Itt. Tanger 1-0 CR Khemis Zemamra: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Itt. Tanger 1–0 CR Khemis Zemamra (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 6–14, isabetli şut 2–3, topa sahip olma %51–%49, korner 4–4.
Maç özeti
Itt. Tanger – CR Khemis Zemamra maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: ibrahim dieng 77' (Itt. Tanger).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Itt. Tanger üstteCR Khemis Zemamra altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %65 · 2 şut
- 16–30'Dep %61 · 1 şut
- 31–45+'Dep %62 · 5 şut
- 46–60'Dengeli · 1 şut
- 61–75'Ev %55 · 2 şut
- 76–90+'Ev %59 · 1 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Itt. Tanger, Dep = CR Khemis Zemamra.
Maç olayları
- Itt. TangerCR Khemis Zemamra
- Abdel Maali ↔ Akram TaliOyuncu değişikliği90+1'
- 87'aymen aatga el ↔ Bilal·AssoufiOyuncu değişikliği
- 87'Mohamed Kamal ↔ Oussama El AttarOyuncu değişikliği
- Mohamed El Arouch ↔ Hamza El MoudeneOyuncu değişikliği86'
- Saad Ait Khorsa ↔ Ennaama El BellaliOyuncu değişikliği86'
- Senad Jarović ↔ Akram El WahabiOyuncu değişikliği80'
- Gol ibrahim dieng 1–077'
- 77'Jawad Essaghir ↔ Abdelaziz hamzaoui elOyuncu değişikliği
- 77'Youness moukhlis ↔ Mouad RahniOyuncu değişikliği
- 75'Sarı kart
- 74'james ajakoSarı kart
- Abdel MaaliSarı kart71'
- 61'Abdellatif El Bajjani ↔ Anass ghanouj elOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %33 2/6 | %0 0/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/6 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %83 5/6 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (8 gol) | 1,33 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (7 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Toplam (6) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,83 (5 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (12 gol) | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 4/6 | %67 2/3 |
| 1,5 Üst | %83 5/6 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %17 1/6 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %17 1/6 | %33 1/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 3/6 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %50 3/6 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %33 2/6 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %0 0/6 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %50 1/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %100 3/3 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %67 2/3 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/3 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (3) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 6,0 |
| 6,5 Üst | %67 2/3 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,8 | 4,0 |
| 6,5 Üst | %50 2/4 | %33 1/3 |
| 7,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| 8,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
| 9,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/3 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/6 | %0 0/3 |
| Berabere | %50 3/6 | %33 1/3 |
| Geride | %50 3/6 | %67 2/3 |
| Toplam (6) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 1/6 | %25 1/4 |
| Berabere | %50 3/6 | %50 2/4 |
| Geride | %33 2/6 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Itt. Tanger (6 maç)
CR Khemis Zemamra (6 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Itt. Tanger (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
CR Khemis Zemamra (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 0 | 2 |
Kartlar
Itt. Tanger
Sarı 13 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 2,2)
CR Khemis Zemamra
Sarı 8 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Itt. Tanger: tüm maçlar, 3 maç · CR Khemis Zemamra: dış saha, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Ittihad Tanger 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7). Son 5 maçta CR Khemis Zemamra 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 5-11).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Ittihad Tanger 3 – CR Khemis Zemamra 5; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Haziran 2026, Ittihad Tanger 1-0 CR Khemis Zemamra.
- Sıralama
- 10. (7 p) – 16. (1 p)
- Form (son 5)
- MGMBG – MBMMM
- H2H (G-B-M)
- 3-2-5 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- iddaa MS 1-0-2
- 2,01 – 2,77 – 3,06
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ittihad Tanger bu sezon 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,40 gol yedi; CR Khemis Zemamra bu sezon 5 maçta 1,00 attı, 2,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ittihad Tanger %80, CR Khemis Zemamra %60. İlk yarıyı önde kapatma: Ittihad Tanger 0/5, CR Khemis Zemamra 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,01, 0 – 2,77, 2 – 3,06. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,37, Üst 2,18. Karşılıklı Gol: Var 1,88, Yok 1,53.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %70; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fas · Botola Pro puan durumu · GNEF 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kawkab Marrakech | 7 | +4 | 16 |
| 2 | CODM Meknès | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Wydad AC | 7 | +1 | 11 |
| 4 | Maghreb Fès | 7 | +1 | 11 |
| 5 | Ittihad Tanger | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Widad Témara | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Hassania Agadir | 7 | +2 | 9 |
| 8 | Raja Casablanca | 6 | 0 | 9 |
| 9 | FAR Rabat | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Renaissance Berkane | 6 | +2 | 8 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 6 | 0 | 8 |
| 12 | FUS Rabat | 7 | -1 | 8 |
| 13 | UTS Rabat | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Amal Tiznit | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Moghreb Tetouan | 7 | -8 | 3 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maghreb Fès | 4 | +2 | 8 |
| 2 | Ittihad Tanger | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Kawkab Marrakech | 4 | +1 | 7 |
| 4 | FAR Rabat | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Wydad AC | 4 | -1 | 5 |
| 6 | Renaissance Berkane | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Raja Casablanca | 2 | +1 | 4 |
| 8 | FUS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 9 | CODM Meknès | 3 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Widad Témara | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Hassania Agadir | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 4 | -4 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 2 | -4 | 0 |
| 16 | Amal Tiznit | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CODM Meknès | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Kawkab Marrakech | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Hassania Agadir | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Amal Tiznit | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Widad Témara | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Wydad AC | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Raja Casablanca | 4 | -1 | 5 |
| 8 | Difaa EL Jadida | 2 | +3 | 4 |
| 9 | Renaissance Berkane | 4 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 11 | FUS Rabat | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Ittihad Tanger | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Maghreb Fès | 3 | -1 | 3 |
| 14 | FAR Rabat | 2 | 0 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Moghreb Tetouan | 3 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Botola Pro'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
