BK Hacken 4-0 Degerfors IF: Maç Sonucu ve İstatistikleri
BK Hacken 4–0 Degerfors IF (24 Ekim 2026). İlk yarı 4–0. Şut 18–13, isabetli şut 8–6, topa sahip olma %53–%47, korner 3–6.
Maç özeti
BK Hacken – Degerfors IF maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 4-0 tamamlandı. Goller: Gustav Lindgren 8', Brice Wembangomo 15', Mikkel Rygaard Jensen 29', 32' (BK Hacken). xG: BK Hacken 2,3 – 1,1 Degerfors IF.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- BK Hacken: J. Gustafsson · Degerfors IF: H. Goitom
Maç akışı
BK Hacken üstte · Degerfors IF altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' gol: Gustav Lindgren (BK Hacken)
- 15' gol: Brice Wembangomo (BK Hacken)
- 26' sarı kart: Harry Joachim Hilvenius (BK Hacken)
- 29' gol: Mikkel Rygaard Jensen (BK Hacken)
- 32' gol: Mikkel Rygaard Jensen (BK Hacken)
- 51' sarı kart: gideon yaw yiriyon (Degerfors IF)
- 55' oyuncu değişikliği: Dijan Vukojevic ↔ Ludvig Fritzson (Degerfors IF)
- 55' oyuncu değişikliği: Karim Boutera ↔ Arman Taranis (Degerfors IF)
- 55' oyuncu değişikliği: Noel Milleskog ↔ Ahmad Faqa (Degerfors IF)
- 63' oyuncu değişikliği: Sebastian Ohlsson ↔ Sebastian Ohlsson (Degerfors IF)
- 70' oyuncu değişikliği: Mikkel Rygaard Jensen ↔ Wilson Elliot Lindberg Uhrström (BK Hacken)
- 70' oyuncu değişikliği: Brice Wembangomo ↔ Harun Ibrahim (BK Hacken)
- 72' oyuncu değişikliği: gideon yaw yiriyon ↔ Elias Barsoum (Degerfors IF)
- 78' oyuncu değişikliği: Gustav Lindgren ↔ Mads Agger (BK Hacken)
- 83' oyuncu değişikliği: Julius Lindberg ↔ Markus Haaland (BK Hacken)
- 84' oyuncu değişikliği: David Seger ↔ Simen Hestnes (BK Hacken)
Maç olayları
- BK HackenDegerfors IF
- David Seger ↔ Simen HestnesOyuncu değişikliği84'
- Julius Lindberg ↔ Markus HaalandOyuncu değişikliği83'
- Gustav Lindgren ↔ Mads AggerOyuncu değişikliği78'
- 72'gideon yaw yiriyon ↔ Elias BarsoumOyuncu değişikliği
- Mikkel Rygaard Jensen ↔ Wilson Elliot Lindberg UhrströmOyuncu değişikliği70'
- Brice Wembangomo ↔ Harun IbrahimOyuncu değişikliği70'
- 63'Sebastian Ohlsson ↔ Sebastian OhlssonOyuncu değişikliği
- 55'Dijan Vukojevic ↔ Ludvig FritzsonOyuncu değişikliği
- 55'Karim Boutera ↔ Arman TaranisOyuncu değişikliği
- 55'Noel Milleskog ↔ Ahmad FaqaOyuncu değişikliği
- 51'gideon yaw yiriyonSarı kart
- Gol Mikkel Rygaard Jensen 4–0Asist: Julius Lindberg32'
- Gol Mikkel Rygaard Jensen 3–0Asist: adrian svanback29'
- Harry Joachim HilveniusSarı kart26'
- Gol Brice Wembangomo 2–0Asist: David Seger15'
- Gol Gustav Lindgren 1–0Asist: Julius Lindberg8'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %48 13/27 | %50 7/14 |
| Beraberlik | %37 10/27 | %36 5/14 |
| Mağlubiyet | %15 4/27 | %14 2/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 5/28 | %14 2/14 |
| Beraberlik | %18 5/28 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %64 18/28 | %64 9/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (48 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,35 yüksek | 1,86 (26 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (30 gol)ligde 4.–5. · lig ortalamasından 0,32 düşük | 1,29 (18 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,82 (23 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,71 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (48 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,28 yüksek | 1,86 (26 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 13/27ligde 8.–9. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %64 9/14 |
| 1,5 Üst | %74 20/27 | %79 11/14 |
| 2,5 Üst | %52 14/27ligde 8. · lig ortalamasında | %64 9/14 |
| 3,5 Üst | %37 10/27 | %50 7/14 |
| Gol yememe | %48 13/27 | %36 5/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 12/28ligde 13. · lig ortalamasından 8 puan düşük | %43 6/14 |
| 1,5 Üst | %86 24/28 | %100 14/14 |
| 2,5 Üst | %50 14/28ligde 9.–11. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %43 6/14 |
| 3,5 Üst | %14 4/28 | %14 2/14 |
| Gol yememe | %11 3/28 | %7 1/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %93 25/27 | %93 13/14 |
| 8,5 Üst | %78 21/27 | %79 11/14 |
| 9,5 Üst | %63 17/27 | %57 8/14 |
| 10,5 Üst | %59 16/27 | %57 8/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %79 22/28 | %64 9/14 |
| 8,5 Üst | %61 17/28 | %57 8/14 |
| 9,5 Üst | %46 13/28 | %36 5/14 |
| 10,5 Üst | %43 12/28 | %36 5/14 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %70 19/27 | %71 10/14 |
| 3,5 Üst | %52 14/27 | %50 7/14 |
| 4,5 Üst | %26 7/27 | %21 3/14 |
| 5,5 Üst | %7 2/27 | %7 1/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %61 17/28 | %57 8/14 |
| 3,5 Üst | %32 9/28 | %43 6/14 |
| 4,5 Üst | %14 4/28 | %14 2/14 |
| 5,5 Üst | %11 3/28 | %7 1/14 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %89 24/27 | %100 14/14 |
| 7,5 Üst | %70 19/27 | %71 10/14 |
| 8,5 Üst | %67 18/27 | %64 9/14 |
| 9,5 Üst | %48 13/27 | %57 8/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %64 18/28 | %64 9/14 |
| 7,5 Üst | %50 14/28 | %43 6/14 |
| 8,5 Üst | %43 12/28 | %43 6/14 |
| 9,5 Üst | %36 10/28 | %43 6/14 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 12/27 | %43 6/14 |
| Berabere | %30 8/27 | %21 3/14 |
| Geride | %26 7/27 | %36 5/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 3/28 | %14 2/14 |
| Berabere | %36 10/28 | %21 3/14 |
| Geride | %54 15/28 | %64 9/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
BK Hacken (27 maç)
Degerfors IF (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
BK Hacken (24 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 5 |
| 16-30 | 7 | 2 |
| 31-45 | 7 | 7 |
| 46-60 | 10 | 3 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 8 | 3 |
Degerfors IF (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 8 |
| 16-30 | 4 | 6 |
| 31-45 | 2 | 6 |
| 46-60 | 4 | 8 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 5 | 11 |
Kartlar
BK Hacken
Sarı 50 · Kırmızı 1 (27 maç · maç başı sarı 1,9)
Degerfors IF
Sarı 53 · Kırmızı 0 (28 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
BK Hacken: iç saha, 14 maç · Degerfors IF: dış saha, 14 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
BK Hacken – Degerfors IF ilk 11'ler
BK Hacken · 4-2-3-1
- 99E. BerishaK
- 5B. WembangomoD15' gol 15. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 13H. HilveniusD26' sarı kart 26. dk
- 22F. HelanderD
- 21A. LundkvistD
- 6A. DoumbiaO
- 19D. SegerO15' asist 15. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 20A. SvanbäckO29' asist 29. dk
- 10M. RygaardO29' gol 29. dk32' gol 32. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 11Julius LindbergO8' asist 8. dk32' asist 32. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 9G. LindgrenF8' gol 8. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 27C. WawaF
- 7M. AggerF78' oyuna girdi 78. dk
- 14M. HaalandO83' oyuna girdi 83. dk
- 8S. HestnesO84' oyuna girdi 84. dk
- 32H. IbrahimO70' oyuna girdi 70. dk
- 18W. UhrströmO70' oyuna girdi 70. dk
- 1A. LindeK
- 23O. SamuelssonD
- 15L. VäisänenD
Teknik direktör: J. Gustafsson
Degerfors IF · 5-3-2
- 38M. IgonenK
- 6D. SundgrenD
- 16S. OhlssonD63' oyundan çıktı 63. dk
- 3Nikolai SkusethD
- 13M. HamiltonD51' sarı kart 51. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 18S. DiataraD
- 10N. MilleskogO55' oyundan çıktı 55. dk
- 8B. HusseinO
- 22N. Girmai NetabayO
- 11D. VukojevićF55' oyundan çıktı 55. dk
- 9K. BouteraF55' oyundan çıktı 55. dk
- 17Arman TaranisF55' oyuna girdi 55. dk
- 15N. MoroD
- 14L. FritzsonF55' oyuna girdi 55. dk
- 1W. JakobssonK
- 2Ahmad FaqaD55' oyuna girdi 55. dk
- 23R. DzabicO
- 20E. BarsoumO72' oyuna girdi 72. dk
- 28J. HernandezD
- 7S. OhlssonD63' oyuna girdi 63. dk
Teknik direktör: H. Goitom
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İsveç · Allsvenskan puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
BK Hacken için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 10, yenilen 1. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi. Degerfors IF son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: BK Hacken 3, Degerfors IF 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Mayıs 2026, Degerfors IF 1-1 BK Hacken.
- Sıralama
- 4. (42 p) – 14. (20 p)
- Form (son 5)
- GGGBB – MBMMG
- H2H (G-B-M)
- 3-3-3 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %42
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,27 – 4,87 – 6,63
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
BK Hacken iç saha 12 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,50 gol yedi; Degerfors IF dış saha 12 maçta 0,75 attı, 1,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: BK Hacken %75, Degerfors IF %42. İlk yarıyı önde kapatma: BK Hacken 4/12, Degerfors IF 2/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): BK Hacken 6,1, Degerfors IF 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: BK Hacken 2,0, Degerfors IF 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,27, 0 – 4,87, 2 – 6,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,34, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 23 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Allsvenskan'da oynanan diğer maçlar
- 16:00 IK Sirius 1–2 AIK Solna
- 18:30 Djurgardens 2–2 Orgryte IS
- 18:30 Kalmar FF 0–3 Brommapojkarna
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
