← Maçlar
Ürdün · League · 6. hafta24 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Al-Arabi 0-2 Al-Baqaa: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Al-Arabi
0–2İY 0–0
Al-Baqaa
Maç sonu

Al-Arabi 0–2 Al-Baqaa (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Al-Arabi – Al-Baqaa maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Al Eikish 65' (pen.), A. Jarwan 69' (Al-Baqaa).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Al-Arabi üstte · Al-Baqaa altta

01530İY607590 65' gol: M. Al Eikish (Al-Baqaa)69' gol: A. Jarwan (Al-Baqaa)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 65' gol: M. Al Eikish (Al-Baqaa)
  • 69' gol: A. Jarwan (Al-Baqaa)

Maç olayları

  1. Al-ArabiAl-Baqaa
  2. 69'Gol A. Jarwan 0–2Asist: Z. A. Raya
  3. 65'Penaltı golü M. Al Eikish 0–1Penaltı

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Al-Arabi
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%25 2/8%25 1/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%50 4/8%50 2/4
Al-Baqaa
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%38 3/8%50 2/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%38 3/8%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Al-Arabi
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,75 (6 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç1,50 (12 gol)1,25 (5 gol)
Al-Baqaa
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,88 (7 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç0,88 (7 gol)0,50 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Al-Arabi
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%38 3/8%25 1/4
1,5 Üst%50 4/8%50 2/4
2,5 Üst%38 3/8%25 1/4
3,5 Üst%38 3/8%25 1/4
Gol yememe%38 3/8%50 2/4
Al-Baqaa
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%13 1/8%25 1/4
1,5 Üst%50 4/8%75 3/4
2,5 Üst%38 3/8%50 2/4
3,5 Üst%13 1/8%0 0/4
Gol yememe%63 5/8%75 3/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Al-Arabi
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%0 0/8%0 0/4
Berabere%75 6/8%75 3/4
Geride%25 2/8%25 1/4
Al-Baqaa
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%25 2/8%25 1/4
Berabere%50 4/8%50 2/4
Geride%25 2/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Al-Arabi (8 maç)

1/101/X01/20X/12X/X2X/222/102/X02/22

Al-Baqaa (8 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Al-Arabi (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 2
31-45 1 1
46-60 3 2
61-75 1 5
76-90 1 2

Al-Baqaa (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 1
31-45 1 2
46-60 1 2
61-75 2 1
76-90 2 1

Kartlar

Al-Arabi

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Al-Baqaa

Sarı 0 · Kırmızı 2 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 39 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Al-Arabi son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi. Al-Baqaa için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 4, yenilen 4. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı.

Gol istatistikleri

Al-Arabi bu sezon 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 1,60 gol yedi; Al-Baqaa bu sezon 5 maçta 0,80 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Al-Arabi %40, Al-Baqaa %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al-Arabi %40, Al-Baqaa %0. İlk yarıyı önde kapatma: Al-Arabi 0/5, Al-Baqaa 2/5.

Sıralama
8. (4 p) – 5. (8 p)
Form (son 5)
GMBMM – BGMBG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %0
iddaa MS 1-0-2
2,81 – 2,86 – 2,08
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,81, 0 – 2,86, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %20; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Ürdün · League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al Ramtha 8431 76 +115 BMBGG
2Al Faisaly 7421 134 +914 GGGBM
3Al Wihdat 8422 42 +214 GGGMG
4Al Hussein 8332 1112 -112 GMGGB
5Al Buqa'a 8323 77 011 GBGMM
6Al Jazeera 8242 147 +710 MGBBM
7Al Salt 8152 67 -18 MBBBB
8Al Arabi 8224 612 -68 MGMGB
9Shabab Al Ordon 7133 711 -46 BMMMG
10Doqarah 8125 613 -75 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Al Hussein 5221 78 -18
2Al Ramtha 3210 31 +27
3Al Faisaly 3201 62 +46
4Al Wihdat 4112 12 -14
5Doqarah 4112 69 -34
6Al Arabi 4112 25 -34
7Al Buqa'a 4112 15 -44
8Al Salt 4031 12 -13
9Al Jazeera 4022 35 -22
10Shabab Al Ordon 4022 48 -42
#TakımOGBMAYAVP
1Al Wihdat 4310 30 +310
2Al Jazeera 4220 112 +98
3Al Faisaly 4220 72 +58
4Al Ramtha 5221 45 -18
5Al Buqa'a 4211 62 +47
6Al Salt 4121 55 05
7Al Hussein 3111 44 04
8Shabab Al Ordon 3111 33 04
9Al Arabi 4112 47 -34
10Doqarah 4013 04 -41

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,81X2,8622,08

Çifte şans

1X1,40121,21X21,21

Karşılıklı gol

Var1,66Yok1,71

2,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,88

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.