← Maçlar
Ürdün · League · 7. hafta1 Kasım 2026 · 18:00 TSİ

Doqarah FC 1-2 Shabab AL Ordon: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Doqarah FC
1–2İY 0–1
Shabab AL Ordon
Maç sonu

Doqarah FC 1–2 Shabab AL Ordon (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Doqarah FC – Shabab AL Ordon maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: H. Al Saifi 90+5' (Doqarah FC); M. Caicedo 34', S. H. Castro Veintimilla 59' (Shabab AL Ordon).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Doqarah FC üstte · Shabab AL Ordon altta

01530İY607590 34' gol: M. Caicedo (Shabab AL Ordon)59' gol: S. H. Castro Veintimilla (Shabab AL Ordon)90+5' gol: H. Al Saifi (Doqarah FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 34' gol: M. Caicedo (Shabab AL Ordon)
  • 59' gol: S. H. Castro Veintimilla (Shabab AL Ordon)
  • 90+5' gol: H. Al Saifi (Doqarah FC)

Maç olayları

  1. Doqarah FCShabab AL Ordon
  2. Gol H. Al Saifi 1–2Asist: M. Qadomi90+5'
  3. 59'Gol S. H. Castro Veintimilla 0–2
  4. 34'Gol M. Caicedo 0–1Asist: A. Hisham

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Doqarah FC
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%13 1/8%25 1/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%63 5/8%50 2/4
Shabab AL Ordon
Toplam (7)Dış saha (3)
Galibiyet%14 1/7%33 1/3
Beraberlik%43 3/7%33 1/3
Mağlubiyet%43 3/7%33 1/3

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Doqarah FC
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,75 (6 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç1,62 (13 gol)2,25 (9 gol)
Shabab AL Ordon
Toplam (7)Dış saha (3)
Attığı gol / maç1,00 (7 gol)1,00 (3 gol)
Yediği gol / maç1,57 (11 gol)1,00 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Doqarah FC
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%38 3/8%75 3/4
1,5 Üst%63 5/8%100 4/4
2,5 Üst%38 3/8%75 3/4
3,5 Üst%25 2/8%50 2/4
Gol yememe%25 2/8%25 1/4
Shabab AL Ordon
Toplam (7)Dış saha (3)
KG Var%57 4/7%67 2/3
1,5 Üst%71 5/7%67 2/3
2,5 Üst%43 3/7%33 1/3
3,5 Üst%14 1/7%0 0/3
Gol yememe%0 0/7%0 0/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Doqarah FC
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%13 1/8%25 1/4
Berabere%38 3/8%25 1/4
Geride%50 4/8%50 2/4
Shabab AL Ordon
Toplam (7)Dış saha (3)
Önde%14 1/7%33 1/3
Berabere%57 4/7%67 2/3
Geride%29 2/7%0 0/3

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Doqarah FC (8 maç)

1/111/X01/20X/10X/X2X/212/102/X02/24

Shabab AL Ordon (7 maç)

1/111/X01/20X/10X/X2X/222/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Doqarah FC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 2
31-45 1 3
46-60 1 3
61-75 0 1
76-90 3 3

Shabab AL Ordon (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 1
31-45 1 2
46-60 1 2
61-75 1 0
76-90 3 6

Kartlar

Doqarah FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Shabab AL Ordon

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 39 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Doqarah 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-8). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Shabab Al Ordon 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 4-9). Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 3 maçta gol atamadı.

Gol istatistikleri

Doqarah bu sezon 6 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Shabab Al Ordon bu sezon 6 maçta 0,83 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Doqarah %17, Shabab Al Ordon %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Doqarah %17, Shabab Al Ordon %50. İlk yarıyı önde kapatma: Doqarah 1/6, Shabab Al Ordon 0/6.

Sıralama
9. (4 p) – 10. (3 p)
Form (son 5)
MMBGM – MMMBB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%17 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,75 – 2,90 – 2,09
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,75, 0 – 2,90, 2 – 2,09. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,66, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 17 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Ürdün · League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Al Ramtha 8431 76 +115 BMBGG
2Al Faisaly 7421 134 +914 GGGBM
3Al Wihdat 8422 42 +214 GGGMG
4Al Hussein 8332 1112 -112 GMGGB
5Al Buqa'a 8323 77 011 GBGMM
6Al Jazeera 8242 147 +710 MGBBM
7Al Salt 8152 67 -18 MBBBB
8Al Arabi 8224 612 -68 MGMGB
9Shabab Al Ordon 7133 711 -46 BMMMG
10Doqarah 8125 613 -75 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Al Hussein 5221 78 -18
2Al Ramtha 3210 31 +27
3Al Faisaly 3201 62 +46
4Al Wihdat 4112 12 -14
5Doqarah 4112 69 -34
6Al Arabi 4112 25 -34
7Al Buqa'a 4112 15 -44
8Al Salt 4031 12 -13
9Al Jazeera 4022 35 -22
10Shabab Al Ordon 4022 48 -42
#TakımOGBMAYAVP
1Al Wihdat 4310 30 +310
2Al Jazeera 4220 112 +98
3Al Faisaly 4220 72 +58
4Al Ramtha 5221 45 -18
5Al Buqa'a 4211 62 +47
6Al Salt 4121 55 05
7Al Hussein 3111 44 04
8Shabab Al Ordon 3111 33 04
9Al Arabi 4112 47 -34
10Doqarah 4013 04 -41

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,75X2,9022,09

Çifte şans

1X1,39121,20X21,22

Karşılıklı gol

Var1,66Yok1,71

2,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,87

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.