Celta Vigo 0-0 Real Betis: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Celta Vigo 0–0 Real Betis (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 12–15, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %44–%56, korner 3–4.
Maç özeti
Celta Vigo – Real Betis maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Celta Vigo 0,9 – 0,8 Real Betis.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Celta Vigo: Claudio Giráldez · Real Betis: M. Pellegrini
Maç akışı
Celta Vigo üstte · Real Betis altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 30' sarı kart: Ilaix Moriba (Celta Vigo)
- 43' sarı kart: Diego Llorente (Real Betis)
- 57' oyuncu değişikliği: Hugo Alvarez Antunez ↔ Ferran Jutglà (Celta Vigo)
- 58' oyuncu değişikliği: Hugo González ↔ Williot Swedberg (Celta Vigo)
- 61' oyuncu değişikliği: Nelson Deossa ↔ Troy Parrott (Real Betis)
- 61' oyuncu değişikliği: Antony Matheus dos Santos ↔ Pablo Fornals (Real Betis)
- 68' oyuncu değişikliği: Javier Rueda García ↔ Sergio Carreira Vilarino (Celta Vigo)
- 68' oyuncu değişikliği: Pablo Durán Fernández ↔ Iago Aspas (Celta Vigo)
- 68' oyuncu değişikliği: Diego Llorente ↔ Marc Bartra (Real Betis)
- 68' oyuncu değişikliği: Isco ↔ Giovani Lo Celso (Real Betis)
- 75' oyuncu değişikliği: Dani Ceballos ↔ Álvaro Fidalgo (Real Betis)
- 80' sarı kart: Sergio Carreira Vilarino (Celta Vigo)
- 81' oyuncu değişikliği: Aleix Febas ↔ Hugo Burcio (Celta Vigo)
Maç olayları
- Celta VigoReal Betis
- Aleix Febas ↔ Hugo BurcioOyuncu değişikliği81'
- Sergio Carreira VilarinoSarı kart80'
- 75'Dani Ceballos ↔ Álvaro FidalgoOyuncu değişikliği
- Javier Rueda García ↔ Sergio Carreira VilarinoOyuncu değişikliği68'
- Pablo Durán Fernández ↔ Iago AspasOyuncu değişikliği68'
- 68'Diego Llorente ↔ Marc BartraOyuncu değişikliği
- 68'Isco ↔ Giovani Lo CelsoOyuncu değişikliği
- 61'Nelson Deossa ↔ Troy ParrottOyuncu değişikliği
- 61'Antony Matheus dos Santos ↔ Pablo FornalsOyuncu değişikliği
- Hugo González ↔ Williot SwedbergOyuncu değişikliği58'
- Hugo Alvarez Antunez ↔ Ferran JutglàOyuncu değişikliği57'
- 43'Diego LlorenteSarı kart
- Ilaix MoribaSarı kart30'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %55 6/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 7/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %18 2/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,91 (10 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,57 düşük | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (10 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,56 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,64 (18 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 17.–19. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 13.–14. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 14.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,4 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 2,2 |
| 2,5 Üst | %73 8/11 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %0 0/5 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %0 0/5 |
| 5,5 Üst | %45 5/11 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %36 4/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %27 3/11 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,8 | 11,8 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Geride | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Geride | %9 1/11 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Celta Vigo (11 maç)
Real Betis (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Celta Vigo (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Real Betis (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 8 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Celta Vigo
Sarı 18 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,6)
Real Betis
Sarı 19 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Celta Vigo: iç saha, 6 maç · Real Betis: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Celta Vigo – Real Betis ilk 11'ler
Celta Vigo · 3-4-3
- 13I. RaduK
- 20Javi RodríguezD
- 18Yoel LagoD
- 3Marcos AlonsoD
- 17Javi RuedaO68' oyundan çıktı 68. dk
- 14Aleix FebasO81' oyundan çıktı 81. dk
- 6I. MoribaO30' sarı kart 30. dk
- 22Javi GalánO
- 16Hugo GonzálezF58' oyundan çıktı 58. dk
- 11Pablo DuránF68' oyundan çıktı 68. dk
- 23Hugo ÁlvarezF57' oyundan çıktı 57. dk
- 25Iván VillarK
- 9Ferran JutglàF57' oyuna girdi 57. dk
- 4A. FayeD
- 24C. DriouechF
- 5Sergio CarreiraD68' oyuna girdi 68. dk80' sarı kart 80. dk
- 21S. CáceresD
- 30H. BurcioO81' oyuna girdi 81. dk
- 1A. BayındırK
- 10Iago AspasF68' oyuna girdi 68. dk
- 28Andrés AntañónO
- 19W. SwedbergF58' oyuna girdi 58. dk
Teknik direktör: Claudio Giráldez
Real Betis · 4-2-3-1
- 1Álvaro VallésK
- 12Ángel OrtizD
- 3Diego LlorenteD43' sarı kart 43. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 4NatanD
- 16V. GómezD
- 21Marc RocaO
- 25Dani CeballosO75' oyundan çıktı 75. dk
- 7AntonyO61' oyundan çıktı 61. dk
- 22IscoO68' oyundan çıktı 68. dk
- 10A. EzzalzouliO
- 18N. DeossaF61' oyundan çıktı 61. dk
- 5Marc BartraD68' oyuna girdi 68. dk
- 2Héctor BellerínD
- 13Diego CondeK
- 15Álvaro FidalgoO75' oyuna girdi 75. dk
- 8Pablo FornalsO61' oyuna girdi 61. dk
- 11Fran GarcíaD
- 31Manu GonzálezK
- 20G. Lo CelsoO68' oyuna girdi 68. dk
- 27J. A. MoranteF
- 19T. ParrottF61' oyuna girdi 61. dk
- 17Rodrigo RiquelmeO
- 24Aitor RuibalF
Teknik direktör: M. Pellegrini
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İspanya · La Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Celta Vigo için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 10, yenilen 4. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Real Betis son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 10 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 20 kez karşılaştı: Celta Vigo 6, Real Betis 7 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 6 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Mart 2026, Real Betis 1-1 Celta Vigo.
- Sıralama
- 9. (11 p) – 4. (19 p)
- Form (son 5)
- GGMBG – GMGGB
- H2H (G-B-M)
- 6-7-7 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %75
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,89 – 3,19 – 2,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Celta Vigo iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,20 gol yedi; Real Betis dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Celta Vigo %60, Real Betis %75. İlk yarıyı önde kapatma: Celta Vigo 3/5, Real Betis 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Celta Vigo 2,6, Real Betis 4,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Celta Vigo 1,2, Real Betis 0,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,89, 0 – 3,19, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,93, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,13.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %68; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Real Madrid | 12 | +21 | 30 |
| 3 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 12 | -12 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 7 | -11 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün La Liga'da oynanan diğer maçlar
- 16:00 Athletic Bilbao 4–0 Getafe
- 20:30 Real Sociedad 2–1 Levante
- 23:00 Barcelona 1–2 Real Madrid
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
