CR Khemis Zemamra 2-5 Hassania A: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CR Khemis Zemamra 2–5 Hassania A (8 Ekim 2026). İlk yarı 2–3.
Maç özeti
CR Khemis Zemamra – Hassania A maçı 2-5 sona erdi; ilk yarı 2-3 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/6 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %17 1/6 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %83 5/6 | %100 2/2 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %25 1/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,83 (5 gol) | 1,00 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (12 gol) | 3,00 (6 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (14 gol) | 2,25 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (12 gol) | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 2,5 Üst | %50 3/6 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Gol yememe | %0 0/6 | %0 0/2 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %71 5/7 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %57 4/7 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %0 0/7 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 6,5 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %100 1/1 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %100 1/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,8 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %50 2/4 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/1 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 5,5 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (6) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 1/6 | %0 0/2 |
| Berabere | %50 3/6 | %50 1/2 |
| Geride | %33 2/6 | %50 1/2 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Berabere | %57 4/7 | %50 2/4 |
| Geride | %29 2/7 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CR Khemis Zemamra (6 maç)
Hassania A (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CR Khemis Zemamra (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 0 | 2 |
Hassania A (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 4 | 3 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
CR Khemis Zemamra
Sarı 8 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 1,3)
Hassania A
Sarı 12 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
CR Khemis Zemamra: tüm maçlar, 4 maç · Hassania A: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fas · Botola Pro puan durumu · GNEF 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kawkab Marrakech | 7 | +4 | 16 |
| 2 | CODM Meknès | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Wydad AC | 7 | +1 | 11 |
| 4 | Maghreb Fès | 7 | +1 | 11 |
| 5 | Ittihad Tanger | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Widad Témara | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Hassania Agadir | 7 | +2 | 9 |
| 8 | Raja Casablanca | 6 | 0 | 9 |
| 9 | FAR Rabat | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Renaissance Berkane | 6 | +2 | 8 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 6 | 0 | 8 |
| 12 | FUS Rabat | 7 | -1 | 8 |
| 13 | UTS Rabat | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Amal Tiznit | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Moghreb Tetouan | 7 | -8 | 3 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maghreb Fès | 4 | +2 | 8 |
| 2 | Ittihad Tanger | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Kawkab Marrakech | 4 | +1 | 7 |
| 4 | FAR Rabat | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Wydad AC | 4 | -1 | 5 |
| 6 | Renaissance Berkane | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Raja Casablanca | 2 | +1 | 4 |
| 8 | FUS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 9 | CODM Meknès | 3 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Widad Témara | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Hassania Agadir | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 4 | -4 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 2 | -4 | 0 |
| 16 | Amal Tiznit | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CODM Meknès | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Kawkab Marrakech | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Hassania Agadir | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Amal Tiznit | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Widad Témara | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Wydad AC | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Raja Casablanca | 4 | -1 | 5 |
| 8 | Difaa EL Jadida | 2 | +3 | 4 |
| 9 | Renaissance Berkane | 4 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 11 | FUS Rabat | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Ittihad Tanger | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Maghreb Fès | 3 | -1 | 3 |
| 14 | FAR Rabat | 2 | 0 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Moghreb Tetouan | 3 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
