Maidst. Utd 1-3 Ebbsfleet United: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Maidst. Utd 1–3 Ebbsfleet United (27 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Maidst. Utd – Ebbsfleet United maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: J. Davis 83' (Maidst. Utd); C. Gbadebo 9', D. Ogunleye 67', H. Walker 90+3' (Ebbsfleet United).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Maidst. Utd üstte · Ebbsfleet United altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' gol: C. Gbadebo (Ebbsfleet United)
- 67' gol: D. Ogunleye (Ebbsfleet United)
- 83' gol: J. Davis (Maidst. Utd)
- 90+3' gol: H. Walker (Ebbsfleet United)
Maç olayları
- Maidst. UtdEbbsfleet United
- 90+3'Gol H. Walker 1–3
- Gol J. Davis 1–283'
- 67'Gol D. Ogunleye 0–2
- 9'Gol C. Gbadebo 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %63 10/16 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %13 2/16 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 10/15 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %7 1/15 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (28 gol) | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,19 (19 gol) | 1,38 (11 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,40 (36 gol) | 2,29 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,67 (10 gol) | 0,86 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %81 13/16 | %88 7/8 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %75 12/16 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %19 3/16 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %53 8/15 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Berabere | %38 6/16 | %38 3/8 |
| Geride | %25 4/16 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 7/15 | %57 4/7 |
| Berabere | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Geride | %13 2/15 | %0 0/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Maidst. Utd (16 maç)
Ebbsfleet United (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Maidst. Utd (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 5 | 1 |
| 46-60 | 7 | 5 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 7 | 5 |
Ebbsfleet United (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 0 |
| 16-30 | 6 | 1 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 6 | 1 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 12 | 5 |
Kartlar
Maidst. Utd
Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)
Ebbsfleet United
Sarı 0 · Kırmızı 2 (15 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 183 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Maidstone Utd 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-7). Ebbsfleet United son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 19 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 10 kez karşılaştı: Maidstone Utd 4, Ebbsfleet United 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Ocak 2026, Maidstone Utd 3-0 Ebbsfleet United.
- Sıralama
- 1. (26 p) – 2. (25 p)
- Form (son 5)
- BGGMM – GBGGG
- H2H (G-B-M)
- 4-2-4 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,68 – 3,17 – 2,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Maidstone Utd iç saha 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,17 gol yedi; Ebbsfleet United dış saha 4 maçta 1,75 attı, 0,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Maidstone Utd %67, Ebbsfleet United %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Maidstone Utd %83, Ebbsfleet United %50. İlk yarıyı önde kapatma: Maidstone Utd 2/6, Ebbsfleet United 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,68, 0 – 3,17, 2 – 2,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · National League - South puan durumu · National League N/S: South
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ebbsfleet United | 15 | +26 | 34 |
| 2 | Maidstone Utd | 16 | +9 | 32 |
| 3 | Truro City | 14 | +15 | 30 |
| 4 | Farnham Town | 16 | +12 | 29 |
| 5 | Salisbury | 14 | +15 | 28 |
| 6 | Dorking Wanderers | 15 | +11 | 27 |
| 7 | Billericay Town | 14 | +16 | 26 |
| 8 | Dagenham & Redbridge | 16 | +2 | 25 |
| 9 | Tonbridge Angels | 16 | +9 | 24 |
| 10 | Chelmsford City | 15 | +8 | 24 |
| 11 | Horsham | 16 | +4 | 22 |
| 12 | Dover | 14 | +1 | 22 |
| 13 | Weston-super-Mare | 15 | +3 | 21 |
| 14 | Torquay | 14 | +5 | 20 |
| 15 | Folkestone Invicta | 15 | +4 | 20 |
| 16 | AFC Totton | 16 | -12 | 19 |
| 17 | Farnborough | 16 | -20 | 17 |
| 18 | Maidenhead | 16 | -5 | 16 |
| 19 | Braintree | 15 | -16 | 16 |
| 20 | Hemel Hempstead Town | 16 | -9 | 15 |
| 21 | Chesham United | 15 | -13 | 11 |
| 22 | Hampton & Richmond | 16 | -18 | 10 |
| 23 | Walton & Hersham | 15 | -25 | 8 |
| 24 | Slough Town | 16 | -22 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ebbsfleet United | 8 | +16 | 18 |
| 2 | Billericay Town | 8 | +15 | 18 |
| 3 | Weston-super-Mare | 8 | +11 | 17 |
| 4 | Dagenham & Redbridge | 8 | +6 | 17 |
| 5 | Truro City | 7 | +11 | 16 |
| 6 | Folkestone Invicta | 7 | +8 | 14 |
| 7 | Dorking Wanderers | 8 | +3 | 14 |
| 8 | Salisbury | 6 | +11 | 13 |
| 9 | Farnham Town | 8 | +7 | 13 |
| 10 | Maidstone Utd | 8 | 0 | 13 |
| 11 | Braintree | 9 | -6 | 12 |
| 12 | Torquay | 7 | +5 | 11 |
| 13 | Dover | 8 | 0 | 11 |
| 14 | Chelmsford City | 7 | 0 | 10 |
| 15 | Tonbridge Angels | 8 | +1 | 9 |
| 16 | AFC Totton | 8 | -6 | 9 |
| 17 | Farnborough | 8 | -14 | 9 |
| 18 | Hampton & Richmond | 7 | -2 | 8 |
| 19 | Horsham | 8 | -3 | 8 |
| 20 | Maidenhead | 8 | -5 | 6 |
| 21 | Chesham United | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Slough Town | 8 | -7 | 4 |
| 23 | Hemel Hempstead Town | 7 | -6 | 3 |
| 24 | Walton & Hersham | 7 | -15 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maidstone Utd | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Ebbsfleet United | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Farnham Town | 8 | +5 | 16 |
| 4 | Tonbridge Angels | 8 | +8 | 15 |
| 5 | Salisbury | 8 | +4 | 15 |
| 6 | Chelmsford City | 8 | +8 | 14 |
| 7 | Horsham | 8 | +7 | 14 |
| 8 | Truro City | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Dorking Wanderers | 7 | +8 | 13 |
| 10 | Hemel Hempstead Town | 9 | -3 | 12 |
| 11 | Dover | 6 | +1 | 11 |
| 12 | Maidenhead | 8 | 0 | 10 |
| 13 | AFC Totton | 8 | -6 | 10 |
| 14 | Torquay | 7 | 0 | 9 |
| 15 | Billericay Town | 6 | +1 | 8 |
| 16 | Dagenham & Redbridge | 8 | -4 | 8 |
| 17 | Farnborough | 8 | -6 | 8 |
| 18 | Walton & Hersham | 8 | -10 | 7 |
| 19 | Chesham United | 8 | -3 | 6 |
| 20 | Folkestone Invicta | 8 | -4 | 6 |
| 21 | Weston-super-Mare | 7 | -8 | 4 |
| 22 | Braintree | 6 | -10 | 4 |
| 23 | Slough Town | 8 | -15 | 3 |
| 24 | Hampton & Richmond | 9 | -16 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün National League - South'ta oynanan diğer maçlar
- 22:45 AFC Totton 1–0 Torquay
- 22:45 Billericay 2–2 Hampton & Richmond
- 22:45 Braintree 2–1 Dagenham&Red
- 22:45 Chesham United 2–4 Farnham Town
- 22:45 Dorking Wanderers 3–3 H Hempstead
- 22:45 Dover 0–1 Chelmsford C
- 22:45 Maidenhead 1–1 Horsham
- 22:45 Tonbridge Angels 2–0 Folk Invicta
- 22:45 Truro City 3–1 Slough Town
- 22:45 Walton & Hersham FC 0–2 Salisbury
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
