Doqarah 2-2 Al-Arabi: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Doqarah 2–2 Al-Arabi (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Paylaş
Maç özeti
Doqarah – Al-Arabi maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: B. Teixeira 55', F. Ghatasha 79' (Doqarah); M. Bashar 53', S. Sagna 75' (Al-Arabi).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Doqarah üstte · Al-Arabi altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 53' gol: M. Bashar (Al-Arabi)
- 55' gol: B. Teixeira (Doqarah)
- 75' gol: S. Sagna (Al-Arabi)
- 79' gol: F. Ghatasha (Doqarah)
Maç olayları
- DoqarahAl-Arabi
- Gol F. Ghatasha 2–2Asist: W. Al Barri79'
- 75'Gol S. Sagna 1–2
- Gol B. Teixeira 1–1Asist: M. Bani Attieh55'
- 53'Gol M. Bashar 0–1
Doqarah iç sahada (4 maç) · Al-Arabi deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Doqarah iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Al Arabi deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Doqarah, iç saha maçlarında 4 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%75).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %63 5/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %50 4/8 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,75 (6 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (13 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,75 (6 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,75 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %25 2/8 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %38 3/8 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Geride | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %75 6/8 | %75 3/4 |
| Geride | %25 2/8 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Doqarah (8 maç)
Al-Arabi (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Doqarah (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Al-Arabi (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Kartlar
Doqarah
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Al-Arabi
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 39 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiDoqarah
10. sıra · 5 puan · 8 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMMM
- 01.11 Doqarah 1–2 Shabab Al Ordon M
- 22.10 Al Hussein 1–0 Doqarah M
- 16.10 Doqarah 1–5 Al Jazeera M
- 10.10 Al Ramtha 0–0 Doqarah B
- 17.09 Doqarah 2–0 Al Salt G
Al-Arabi
8. sıra · 8 puan · 8 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGMG
- 30.10 Al Wihdat 0–1 Al-Arabi G
- 24.10 Al-Arabi 0–2 Al Buqa'a M
- 15.10 Al-Arabi 1–0 Shabab Al Ordon G
- 09.10 Al Hussein 4–1 Al-Arabi M
- 18.09 Al-Arabi 0–0 Al Jazeera B
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 17:00: League (Jordan) 8. haftasında ev sahibi Doqarah, konuk ekip Al-Arabi. Sıralamada Doqarah 10., Al-Arabi 8.; iki takım arasında 3 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Doqarah 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-8). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Son 5 maçta Al-Arabi 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-6). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 10. (4 p) – 8. (7 p)
- Form (son 5)
- MMMBG – GMGMB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %29
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %29
- iddaa MS 1-0-2
- 2,58 – 2,78 – 2,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Doqarah bu sezon 7 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,57 gol yedi; Al-Arabi bu sezon 7 maçta 0,57 attı, 1,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %29, konukta %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Doqarah %29, Al-Arabi %29. İlk yarıyı önde kapatma: Doqarah 1/7, Al-Arabi 0/7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,58, 0 – 2,78, 2 – 2,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,49, Üst 1,91. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,68.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %29; KG var ortalaması %29; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Ürdün · League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ramtha | 8 | +1 | 15 |
| 2 | Al Faisaly | 7 | +9 | 14 |
| 3 | Al Wihdat | 8 | +2 | 14 |
| 4 | Al Hussein | 8 | -1 | 12 |
| 5 | Al Buqa'a | 8 | 0 | 11 |
| 6 | Al Jazeera | 8 | +7 | 10 |
| 7 | Al Salt | 8 | -1 | 8 |
| 8 | Al Arabi | 8 | -6 | 8 |
| 9 | Shabab Al Ordon | 7 | -4 | 6 |
| 10 | Doqarah | 8 | -7 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hussein | 5 | -1 | 8 |
| 2 | Al Ramtha | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Al Faisaly | 3 | +4 | 6 |
| 4 | Al Wihdat | 4 | -1 | 4 |
| 5 | Doqarah | 4 | -3 | 4 |
| 6 | Al Arabi | 4 | -3 | 4 |
| 7 | Al Buqa'a | 4 | -4 | 4 |
| 8 | Al Salt | 4 | -1 | 3 |
| 9 | Al Jazeera | 4 | -2 | 2 |
| 10 | Shabab Al Ordon | 4 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Wihdat | 4 | +3 | 10 |
| 2 | Al Jazeera | 4 | +9 | 8 |
| 3 | Al Faisaly | 4 | +5 | 8 |
| 4 | Al Ramtha | 5 | -1 | 8 |
| 5 | Al Buqa'a | 4 | +4 | 7 |
| 6 | Al Salt | 4 | 0 | 5 |
| 7 | Al Hussein | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Shabab Al Ordon | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Al Arabi | 4 | -3 | 4 |
| 10 | Doqarah | 4 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Handikaplı Maç Sonucu 1
