← Maçlar
İspanya · La Liga · 9. hafta17 Ekim 2026 · 17:15 TSİ

Villarreal 0-0 Elche: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Villarreal
0–0İY 0–0
Elche
Maç sonu

Villarreal 0–0 Elche (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 20–7, isabetli şut 7–1, topa sahip olma %58–%42, korner 10–5.

Maç özeti

Villarreal – Elche maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Villarreal 2,2 – 0,3 Elche.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Villarreal: Iñigo Pérez · Elche: M. Anselmi

İki takımı karşılaştır →

Maç akışı

Villarreal üstte · Elche altta

01530İY607590 28' oyuncu değişikliği: Marc Aguado ↔ Federico Redondo Solari (Elche)↔38' sarı kart: Gonzalo Villar (Elche)65' oyuncu değişikliği: Lucas Cepeda ↔ Tete Morente (Elche)↔65' oyuncu değişikliği: Thomas Lemar ↔ Martim Neto (Elche)↔65' oyuncu değişikliği: Abiel Alessio Osorio ↔ Fernando Niño Rodríguez (Elche)↔66' oyuncu değişikliği: Santi Comesaña ↔ Georges Mikautadze (Villarreal)↔66' oyuncu değişikliği: Tani Oluwaseyi ↔ Pape Gueye (Villarreal)↔66' oyuncu değişikliği: Carlos Macià ↔ Nathan-Dylan Saliba (Villarreal)↔71' sarı kart: Tete Morente (Elche)75' sarı kart: Roy Revivo (Elche)75' oyuncu değişikliği: Ilias Akhomach Chakkour ↔ Gerard Moreno (Villarreal)↔81' sarı kart: Alex Freeman (Villarreal)83' oyuncu değişikliği: Buba Sangaré ↔ Ruben Sanchez Saez (Elche)↔84' oyuncu değişikliği: Ayoze Pérez ↔ Nizar El Jmili (Villarreal)↔90+1' sarı kart: Víctor Chust (Elche)90+1' sarı kart: Juan Foyth (Villarreal)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 28' oyuncu değişikliği: Marc Aguado ↔ Federico Redondo Solari (Elche)
  • 38' sarı kart: Gonzalo Villar (Elche)
  • 65' oyuncu değişikliği: Lucas Cepeda ↔ Tete Morente (Elche)
  • 65' oyuncu değişikliği: Thomas Lemar ↔ Martim Neto (Elche)
  • 65' oyuncu değişikliği: Abiel Alessio Osorio ↔ Fernando Niño Rodríguez (Elche)
  • 66' oyuncu değişikliği: Santi Comesaña ↔ Georges Mikautadze (Villarreal)
  • 66' oyuncu değişikliği: Tani Oluwaseyi ↔ Pape Gueye (Villarreal)
  • 66' oyuncu değişikliği: Carlos Macià ↔ Nathan-Dylan Saliba (Villarreal)
  • 71' sarı kart: Tete Morente (Elche)
  • 75' sarı kart: Roy Revivo (Elche)
  • 75' oyuncu değişikliği: Ilias Akhomach Chakkour ↔ Gerard Moreno (Villarreal)
  • 81' sarı kart: Alex Freeman (Villarreal)
  • 83' oyuncu değişikliği: Buba Sangaré ↔ Ruben Sanchez Saez (Elche)
  • 84' oyuncu değişikliği: Ayoze Pérez ↔ Nizar El Jmili (Villarreal)
  • 90+1' sarı kart: Víctor Chust (Elche)
  • 90+1' sarı kart: Juan Foyth (Villarreal)

Maç olayları

  1. VillarrealElche
  2. 90+1'Víctor ChustSarı kart
  3. Juan FoythSarı kart90+1'
  4. Ayoze Pérez ↔ Nizar El JmiliOyuncu değişikliği84'
  5. 83'Buba Sangaré ↔ Ruben Sanchez SaezOyuncu değişikliği
  6. Alex FreemanSarı kart81'
  7. 75'Roy RevivoSarı kart
  8. Ilias Akhomach Chakkour ↔ Gerard MorenoOyuncu değişikliği75'
  9. 71'Tete MorenteSarı kart
  10. Santi Comesaña ↔ Georges MikautadzeOyuncu değişikliği66'
  11. Tani Oluwaseyi ↔ Pape GueyeOyuncu değişikliği66'
  12. Carlos Macià ↔ Nathan-Dylan SalibaOyuncu değişikliği66'
  13. 65'Lucas Cepeda ↔ Tete MorenteOyuncu değişikliği
  14. 65'Thomas Lemar ↔ Martim NetoOyuncu değişikliği
  15. 65'Abiel Alessio Osorio ↔ Fernando Niño RodríguezOyuncu değişikliği
  16. 63'Roy RevivoVAR: penaltı iptal
  17. 38'Gonzalo VillarSarı kart
  18. 28'Marc Aguado ↔ Federico Redondo SolariOyuncu değişikliği

Maç istatistikleri

VillarrealElche
58%Topa sahip olma42%
2,22Beklenen gol (xG)0,30
20Toplam şut7
7İsabetli şut1
5İsabetsiz şut5
8Engellenen şut1
16Ceza sahası içi şut1
4Ceza sahası dışı şut6
10Korner5
6Ofsayt0
12Faul7
2Sarı kart4
0Kırmızı kart0
1Kurtarış6
524Pas388
454İsabetli pas311

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
Galibiyet%27 3/11%20 1/5
Beraberlik%27 3/11%20 1/5
Mağlubiyet%45 5/11%60 3/5
Elche
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%18 2/11%33 2/6
Beraberlik%36 4/11%50 3/6
Mağlubiyet%45 5/11%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,36 (15 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında1,20 (6 gol)
Yediği gol / maç1,36 (15 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında1,40 (7 gol)
Elche
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,27 (14 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,21 düşük1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,64 (18 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,17 yüksek1,00 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
KG Var%64 7/11ligde 7.–9. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%64 7/11%60 3/5
2,5 Üst%64 7/11ligde 6.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%60 3/5
3,5 Üst%45 5/11%40 2/5
Gol yememe%9 1/11%20 1/5
Elche
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%55 6/11ligde 13.–14. · lig ortalamasında%67 4/6
1,5 Üst%73 8/11%83 5/6
2,5 Üst%55 6/11ligde 10. · lig ortalamasında%50 3/6
3,5 Üst%45 5/11%33 2/6
Gol yememe%27 3/11%33 2/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,710,4
7,5 Üst%100 11/11%100 5/5
8,5 Üst%73 8/11%60 3/5
9,5 Üst%73 8/11%60 3/5
10,5 Üst%64 7/11%40 2/5
Elche
Toplam (11)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)8,89,7
7,5 Üst%55 6/11%67 4/6
8,5 Üst%27 3/11%33 2/6
9,5 Üst%27 3/11%33 2/6
10,5 Üst%27 3/11%33 2/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı kart5,43,8
2,5 Üst%82 9/11%60 3/5
3,5 Üst%82 9/11%60 3/5
4,5 Üst%64 7/11%40 2/5
5,5 Üst%64 7/11%40 2/5
Elche
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı kart4,75,0
2,5 Üst%91 10/11%100 6/6
3,5 Üst%82 9/11%83 5/6
4,5 Üst%64 7/11%67 4/6
5,5 Üst%45 5/11%50 3/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut9,410,2
6,5 Üst%100 11/11%100 5/5
7,5 Üst%91 10/11%80 4/5
8,5 Üst%27 3/11%20 1/5
9,5 Üst%27 3/11%20 1/5
Elche
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut8,99,7
6,5 Üst%73 8/11%83 5/6
7,5 Üst%64 7/11%83 5/6
8,5 Üst%55 6/11%67 4/6
9,5 Üst%36 4/11%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Villarreal
Toplam (11)İç saha (5)
Önde%9 1/11%0 0/5
Berabere%64 7/11%80 4/5
Geride%27 3/11%20 1/5
Elche
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%18 2/11%33 2/6
Berabere%36 4/11%33 2/6
Geride%45 5/11%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Villarreal (11 maç)

1/111/X01/20X/11X/X3X/232/112/X02/22

Elche (11 maç)

1/121/X01/20X/10X/X3X/212/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Villarreal (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 1 1
31-45 5 6
46-60 1 2
61-75 2 1
76-90 4 1

Elche (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 1 2
31-45 1 3
46-60 0 0
61-75 3 3
76-90 3 2

Kartlar

Villarreal

Sarı 22 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,0)

Elche

Sarı 28 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,5)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Villarreal: iç saha, 5 maç · Elche: dış saha, 6 maç

VillarrealElche
%61,4Topa sahip olma%45,5
2,10Beklenen gol (xG)1,26
17,2Toplam şut10,7
6,2İsabetli şut5,0
11,2Ceza sahası içi şut5,3
7,6Korner4,7
594Pas429
%89Pas isabeti%81
2,6Kurtarış3,5
11,4Faul11,7
2,8Ofsayt1,2
1,8Sarı kart2,5
0,00Kırmızı kart0,17

Rakiplerine izin verdikleri

1,07Rakibin xG'si1,54
10,4Rakibin şutu16,8
4,0Rakibin isabetli şutu4,7
2,8Rakibin korneri5,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Villarreal – Elche ilk 11'ler

Villarreal · 4-4-2

  1. 25P. GulácsiK
  2. 3A. FreemanD81' sarı kart 81. dk
  3. 8J. FoythD90+1' sarı kart 90+1. dk
  4. 2Logan CostaD
  5. 23Sergi CardonaD
  6. 11Ilias AkhomachO75' oyundan çıktı 75. dk
  7. 14Santi ComesañaO66' oyundan çıktı 66. dk
  8. 16C. MaciaO66' oyundan çıktı 66. dk
  9. 10Alberto MoleiroO
  10. 22Ayoze PérezF84' oyundan çıktı 84. dk
  11. 21T. OluwaseyiF66' oyundan çıktı 66. dk
Yedekler

Teknik direktör: Iñigo Pérez

Elche · 5-3-2

  1. 1M. DituroK
  2. 2Buba SangaréD83' oyundan çıktı 83. dk
  3. 47J. MorcilloD
  4. 23Víctor ChustD90+1' sarı kart 90+1. dk
  5. 3R. RevivoD75' sarı kart 75. dk
  6. 11Germán ValeraD
  7. 12Gonzalo VillarO38' sarı kart 38. dk
  8. 8Marc AguadoO28' oyundan çıktı 28. dk
  9. 18T. LemarO65' oyundan çıktı 65. dk
  10. 24A. OsorioF65' oyundan çıktı 65. dk
  11. 21L. CepedaF65' oyundan çıktı 65. dk
Yedekler

Teknik direktör: M. Anselmi

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Villarreal son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Elche 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-8).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Villarreal 4 – Elche 2; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2026, Villarreal 2-1 Elche.

Sıralama
11. (8 p) – 18. (6 p)
Form (son 5)
GMGGM – BGMBM
H2H (G-B-M)
4-2-2 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %100
Korner ort. (maç)
10,2
iddaa MS 1-0-2
1,29 – 4,94 – 6,03
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Villarreal bu sezon 8 maçta maç başına 1,62 gol attı, 1,62 gol yedi; Elche dış saha 4 maçta 1,75 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Villarreal %75, Elche %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Villarreal %75, Elche %100. İlk yarıyı önde kapatma: Villarreal 1/8, Elche 1/4.

Korner ve kart

Maç başına korner: Villarreal 6,8, Elche 5,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Villarreal 1,8, Elche 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,29, 0 – 4,94, 2 – 6,03. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,66, Üst 1,31. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 2,12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %88; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · La Liga puan durumu · Primera División

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Barcelona 111001 4612 +3430 GGGMG
2Real Madrid 121002 3110 +2130 GGGGG
3Atletico Madrid 11911 228 +1428 GGGGG
4Real Betis 11722 1815 +323 BGMBG
5Real Sociedad 11614 2020 019 GGGGM
6Sevilla 12534 1719 -218 BMGMB
7Athletic Club 11443 1511 +416 BMGGB
8Deportivo La Coruna 12363 1514 +115 MBMGB
9Racing Santander 12426 1730 -1314 BMGMG
10Alaves 12345 1517 -213 MMBMB
11Villarreal 11335 1515 012 GMBGM
12Celta Vigo 11263 1010 012 GBGBM
13Espanyol 12336 1314 -112 BMMGB
14Rayo Vallecano 10334 1520 -512 GBBMG
15Getafe 11335 816 -812 GMBMG
16Osasuna 12336 1223 -1112 MGMMB
17Elche 11245 1418 -410 GBBGM
18Levante 11245 1621 -510 BBGMM
19Valencia 12237 820 -129 BBMGM
20Malaga 12057 923 -145 BMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Barcelona 6501 247 +1715
2Real Madrid 5500 173 +1415
3Real Betis 6501 128 +415
4Atletico Madrid 5410 113 +813
5Getafe 6330 84 +412
6Athletic Club 6321 115 +611
7Racing Santander 6321 1111 011
8Alaves 6312 116 +510
9Rayo Vallecano 5311 97 +210
10Real Sociedad 5311 77 010
11Sevilla 6312 77 010
12Deportivo La Coruna 6231 86 +29
13Osasuna 6231 54 +19
14Celta Vigo 6222 96 +38
15Levante 5212 1312 +17
16Espanyol 6123 67 -15
17Villarreal 5113 67 -14
18Malaga 6033 612 -63
19Valencia 7025 314 -112
20Elche 5014 412 -81
#TakımOGBMAYAVP
1Barcelona 5500 225 +1715
2Real Madrid 7502 147 +715
3Atletico Madrid 6501 115 +615
4Elche 6231 106 +49
5Real Sociedad 6303 1313 09
6Villarreal 6222 98 +18
7Real Betis 5221 67 -18
8Sevilla 6222 1012 -28
9Espanyol 6213 77 07
10Valencia 5212 56 -17
11Deportivo La Coruna 6132 78 -16
12Athletic Club 5122 46 -25
13Celta Vigo 5041 14 -34
14Levante 6033 39 -63
15Alaves 6033 411 -73
16Osasuna 6105 719 -123
17Racing Santander 6105 619 -133
18Rayo Vallecano 5023 613 -72
19Malaga 6024 311 -82
20Getafe 5005 012 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,29X4,9426,03

Çifte şans

1X1,06121,07X22,61

Karşılıklı gol

Var1,50Yok2,12

1,5 Alt / Üst

Alt5,84Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,66Üst1,31

3,5 Alt / Üst

Alt1,63Üst1,90

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün La Liga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.