Al-Arabi 1-0 Shabab AL Ordon: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Al-Arabi 1–0 Shabab AL Ordon (15 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Al-Arabi – Shabab AL Ordon maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Obeidat 89' (Al-Arabi).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Al-Arabi üstte · Shabab AL Ordon altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 89' gol: M. Obeidat (Al-Arabi)
Maç olayları
- Al-ArabiShabab AL Ordon
- Gol M. Obeidat 1–089'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %50 4/8 | %50 2/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 1/7 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %43 3/7 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,75 (6 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (7 gol) | 1,00 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (11 gol) | 1,00 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %71 5/7 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %0 0/7 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %75 6/8 | %75 3/4 |
| Geride | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 1/7 | %33 1/3 |
| Berabere | %57 4/7 | %67 2/3 |
| Geride | %29 2/7 | %0 0/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Al-Arabi (8 maç)
Shabab AL Ordon (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Al-Arabi (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Shabab AL Ordon (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Kartlar
Al-Arabi
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Shabab AL Ordon
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 39 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Al-Arabi son 4 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 2 gol attı, 8 gol yedi. Son 5 maçta Shabab Al Ordon 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-8).
Gol istatistikleri
Al-Arabi bu sezon 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 2,00 gol yedi; Shabab Al Ordon bu sezon 4 maçta 1,25 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al-Arabi %50, Shabab Al Ordon %75. İlk yarıyı önde kapatma: Al-Arabi 0/4, Shabab Al Ordon 0/4.
- Sıralama
- 10. (1 p) – 9. (3 p)
- Form (son 5)
- MBMM – MBBBG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 2,78 – 2,84 – 2,16
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,78, 0 – 2,84, 2 – 2,16. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,86. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,77.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 07:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Ürdün · League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ramtha | 8 | +1 | 15 |
| 2 | Al Faisaly | 7 | +9 | 14 |
| 3 | Al Wihdat | 8 | +2 | 14 |
| 4 | Al Hussein | 8 | -1 | 12 |
| 5 | Al Buqa'a | 8 | 0 | 11 |
| 6 | Al Jazeera | 8 | +7 | 10 |
| 7 | Al Salt | 8 | -1 | 8 |
| 8 | Al Arabi | 8 | -6 | 8 |
| 9 | Shabab Al Ordon | 7 | -4 | 6 |
| 10 | Doqarah | 8 | -7 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hussein | 5 | -1 | 8 |
| 2 | Al Ramtha | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Al Faisaly | 3 | +4 | 6 |
| 4 | Al Wihdat | 4 | -1 | 4 |
| 5 | Doqarah | 4 | -3 | 4 |
| 6 | Al Arabi | 4 | -3 | 4 |
| 7 | Al Buqa'a | 4 | -4 | 4 |
| 8 | Al Salt | 4 | -1 | 3 |
| 9 | Al Jazeera | 4 | -2 | 2 |
| 10 | Shabab Al Ordon | 4 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Wihdat | 4 | +3 | 10 |
| 2 | Al Jazeera | 4 | +9 | 8 |
| 3 | Al Faisaly | 4 | +5 | 8 |
| 4 | Al Ramtha | 5 | -1 | 8 |
| 5 | Al Buqa'a | 4 | +4 | 7 |
| 6 | Al Salt | 4 | 0 | 5 |
| 7 | Al Hussein | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Shabab Al Ordon | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Al Arabi | 4 | -3 | 4 |
| 10 | Doqarah | 4 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
