CR Khemis Zemamra – Wydad Temara
CR Khemis Zemamra – Wydad Temara: 8 Kasım 19:00, Fas · Botola Pro, 7. hafta. Bu sezon CR Khemis Zemamra evinde 2 maçta 0 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; Wydad Temara deplasmanda 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %33; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 13 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stade Municipal Zemamra, Zemamra
Maç özeti
İki takımın son 5 maçı| Bilgi | CR Khemis Zemamra | Wydad Temara |
|---|---|---|
| Lig sırası | 16. · 1 puan | 6. · 9 puan |
| Form (son 5) | MMBMM | MMMGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,80 – 2,00 | 0,80 – 0,60 |
| 2,5 Üst biten | %40 | %20 |
| Karşılıklı gol | %40 | %0 |
| Gol yemediği | %0 | %40 |
| Aralarında (G-B-M) | 2-0-2 (4 maç, CR Khemis Zemamra bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: iki takımın son 5 maçı. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İki takımın son 5 maçı
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Widad Témara deplasmanda 3 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCR Khemis Zemamra
16. sıra · 1 puan · 6 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBMM
- 01.11 Ittihad Tanger 1–0 CR Khemis Zemamra M
- 25.10 CR Khemis Zemamra 0–1 FUS Rabat M
- 13.10 Renaissance Berkane 2–2 CR Khemis Zemamra B
- 08.10 CR Khemis Zemamra 2–5 Hassania Agadir M
- 03.10 Raja Casablanca 1–0 CR Khemis Zemamra M
Wydad Temara
6. sıra · 9 puan · 6 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMGG
- 01.11 Wydad Temara 1–0 Maghreb Fès G
- 24.10 Moghreb Tetouan 0–3 Wydad Temara G
- 18.10 Wydad Temara 0–1 Kawkab Marrakech M
- 08.10 FAR Rabat 1–0 Wydad Temara M
- 02.10 Wydad Temara 0–1 UTS Rabat M
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
CR Khemis Zemamra son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Wydad Temara son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler CR Khemis Zemamra 2 – Wydad Temara 2; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 0 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Haziran 2023, CR Khemis Zemamra 3-0 Wydad Temara.
Gol istatistikleri
CR Khemis Zemamra bu sezon 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 2,00 gol yedi; Wydad Temara bu sezon 6 maçta 1,17 attı, 0,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: CR Khemis Zemamra %50, Wydad Temara %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CR Khemis Zemamra %50, Wydad Temara %17. İlk yarıyı önde kapatma: CR Khemis Zemamra 1/6, Wydad Temara 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): CR Khemis Zemamra 3,0, Wydad Temara 8,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: CR Khemis Zemamra 1,5, Wydad Temara 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,06, 0 – 2,75, 2 – 2,89. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,31, Üst 2,31. Karşılıklı Gol: Var 1,96, Yok 1,46.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %33; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 13 gol yediler.
- Sıralama
- 16. (1 p) – 6. (9 p)
- Form (son 5)
- MMBMM – GGMMM
- H2H (G-B-M)
- 2-0-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %17
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,06 – 2,75 – 2,89
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/6 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %83 5/6 | %100 2/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %50 3/6 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,83 (5 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (12 gol) | 3,00 (6 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (7 gol) | 2,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,67 (4 gol) | 0,67 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Gol yememe | %0 0/6 | %0 0/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %17 1/6 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %33 2/6 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %33 2/6 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Gol yememe | %33 2/6 | %33 1/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %100 1/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %0 0/1 |
| 4,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,8 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %50 2/4 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 16,0 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 1/6 | %0 0/2 |
| Berabere | %50 3/6 | %50 1/2 |
| Geride | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Toplam (6) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 2/6 | %33 1/3 |
| Berabere | %33 2/6 | %67 2/3 |
| Geride | %33 2/6 | %0 0/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CR Khemis Zemamra (6 maç)
Wydad Temara (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CR Khemis Zemamra (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 0 | 2 |
Wydad Temara (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Kartlar
CR Khemis Zemamra
Sarı 8 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 1,3)
Wydad Temara
Sarı 13 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CR Khemis Zemamra: tüm maçlar, 4 maç · Wydad Temara: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Fas · Botola Pro puan durumu · GNEF 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kawkab Marrakech | 7 | +4 | 16 |
| 2 | CODM Meknès | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Wydad AC | 7 | +1 | 11 |
| 4 | Maghreb Fès | 7 | +1 | 11 |
| 5 | Ittihad Tanger | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Widad Témara | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Hassania Agadir | 7 | +2 | 9 |
| 8 | Raja Casablanca | 6 | 0 | 9 |
| 9 | FAR Rabat | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Renaissance Berkane | 6 | +2 | 8 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 6 | 0 | 8 |
| 12 | FUS Rabat | 7 | -1 | 8 |
| 13 | UTS Rabat | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Amal Tiznit | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Moghreb Tetouan | 7 | -8 | 3 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maghreb Fès | 4 | +2 | 8 |
| 2 | Ittihad Tanger | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Kawkab Marrakech | 4 | +1 | 7 |
| 4 | FAR Rabat | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Wydad AC | 4 | -1 | 5 |
| 6 | Renaissance Berkane | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Raja Casablanca | 2 | +1 | 4 |
| 8 | FUS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 9 | CODM Meknès | 3 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Widad Témara | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Hassania Agadir | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 4 | -4 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 2 | -4 | 0 |
| 16 | Amal Tiznit | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CODM Meknès | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Kawkab Marrakech | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Hassania Agadir | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Amal Tiznit | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Widad Témara | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Wydad AC | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Raja Casablanca | 4 | -1 | 5 |
| 8 | Difaa EL Jadida | 2 | +3 | 4 |
| 9 | Renaissance Berkane | 4 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 11 | FUS Rabat | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Ittihad Tanger | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Maghreb Fès | 3 | -1 | 3 |
| 14 | FAR Rabat | 2 | 0 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Moghreb Tetouan | 3 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (18)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Gol
Tek / Çift
