: Santi Comesaña (Villarreal)59' oyuncu değişikliği: Sergi Cardona Bermúdez ↔ Carlos Romero (Villarreal)↔59' oyuncu değişikliği: Alberto Moleiro ↔ Ayoze Pérez (Villarreal)↔60' gol: Leandro Cabrera (Espanyol)61' oyuncu değişikliği: Rafel Bauzà ↔ Pol Lozano (Espanyol)↔61' oyuncu değişikliği: Roger Hinojo ↔ José Ángel López Gálvez (Espanyol)↔75' sarı kart: Bryan Zaragoza (Espanyol)77' oyuncu değişikliği: Bryan Zaragoza ↔ Javi Puado (Espanyol)↔77' oyuncu değişikliği: Alejandro Santiago Vargas ↔ Jan Peries Duran (Espanyol)↔80' oyuncu değişikliği: Pau Navarro ↔ Alex Freeman (Villarreal)↔80' oyuncu değişikliği: Tajon Buchanan ↔ Tani Oluwaseyi (Villarreal)↔88' oyuncu değişikliği: Francisco Javier Hernandez Coarasa ↔ Gabriel Moscardo (Espanyol)↔90+1' sarı kart: Carlos Macià (Villarreal)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 18' oyuncu değişikliği: Gerard Moreno ↔ Nicolas Pépé (Villarreal)
  • 21' sarı kart: Rafel Bauzà (Espanyol)
  • 41' sarı kart: Roger Hinojo (Espanyol)
  • 53' sarı kart: Sergi Cardona Bermúdez (Villarreal)
  • 56' sarı kart: Santi Comesaña (Villarreal)
  • 59' oyuncu değişikliği: Sergi Cardona Bermúdez ↔ Carlos Romero (Villarreal)
  • 59' oyuncu değişikliği: Alberto Moleiro ↔ Ayoze Pérez (Villarreal)
  • 60' gol: Leandro Cabrera (Espanyol)
  • 61' oyuncu değişikliği: Rafel Bauzà ↔ Pol Lozano (Espanyol)
  • 61' oyuncu değişikliği: Roger Hinojo ↔ José Ángel López Gálvez (Espanyol)
  • 75' sarı kart: Bryan Zaragoza (Espanyol)
  • 77' oyuncu değişikliği: Bryan Zaragoza ↔ Javi Puado (Espanyol)
  • 77' oyuncu değişikliği: Alejandro Santiago Vargas ↔ Jan Peries Duran (Espanyol)
  • 80' oyuncu değişikliği: Pau Navarro ↔ Alex Freeman (Villarreal)
  • 80' oyuncu değişikliği: Tajon Buchanan ↔ Tani Oluwaseyi (Villarreal)
  • 88' oyuncu değişikliği: Francisco Javier Hernandez Coarasa ↔ Gabriel Moscardo (Espanyol)
  • 90+1' sarı kart: Carlos Macià (Villarreal)

Maç olayları

  1. VillarrealEspanyol
  2. Carlos MaciàSarı kart90+1'
  3. 88'Francisco Javier Hernandez Coarasa ↔ Gabriel MoscardoOyuncu değişikliği
  4. Pau Navarro ↔ Alex FreemanOyuncu değişikliği80'
  5. Tajon Buchanan ↔ Tani OluwaseyiOyuncu değişikliği80'
  6. 77'Bryan Zaragoza ↔ Javi PuadoOyuncu değişikliği
  7. 77'Alejandro Santiago Vargas ↔ Jan Peries DuranOyuncu değişikliği
  8. 75'Bryan ZaragozaSarı kart
  9. 61'Rafel Bauzà ↔ Pol LozanoOyuncu değişikliği
  10. 61'Roger Hinojo ↔ José Ángel López GálvezOyuncu değişikliği
  11. 60'Gol Leandro Cabrera 0–1Asist: Bryan Zaragoza
  12. Sergi Cardona Bermúdez ↔ Carlos RomeroOyuncu değişikliği59'
  13. Alberto Moleiro ↔ Ayoze PérezOyuncu değişikliği59'
  14. Santi ComesañaSarı kart56'
  15. Sergi Cardona BermúdezSarı kart53'
  16. 50'Roberto Fernández JaénVAR: gol iptal
  17. 41'Roger HinojoSarı kart
  18. 21'Rafel BauzàSarı kart
  19. Gerard Moreno ↔ Nicolas PépéOyuncu değişikliği18'

Maç istatistikleri

VillarrealEspanyol
63%Topa sahip olma37%
0,92Beklenen gol (xG)0,26
14Toplam şut5
4İsabetli şut3
6İsabetsiz şut1
4Engellenen şut1
7Ceza sahası içi şut2
7Ceza sahası dışı şut3
7Korner3
15Faul13
3Sarı kart3
0Kırmızı kart0
2Kurtarış5
564Pas326
503İsabetli pas263

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%27 3/11%20 1/5
Beraberlik%27 3/11%20 1/5
Mağlubiyet%45 5/11%60 3/5
Espanyol
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%25 3/12%33 2/6
Beraberlik%25 3/12%17 1/6
Mağlubiyet%50 6/12%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,36 (15 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,36 (15 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında1,40 (7 gol)
Espanyol
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,08 (13 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,40 düşük1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,17 (14 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,30 düşük1,17 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%64 7/11ligde 7.–9. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%64 7/11%60 3/5
2,5 Üst%64 7/11ligde 6.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%60 3/5
3,5 Üst%45 5/11%40 2/5
Gol yememe%9 1/11%20 1/5
Espanyol
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%58 7/12ligde 10.–12. · lig ortalamasında%67 4/6
1,5 Üst%75 9/12%83 5/6
2,5 Üst%50 6/12ligde 11.–13. · lig ortalamasından 7 puan düşük%50 3/6
3,5 Üst%8 1/12%0 0/6
Gol yememe%33 4/12%33 2/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,710,4
7,5 Üst%100 11/11%100 5/5
8,5 Üst%73 8/11%60 3/5
9,5 Üst%73 8/11%60 3/5
10,5 Üst%64 7/11%40 2/5
Espanyol
Toplam (12)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)8,99,7
7,5 Üst%67 8/12%83 5/6
8,5 Üst%50 6/12%67 4/6
9,5 Üst%50 6/12%67 4/6
10,5 Üst%25 3/12%17 1/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart5,43,8
2,5 Üst%82 9/11%60 3/5
3,5 Üst%82 9/11%60 3/5
4,5 Üst%64 7/11%40 2/5
5,5 Üst%64 7/11%40 2/5
Espanyol
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı kart6,36,7
2,5 Üst%100 12/12%100 6/6
3,5 Üst%92 11/12%100 6/6
4,5 Üst%92 11/12%100 6/6
5,5 Üst%75 9/12%83 5/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut9,410,2
6,5 Üst%100 11/11%100 5/5
7,5 Üst%91 10/11%80 4/5
8,5 Üst%27 3/11%20 1/5
9,5 Üst%27 3/11%20 1/5
Espanyol
Toplam (12)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut8,49,2
6,5 Üst%75 9/12%100 6/6
7,5 Üst%50 6/12%50 3/6
8,5 Üst%42 5/12%50 3/6
9,5 Üst%42 5/12%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%9 1/11%0 0/5
Berabere%64 7/11%80 4/5
Geride%27 3/11%20 1/5
Espanyol
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%25 3/12%33 2/6
Berabere%58 7/12%50 3/6
Geride%17 2/12%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Villarreal (11 maç)

1/111/X01/20X/11X/X3X/232/112/X02/22

Espanyol (12 maç)

1/121/X11/20X/11X/X2X/242/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Villarreal (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 1
31-45 5 6
46-60 1 2
61-75 2 1
76-90 4 1

Espanyol (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 2 1
31-45 2 0
46-60 2 0
61-75 1 2
76-90 2 5

Kartlar

Villarreal

Sarı 22 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,0)

Espanyol

Sarı 38 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 3,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Villarreal: iç saha, 5 maç · Espanyol: dış saha, 6 maç

VillarrealEspanyol
%61,4Topa sahip olma%42,8
2,10Beklenen gol (xG)0,92
17,2Toplam şut10,2
6,2İsabetli şut3,2
11,2Ceza sahası içi şut6,3
7,6Korner3,5
594Pas358
%89Pas isabeti%78
2,6Kurtarış4,8
11,4Faul16,3
2,8Ofsayt1,2
1,8Sarı kart3,3
0,00Kırmızı kart0,17

Rakiplerine izin verdikleri

1,07Rakibin xG'si1,38
10,4Rakibin şutu16,0
4,0Rakibin isabetli şutu6,0
2,8Rakibin korneri6,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Villarreal – Espanyol ilk 11'ler

Villarreal · 4-4-2

  1. 25P. GulácsiK
  2. 15S. MouriñoD
  3. 6Pau NavarroD80' oyundan çıktı 80. dk
  4. 12Renato VeigaD
  5. 23Sergi CardonaD53' sarı kart 53. dk59' oyundan çıktı 59. dk
  6. 17T. BuchananO80' oyundan çıktı 80. dk
  7. 16C. MaciaO90+1' sarı kart 90+1. dk
  8. 14Santi ComesañaO56' sarı kart 56. dk
  9. 10Alberto MoleiroO59' oyundan çıktı 59. dk
  10. 7Gerard MorenoF18' oyundan çıktı 18. dk
  11. 9G. MikautadzeF
Yedekler

Teknik direktör: Iñigo Pérez

Espanyol · 4-2-3-1

  1. 1Ángel FortuñoK
  2. 23O. El HilaliD
  3. 16V. DrkušićD
  4. 6L. CabreraD60' gol 60. dk
  5. 21Roger HinojoD41' sarı kart 41. dk61' oyundan çıktı 61. dk
  6. 26Rafel BauzàO21' sarı kart 21. dk61' oyundan çıktı 61. dk
  7. 8Edu ExpósitoO
  8. 36Alejandro Santiago VargasO
  9. 28Javier HernandezO88' oyundan çıktı 88. dk
  10. 15Bryan ZaragozaO60' asist 60. dk75' sarı kart 75. dk77' oyundan çıktı 77. dk
  11. 9Roberto FernándezF
Yedekler

Teknik direktör: Eder Sarabia

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Villarreal son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Espanyol son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 6 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 17 kez karşılaştı: Villarreal 9, Espanyol 3 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Şubat 2026, Villarreal 4-1 Espanyol.

Sıralama
10. (12 p) – 18. (8 p)
Form (son 5)
GGMBG – MMMBM
H2H (G-B-M)
9-5-3 (17 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %80
Korner ort. (maç)
10,1
iddaa MS 1-0-2
1,26 – 5,02 – 6,59
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Villarreal iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Espanyol dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Villarreal %75, Espanyol %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Villarreal %75, Espanyol %80. İlk yarıyı önde kapatma: Villarreal 0/4, Espanyol 2/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Villarreal 7,8, Espanyol 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,1. Maç başına kart: Villarreal 1,5, Espanyol 3,6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,26, 0 – 5,02, 2 – 6,59. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,55, Üst 1,34. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %78; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 30 Ekim 2026 13:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · La Liga puan durumu · Primera División

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Barcelona 111001 4612 +3430 GGGMG
2Real Madrid 121002 3110 +2130 GGGGG
3Atletico Madrid 11911 228 +1428 GGGGG
4Real Betis 11722 1815 +323 BGMBG
5Real Sociedad 11614 2020 019 GGGGM
6Sevilla 12534 1719 -218 BMGMB
7Athletic Club 11443 1511 +416 BMGGB
8Deportivo La Coruna 12363 1514 +115 MBMGB
9Racing Santander 12426 1730 -1314 BMGMG
10Alaves 12345 1517 -213 MMBMB
11Villarreal 11335 1515 012 GMBGM
12Celta Vigo 11263 1010 012 GBGBM
13Espanyol 12336 1314 -112 BMMGB
14Rayo Vallecano 10334 1520 -512 GBBMG
15Getafe 11335 816 -812 GMBMG
16Osasuna 12336 1223 -1112 MGMMB
17Elche 11245 1418 -410 GBBGM
18Levante 11245 1621 -510 BBGMM
19Valencia 12237 820 -129 BBMGM
20Malaga 12057 923 -145 BMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Barcelona 6501 247 +1715
2Real Madrid 5500 173 +1415
3Real Betis 6501 128 +415
4Atletico Madrid 5410 113 +813
5Getafe 6330 84 +412
6Athletic Club 6321 115 +611
7Racing Santander 6321 1111 011
8Alaves 6312 116 +510
9Rayo Vallecano 5311 97 +210
10Real Sociedad 5311 77 010
11Sevilla 6312 77 010
12Deportivo La Coruna 6231 86 +29
13Osasuna 6231 54 +19
14Celta Vigo 6222 96 +38
15Levante 5212 1312 +17
16Espanyol 6123 67 -15
17Villarreal 5113 67 -14
18Malaga 6033 612 -63
19Valencia 7025 314 -112
20Elche 5014 412 -81
#TakımOGBMAYAVP
1Barcelona 5500 225 +1715
2Real Madrid 7502 147 +715
3Atletico Madrid 6501 115 +615
4Elche 6231 106 +49
5Real Sociedad 6303 1313 09
6Villarreal 6222 98 +18
7Real Betis 5221 67 -18
8Sevilla 6222 1012 -28
9Espanyol 6213 77 07
10Valencia 5212 56 -17
11Deportivo La Coruna 6132 78 -16
12Athletic Club 5122 46 -25
13Celta Vigo 5041 14 -34
14Levante 6033 39 -63
15Alaves 6033 411 -73
16Osasuna 6105 719 -123
17Racing Santander 6105 619 -133
18Rayo Vallecano 5023 613 -72
19Malaga 6024 311 -82
20Getafe 5005 012 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,26X5,0226,59

Çifte şans

121,06X22,73

Karşılıklı gol

Var1,56Yok1,99

1,5 Alt / Üst

Alt5,51Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,55Üst1,34

3,5 Alt / Üst

Alt1,58Üst1,98

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.