Elche 0-0 Celta Vigo: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Elche 0–0 Celta Vigo (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 13–7, isabetli şut 2–0, topa sahip olma %66–%34, korner 5–2.
Maç özeti
Elche – Celta Vigo maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Elche 0,7 – 0,3 Celta Vigo.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Elche: M. Anselmi · Celta Vigo: Claudio Giráldez
Maç akışı
Elche üstte · Celta Vigo altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 37' sarı kart: Yoel Lago (Celta Vigo)
- 59' sarı kart: Javier Rueda García (Celta Vigo)
- 59' oyuncu değişikliği: Tete Morente ↔ Abiel Alessio Osorio (Elche)
- 60' oyuncu değişikliği: Pablo Durán Fernández ↔ Borja Iglesias (Celta Vigo)
- 71' oyuncu değişikliği: Ferran Jutglà ↔ Williot Swedberg (Celta Vigo)
- 71' oyuncu değişikliği: Hugo Alvarez Antunez ↔ Couhaib Driouech (Celta Vigo)
- 71' oyuncu değişikliği: Javi Galán ↔ Sergio Carreira Vilarino (Celta Vigo)
- 71' oyuncu değişikliği: Gonzalo Villar ↔ Martim Neto (Elche)
- 71' oyuncu değişikliği: Fernando Niño Rodríguez ↔ Lucas Cepeda (Elche)
- 81' sarı kart: Aleix Febas (Celta Vigo)
- 83' oyuncu değişikliği: Aleix Febas ↔ Hugo Burcio (Celta Vigo)
- 87' oyuncu değişikliği: Thomas Lemar ↔ Facundo Buonanotte (Elche)
Maç olayları
- ElcheCelta Vigo
- Thomas Lemar ↔ Facundo BuonanotteOyuncu değişikliği87'
- 83'Aleix Febas ↔ Hugo BurcioOyuncu değişikliği
- 81'Aleix FebasSarı kart
- 71'Ferran Jutglà ↔ Williot SwedbergOyuncu değişikliği
- 71'Hugo Alvarez Antunez ↔ Couhaib DriouechOyuncu değişikliği
- 71'Javi Galán ↔ Sergio Carreira VilarinoOyuncu değişikliği
- Gonzalo Villar ↔ Martim NetoOyuncu değişikliği71'
- Fernando Niño Rodríguez ↔ Lucas CepedaOyuncu değişikliği71'
- 60'Pablo Durán Fernández ↔ Borja IglesiasOyuncu değişikliği
- 59'Javier Rueda GarcíaSarı kart
- Tete Morente ↔ Abiel Alessio OsorioOyuncu değişikliği59'
- 37'Yoel LagoSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %80 4/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %55 6/11 | %80 4/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (14 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (18 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,17 yüksek | 2,40 (12 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,91 (10 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,57 düşük | 0,20 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (10 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,56 düşük | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 13.–14. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 10. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 17.–19. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %60 3/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,4 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 5,4 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 7,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %27 3/11 | %0 0/5 |
| 9,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Berabere | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Geride | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %0 0/5 |
| Berabere | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Geride | %27 3/11 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Elche (11 maç)
Celta Vigo (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Elche (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Celta Vigo (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Elche
Sarı 28 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,5)
Celta Vigo
Sarı 18 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Elche: iç saha, 5 maç · Celta Vigo: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Elche – Celta Vigo ilk 11'ler
Elche · 5-3-2
- 1M. DituroK
- 22Rubén SánchezD
- 47J. MorcilloD
- 23Víctor ChustD
- 3R. RevivoD
- 11Germán ValeraD
- 12Gonzalo VillarO71' oyundan çıktı 71. dk
- 8Marc AguadoO
- 18T. LemarO87' oyundan çıktı 87. dk
- 20Tete MorenteF59' oyundan çıktı 59. dk
- 14Fer NiñoF71' oyundan çıktı 71. dk
- 6BigasD
- 26Matia Barzic GutiérrezD
- 10F. BuonanotteO87' oyuna girdi 87. dk
- 16Martim NetoO71' oyuna girdi 71. dk
- 21L. CepedaF71' oyuna girdi 71. dk
- 19G. DianganaF
- 17JosanO
- 13Alejandro IturbeK
- 15K. LomónacoD
- 24A. OsorioF59' oyuna girdi 59. dk
- 30Alvaro PadillaF
- 9E. PonceF
Teknik direktör: M. Anselmi
Celta Vigo · 3-4-3
- 13I. RaduK
- 15Álvaro NúñezD
- 18Yoel LagoD37' sarı kart 37. dk
- 3Marcos AlonsoD
- 17Javi RuedaO59' sarı kart 59. dk
- 6I. MoribaO
- 14Aleix FebasO81' sarı kart 81. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 22Javi GalánO71' oyundan çıktı 71. dk
- 9Ferran JutglàF71' oyundan çıktı 71. dk
- 11Pablo DuránF60' oyundan çıktı 60. dk
- 23Hugo ÁlvarezF71' oyundan çıktı 71. dk
- 19W. SwedbergF71' oyuna girdi 71. dk
- 20Javi RodríguezD
- 7Borja IglesiasF60' oyuna girdi 60. dk
- 16Hugo GonzálezF
- 4A. FayeD
- 24C. DriouechF71' oyuna girdi 71. dk
- 21S. CáceresD
- 5Sergio CarreiraD71' oyuna girdi 71. dk
- 30H. BurcioO83' oyuna girdi 83. dk
- 1A. BayındırK
- 10Iago AspasF
- 25Iván VillarK
Teknik direktör: Claudio Giráldez
Karşılaştırma
İki takımı karşılaştır → · İspanya · La Liga puan durumu ve istatistikleri →
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Real Madrid | 12 | +21 | 30 |
| 3 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 12 | -12 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 7 | -11 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün La Liga'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
