CR Khemis Zemamra 0-1 Fus Rabat: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CR Khemis Zemamra 0–1 Fus Rabat (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–10, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %54–%46, korner 4–4.
Maç özeti
CR Khemis Zemamra – Fus Rabat maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Amine Souane 64' (Fus Rabat).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- CR Khemis Zemamra: Mehdi Mrani Alaoui · Fus Rabat: Ricardo Formosinho
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
CR Khemis Zemamra üstte · Fus Rabat altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 46' oyuncu değişikliği: Oussama El Attar ↔ Hassane adamou (CR Khemis Zemamra)
- 60' oyuncu değişikliği: Issam Naji ↔ Ismail Moutaraji (Fus Rabat)
- 60' oyuncu değişikliği: Montasser·Lahtimi ↔ Mohamed Ferhane (Fus Rabat)
- 63' oyuncu değişikliği: Zakaria Ajoughlal ↔ Abdelaziz hamzaoui el (CR Khemis Zemamra)
- 63' oyuncu değişikliği: Jawad Essaghir ↔ ousmane diallo (CR Khemis Zemamra)
- 64' gol: Amine Souane (Fus Rabat)
- 66' sarı kart: Mohamed Ferhane (Fus Rabat)
- 73' oyuncu değişikliği: Abdellatif El Bajjani ↔ Anass ghanouj el (CR Khemis Zemamra)
- 77' sarı kart: Ismail Moutaraji (Fus Rabat)
- 77' sarı kart: Amine Souane (Fus Rabat)
- 78' oyuncu değişikliği: Mohamed Bakhkhach ↔ hamza bouhadi (Fus Rabat)
- 81' oyuncu değişikliği: Oussama dahr ↔ Amine El Moutaouakil (CR Khemis Zemamra)
- 85' sarı kart: Abdelaziz hamzaoui el (CR Khemis Zemamra)
Maç olayları
- CR Khemis ZemamraFus Rabat
- Abdelaziz hamzaoui elSarı kart85'
- Oussama dahr ↔ Amine El MoutaouakilOyuncu değişikliği81'
- 78'Mohamed Bakhkhach ↔ hamza bouhadiOyuncu değişikliği
- 77'Ismail MoutarajiSarı kart
- 77'Amine SouaneSarı kart
- Abdellatif El Bajjani ↔ Anass ghanouj elOyuncu değişikliği73'
- 66'Mohamed FerhaneSarı kart
- 64'Gol Amine Souane 0–1
- Zakaria Ajoughlal ↔ Abdelaziz hamzaoui elOyuncu değişikliği63'
- Jawad Essaghir ↔ ousmane dialloOyuncu değişikliği63'
- 60'Issam Naji ↔ Ismail MoutarajiOyuncu değişikliği
- 60'Montasser·Lahtimi ↔ Mohamed FerhaneOyuncu değişikliği
- Oussama El Attar ↔ Hassane adamouOyuncu değişikliği46'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/6 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %83 5/6 | %100 2/2 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,83 (5 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (12 gol) | 3,00 (6 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,57 (4 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,71 (5 gol) | 0,75 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Gol yememe | %0 0/6 | %0 0/2 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %29 2/7 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %29 2/7 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %14 1/7 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %43 3/7 | %50 2/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| Toplam (5) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,8 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %100 1/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| Toplam (5) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %60 3/5 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %60 3/5 | %100 3/3 |
| 4,5 Üst | %40 2/5 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %20 1/5 | %33 1/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,8 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %50 2/4 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| Toplam (5) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,2 | 6,3 |
| 6,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 7,5 Üst | %40 2/5 | %33 1/3 |
| 8,5 Üst | %20 1/5 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %33 1/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 1/6 | %0 0/2 |
| Berabere | %50 3/6 | %50 1/2 |
| Geride | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 1/7 | %0 0/4 |
| Berabere | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Geride | %43 3/7 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CR Khemis Zemamra (6 maç)
Fus Rabat (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CR Khemis Zemamra (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 0 | 2 |
Fus Rabat (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
CR Khemis Zemamra
Sarı 8 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 1,3)
Fus Rabat
Sarı 13 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CR Khemis Zemamra: tüm maçlar, 4 maç · Fus Rabat: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
CR Khemis Zemamra – Fus Rabat ilk 11'ler
CR Khemis Zemamra · 4-4-2
- 22M. FerniK
- 5ismail soubaiD
- 19M. AbdouramaneD
- 2J. AjakoD
- 31M. KamalF
- 70Oussama El AttarD
- 16Oussama dahrO
- 6A. El BajjaniO73' oyundan çıktı 73. dk
- 7Youness moukhlisF
- 77J. EssaghirF63' oyundan çıktı 63. dk
- 10Z. AjoughlalO63' oyundan çıktı 63. dk
- 24Hassane adamouO
- 3Ousmane DialloD63' oyuna girdi 63. dk
- 51A. El GhannoujO73' oyuna girdi 73. dk
- 17A. El HamzaouiF63' oyuna girdi 63. dk85' sarı kart 85. dk
- 1M. FakhrK
- 20Issam JaafraF
- 13Mouad Mouzalim
- 4B. SoufiD
- 30Amine El MoutaouakilO
Teknik direktör: Mehdi Mrani Alaoui
Fus Rabat · 4-3-3
- 97A. LakredK
- 2F. KarmouneO
- 31Fernando Data ChambocoD
- 3A. El MsaneO
- 21Emanuel andersonF
- 5A. SerrhatO
- 6Issam NajiO
- 8A. MaherO
- 9M. LahtimiO60' oyundan çıktı 60. dk
- 14A. SouaneO64' gol 64. dk77' sarı kart 77. dk
- 17M. BakhkhachF78' oyundan çıktı 78. dk
- 49S. TaziF
- 18I. MoutarajiO60' oyuna girdi 60. dk77' sarı kart 77. dk
- 10H. FerdaoussiO
- 7C. FaidiF
- 11A. El HarrakO
- 42hamza bouhadiD
- 13M. BellarabiK
- 32Arkid AbderrahmanO
- 22Mohamed FerhaneF
Teknik direktör: Ricardo Formosinho
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
CR Khemis Zemamra için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 5, yenilen 10. Fus Rabat son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 2 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler CR Khemis Zemamra 4 – Fus Rabat 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Temmuz 2026, CR Khemis Zemamra 1-1 Fus Rabat.
- Sıralama
- 16. (1 p) – 15. (2 p)
- Form (son 5)
- BMMMB – BBMMM
- H2H (G-B-M)
- 4-3-3 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,48 – 2,76 – 2,37
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
CR Khemis Zemamra bu sezon 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 2,50 gol yedi; Fus Rabat bu sezon 4 maçta 0,50 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: CR Khemis Zemamra %75, Fus Rabat %50. İlk yarıyı önde kapatma: CR Khemis Zemamra 1/4, Fus Rabat 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,48, 0 – 2,76, 2 – 2,37. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,42, Üst 2,09. Karşılıklı Gol: Var 1,79, Yok 1,60.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fas · Botola Pro puan durumu · GNEF 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kawkab Marrakech | 7 | +4 | 16 |
| 2 | CODM Meknès | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Wydad AC | 7 | +1 | 11 |
| 4 | Maghreb Fès | 7 | +1 | 11 |
| 5 | Ittihad Tanger | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Widad Témara | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Hassania Agadir | 7 | +2 | 9 |
| 8 | Raja Casablanca | 6 | 0 | 9 |
| 9 | FAR Rabat | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Renaissance Berkane | 6 | +2 | 8 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 6 | 0 | 8 |
| 12 | FUS Rabat | 7 | -1 | 8 |
| 13 | UTS Rabat | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Amal Tiznit | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Moghreb Tetouan | 7 | -8 | 3 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maghreb Fès | 4 | +2 | 8 |
| 2 | Ittihad Tanger | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Kawkab Marrakech | 4 | +1 | 7 |
| 4 | FAR Rabat | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Wydad AC | 4 | -1 | 5 |
| 6 | Renaissance Berkane | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Raja Casablanca | 2 | +1 | 4 |
| 8 | FUS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 9 | CODM Meknès | 3 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Widad Témara | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Hassania Agadir | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 4 | -4 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 2 | -4 | 0 |
| 16 | Amal Tiznit | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CODM Meknès | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Kawkab Marrakech | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Hassania Agadir | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Amal Tiznit | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Widad Témara | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Wydad AC | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Raja Casablanca | 4 | -1 | 5 |
| 8 | Difaa EL Jadida | 2 | +3 | 4 |
| 9 | Renaissance Berkane | 4 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 11 | FUS Rabat | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Ittihad Tanger | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Maghreb Fès | 3 | -1 | 3 |
| 14 | FAR Rabat | 2 | 0 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Moghreb Tetouan | 3 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
