Elche – Real Betis
Elche – Real Betis: 8 Kasım 16:00, İspanya · La Liga, 12. hafta. Bu sezon Elche evinde 5 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet; Real Betis deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 10 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Manuel Martínez Valero, Elche
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Elche | Real Betis |
|---|---|---|
| Lig sırası | 17. · 10 puan | 4. · 23 puan |
| Form (son 5) | BBGGM | MGBGM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,80 – 2,40 | 1,20 – 1,40 |
| 2,5 Üst biten | %60 | %40 |
| Karşılıklı gol | %40 | %60 |
| Gol yemediği | %20 | %40 |
| Aralarında (G-B-M) | 1-2-6 (9 maç, Elche bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Elche iç sahada (5 maç), Real Betis deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İlk 11'ler
Henüz açıklanmadıKadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.
Elche iç sahada (5 maç) · Real Betis deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Elche iç sahada bu sezon kazanamadı: 5 maçta 1 beraberlik, 4 mağlubiyet.
- Real Betis deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Elche, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%20).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiElche
17. sıra · 10 puan · 11 maç · averaj -4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGGM
- 01.11 Elche 0–1 Valencia M
- 27.10 Pinatar 1–3 Elche G
- 24.10 Rayo Vallecano 0–3 Elche G
- 17.10 Villarreal 0–0 Elche B
- 11.10 Elche 0–0 Celta Vigo B
Real Betis
4. sıra · 23 puan · 11 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBGM
- 04.11 Borussia Dortmund 2–1 Real Betis M
- 31.10 Real Betis 2–1 Malaga G
- 25.10 Celta Vigo 0–0 Real Betis B
- 21.10 Real Betis 1–0 Feyenoord G
- 17.10 Real Betis 2–5 Barcelona M
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Elche 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı. Real Betis son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 8 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Elche 1 – Real Betis 6; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Mayıs 2026, Real Betis 2-1 Elche.
Gol istatistikleri
Elche iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 2,40 gol yedi; Real Betis dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Elche %40, Real Betis %60. İlk yarıyı önde kapatma: Elche 0/5, Real Betis 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Elche 4,4, Real Betis 4,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,6. Maç başına kart: Elche 2,6, Real Betis 0,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,08, 0 – 3,38, 2 – 1,89. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,06, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,18.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,6; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 10 gol yediler.
- Sıralama
- 17. (10 p) – 4. (23 p)
- Form (son 5)
- MGGBB – MGBGM
- H2H (G-B-M)
- 1-2-6 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- Korner ort. (maç)
- 9,6
- iddaa MS 1-0-2
- 3,08 – 3,38 – 1,89
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %80 4/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 7/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (14 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (18 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,17 yüksek | 2,40 (12 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (18 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 13.–14. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 10. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 13.–14. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 14.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 2,2 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %0 0/5 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %0 0/5 |
| 5,5 Üst | %45 5/11 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,8 | 11,8 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Berabere | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Geride | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Geride | %9 1/11 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Elche (11 maç)
Real Betis (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Elche (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Real Betis (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 8 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Elche
Sarı 28 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,5)
Real Betis
Sarı 19 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Elche: iç saha, 5 maç · Real Betis: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 3 | Real Madrid | 11 | +18 | 27 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 11 | -9 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Real Madrid | 6 | +4 | 12 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu 1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Alt/Üst 1.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Toplam Gol
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
