İskoçya · League One · 14. hafta

Cove Rangers 4-0 Hamilton: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 4–0 MS İY 1–0

Cove Rangers 4–0 Hamilton (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Cove Rangers – Hamilton maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: E. Oppong 31', 60', 78', J. Teasdale 84' (Cove Rangers).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Balmoral Stadyumu, Aberdeen

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Cove Rangers üstte · Hamilton altta

01530İY607590 31' gol: E. Oppong (Cove Rangers)40' sarı kart: S. McKinstry (Hamilton)60' gol: E. Oppong (Cove Rangers)62' oyuncu değişikliği: S. McKinstry ↔ G. Crookston (Hamilton)↔62' oyuncu değişikliği: S. Bannigan ↔ K. Orsi (Hamilton)↔71' sarı kart: A. Darge (Cove Rangers)72' oyuncu değişikliği: M. Keir ↔ C. Maguire (Cove Rangers)↔78' gol: E. Oppong (Cove Rangers)82' oyuncu değişikliği: A. Comrie ↔ L. Morgan (Hamilton)↔82' oyuncu değişikliği: C. Blues ↔ A. Crawford (Hamilton)↔84' sarı kart: A. Crawford (Hamilton)84' gol: J. Teasdale (Cove Rangers)85' oyuncu değişikliği: A. Darge ↔ A. Francis-Burrell (Cove Rangers)↔85' oyuncu değişikliği: E. Oppong ↔ M. Milnes (Cove Rangers)↔87' oyuncu değişikliği: J. White ↔ D. Oladipo (Cove Rangers)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 31' gol: E. Oppong (Cove Rangers)
  • 40' sarı kart: S. McKinstry (Hamilton)
  • 60' gol: E. Oppong (Cove Rangers)
  • 62' oyuncu değişikliği: S. McKinstry ↔ G. Crookston (Hamilton)
  • 62' oyuncu değişikliği: S. Bannigan ↔ K. Orsi (Hamilton)
  • 71' sarı kart: A. Darge (Cove Rangers)
  • 72' oyuncu değişikliği: M. Keir ↔ C. Maguire (Cove Rangers)
  • 78' gol: E. Oppong (Cove Rangers)
  • 82' oyuncu değişikliği: A. Comrie ↔ L. Morgan (Hamilton)
  • 82' oyuncu değişikliği: C. Blues ↔ A. Crawford (Hamilton)
  • 84' sarı kart: A. Crawford (Hamilton)
  • 84' gol: J. Teasdale (Cove Rangers)
  • 85' oyuncu değişikliği: A. Darge ↔ A. Francis-Burrell (Cove Rangers)
  • 85' oyuncu değişikliği: E. Oppong ↔ M. Milnes (Cove Rangers)
  • 87' oyuncu değişikliği: J. White ↔ D. Oladipo (Cove Rangers)

Maç olayları

  1. Cove RangersHamilton
  2. J. White ↔ D. OladipoOyuncu değişikliği87'
  3. A. Darge ↔ A. Francis-BurrellOyuncu değişikliği85'
  4. E. Oppong ↔ M. MilnesOyuncu değişikliği85'
  5. 84'A. CrawfordSarı kart
  6. Gol J. Teasdale 4–084'
  7. 82'A. Comrie ↔ L. MorganOyuncu değişikliği
  8. 82'C. Blues ↔ A. CrawfordOyuncu değişikliği
  9. Gol E. Oppong 3–0Asist: J. Teasdale78'
  10. M. Keir ↔ C. MaguireOyuncu değişikliği72'
  11. A. DargeSarı kart71'
  12. 62'S. McKinstry ↔ G. CrookstonOyuncu değişikliği
  13. 62'S. Bannigan ↔ K. OrsiOyuncu değişikliği
  14. Gol E. Oppong 2–0Asist: J. White60'
  15. 40'S. McKinstrySarı kart
  16. Gol E. Oppong 1–0Asist: J. Teasdale31'
Maç özeti

Ev sahibi

Cove Rangers

10. sıra · 6 puan

BGMGG

Deplasman

Hamilton

2. sıra · 32 puan

GGBBB

Cove Rangers iç sahada (6 maç) · Hamilton deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,50 Gol atma maç başı 1,71
0,67 Gol yeme maç başı 0,86
%50 Gol yememe maçların %57
%33 KG Var maçların %29
%33 2.5 Üst maçların %57

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 14 maç (2022'den beri)

3 Cove Rangers6 berabere5 Hamilton

  • Cove Rangers iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Hamilton Academical deplasmanda 7 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Cove Rangers
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%23 3/13%33 2/6
Beraberlik%23 3/13%50 3/6
Mağlubiyet%54 7/13%17 1/6
Hamilton
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%71 10/14%57 4/7
Beraberlik%21 3/14%29 2/7
Mağlubiyet%7 1/14%14 1/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Cove Rangers
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,08 (14 gol)1,50 (9 gol)
Yediği gol / maç1,38 (18 gol)0,67 (4 gol)
Hamilton
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,93 (27 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç0,71 (10 gol)0,86 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Cove Rangers
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%31 4/13%33 2/6
1,5 Üst%77 10/13%83 5/6
2,5 Üst%38 5/13%33 2/6
3,5 Üst%15 2/13%17 1/6
Gol yememe%31 4/13%50 3/6
Hamilton
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%43 6/14%29 2/7
1,5 Üst%71 10/14%71 5/7
2,5 Üst%57 8/14%57 4/7
3,5 Üst%29 4/14%29 2/7
Gol yememe%50 7/14%57 4/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Cove Rangers
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%23 3/13%50 3/6
Berabere%46 6/13%33 2/6
Geride%31 4/13%17 1/6
Hamilton
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%71 10/14%57 4/7
Berabere%21 3/14%29 2/7
Geride%7 1/14%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Cove Rangers (13 maç)

1/111/X21/20X/12X/X1X/232/102/X02/24

Hamilton (14 maç)

1/191/X11/20X/11X/X2X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Cove Rangers (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 0 1
31-45 3 0
46-60 4 3
61-75 3 3
76-90 4 7

Hamilton (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 5 0
31-45 7 2
46-60 2 2
61-75 3 1
76-90 3 4

Kartlar

Cove Rangers

Sarı 22 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,7)

Hamilton

Sarı 27 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Cove Rangers

10. sıra · 6 puan · 11 maç · averaj -9

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMGG

  1. 03.11 Formartine United 0–2 Cove Rangers G
  2. 31.10 Airdrie United 0–1 Cove Rangers G
  3. 17.10 Peterhead 2–0 Cove Rangers M
  4. 13.10 Cove Rangers 2–1 Formartine United G
  5. 10.10 Cove Rangers 1–1 East Fife B
Deplasman

Hamilton

2. sıra · 32 puan · 12 maç · averaj +21

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBBB

  1. 03.11 Hamilton 1–1 Raith Rovers B
  2. 31.10 Hamilton 1–1 Montrose B
  3. 27.10 Ross County 1–1 Hamilton B
  4. 24.10 Hamilton 2–1 East Fife G
  5. 17.10 Airdrie United 1–2 Hamilton G

Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Cove Rangers ile Hamilton, League One (İskoçya) 14. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 karşı karşıya geliyor. Sıralamada Cove Rangers 10., Hamilton 2.; iki takım arasında 26 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Cove Rangers için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 6, yenilen 4. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Hamilton son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 7 gol attı, 5 gol yedi.

Sıralama
10. (6 p) – 2. (32 p)
Form (son 5)
GGMGB – BBBGG
H2H (G-B-M)
3-6-5 (14 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %33
iddaa MS 1-0-2
3,90 – 3,54 – 1,52
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

İki takım 2022 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Cove Rangers 3, Hamilton 5 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ağustos 2026, Hamilton 1-0 Cove Rangers.

Gol istatistikleri

Cove Rangers iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,80 gol yedi; Hamilton dış saha 6 maçta 2,00 attı, 0,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Cove Rangers %20, Hamilton %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cove Rangers %40, Hamilton %33. İlk yarıyı önde kapatma: Cove Rangers 2/5, Hamilton 4/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,90, 0 – 3,54, 2 – 1,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,86, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,84.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %37; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · League One puan durumu · Division2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ross County 121020 437 +3632 GGGGB
2Hamilton Academical 121020 265 +2132 GGGGB
3Montrose 12615 1720 -319 GMMBG
4East Kilbride 11533 2015 +518 GGBB
5Airdrie United 12345 1019 -913 GGBMM
6Queen of the South 12417 1334 -2113 MGGMG
7Alloa Athletic 12336 1214 -212 MMMGM
8Peterhead 12318 920 -1110 MMMGM
9East Fife 12165 916 -79 MMBMM
10Cove Rangers 11137 918 -96 MMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Hamilton Academical 6600 143 +1118
2Ross County 6510 233 +2016
3Montrose 6402 1012 -212
4East Kilbride 6321 146 +811
5Airdrie United 6222 56 -18
6Queen of the South 6213 815 -77
7Cove Rangers 5131 54 +16
8Peterhead 6204 58 -36
9Alloa Athletic 6123 57 -25
10East Fife 6123 510 -55
#TakımOGBMAYAVP
1Ross County 6510 204 +1616
2Hamilton Academical 6420 122 +1014
3Alloa Athletic 6213 77 07
4Montrose 6213 78 -17
5East Kilbride 5212 69 -37
6Queen of the South 6204 519 -146
7Airdrie United 6123 513 -85
8East Fife 6042 46 -24
9Peterhead 6114 412 -84
10Cove Rangers 6006 414 -100

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:03 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Cove Rangers3,90
X · Beraberlik3,54
2 · Hamilton1,52

2,5 Alt / Üst

Alt1,86
Üst1,52

Karşılıklı gol

Var1,53
Yok1,84
Tüm marketler (21)

Çifte Şans

1 ve 01,781 ve 21,110 ve 21,08

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var7,211 ve Yok7,880 ve Var4,550 ve Yok13,452 ve Var3,032 ve Yok2,77

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,35Üst2,19

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,8303,3222,46

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,63Yok1,08

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,85Üst1,52

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,90Üst1,49

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,76Eşit3,322.1,88

Alt/Üst 3.5

Alt1,28Üst2,43

1. Yarı Sonucu

14,3302,1422,01

2. Yarı Sonucu

13,8502,5121,86

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt9,130 ve Alt4,752 ve Alt4,131 ve Üst6,400 ve Üst11,702 ve Üst2,24

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,34Üst2,21

Alt/Üst 1.5

Alt3,56Üst1,09

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,25Üst ve Var1,87Alt ve Yok2,42Üst ve Yok6,96

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var25,501 ve Yok4,960 ve Var6,770 ve Yok2,902 ve Var12,252 ve Yok2,29

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,411 ve 21,350 ve 21,07

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,66

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,19Üst2,81

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,86Üst1,18

Toplam Gol

0-1 gol3,742-3 gol1,834-5 gol3,136+ gol10,40

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar