← Maçlar
İskoçya · League One · 13. hafta31 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Airdrieonian 0-1 Cove Rangers: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Airdrieonian
0–1İY 0–0
Cove Rangers
Maç sonu

Airdrieonian 0–1 Cove Rangers (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Airdrieonian – Cove Rangers maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: D. Oladipo 56' (Cove Rangers).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Airdrieonian üstte · Cove Rangers altta

01530İY607590 22' oyuncu değişikliği: E. Simpson ↔ G. Gallagher (Airdrieonian)↔24' sarı kart: S. Fisher (Airdrieonian)34' sarı kart: A. Francis-Burrell (Cove Rangers)44' sarı kart: J. White (Cove Rangers)56' gol: D. Oladipo (Cove Rangers)57' oyuncu değişikliği: D. Mebude ↔ R. Mahon (Airdrieonian)↔57' oyuncu değişikliği: L. Gibson ↔ C. McKinnon (Airdrieonian)↔60' oyuncu değişikliği: D. Oladipo ↔ E. Oppong (Cove Rangers)↔68' oyuncu değişikliği: R. Tumilty ↔ K. Boateng (Airdrieonian)↔68' oyuncu değişikliği: A. Devine ↔ M. Yates (Airdrieonian)↔73' oyuncu değişikliği: D. Ross ↔ A. Lindo (Cove Rangers)↔77' oyuncu değişikliği: A. Francis-Burrell ↔ M. Milnes (Cove Rangers)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 22' oyuncu değişikliği: E. Simpson ↔ G. Gallagher (Airdrieonian)
  • 24' sarı kart: S. Fisher (Airdrieonian)
  • 34' sarı kart: A. Francis-Burrell (Cove Rangers)
  • 44' sarı kart: J. White (Cove Rangers)
  • 56' gol: D. Oladipo (Cove Rangers)
  • 57' oyuncu değişikliği: D. Mebude ↔ R. Mahon (Airdrieonian)
  • 57' oyuncu değişikliği: L. Gibson ↔ C. McKinnon (Airdrieonian)
  • 60' oyuncu değişikliği: D. Oladipo ↔ E. Oppong (Cove Rangers)
  • 68' oyuncu değişikliği: R. Tumilty ↔ K. Boateng (Airdrieonian)
  • 68' oyuncu değişikliği: A. Devine ↔ M. Yates (Airdrieonian)
  • 73' oyuncu değişikliği: D. Ross ↔ A. Lindo (Cove Rangers)
  • 77' oyuncu değişikliği: A. Francis-Burrell ↔ M. Milnes (Cove Rangers)

Maç olayları

  1. AirdrieonianCove Rangers
  2. 77'A. Francis-Burrell ↔ M. MilnesOyuncu değişikliği
  3. 73'D. Ross ↔ A. LindoOyuncu değişikliği
  4. R. Tumilty ↔ K. BoatengOyuncu değişikliği68'
  5. A. Devine ↔ M. YatesOyuncu değişikliği68'
  6. 60'D. Oladipo ↔ E. OppongOyuncu değişikliği
  7. D. Mebude ↔ R. MahonOyuncu değişikliği57'
  8. L. Gibson ↔ C. McKinnonOyuncu değişikliği57'
  9. 56'Gol D. Oladipo 0–1Asist: J. Teasdale
  10. 44'J. WhiteSarı kart
  11. 34'A. Francis-BurrellSarı kart
  12. S. FisherSarı kart24'
  13. E. Simpson ↔ G. GallagherOyuncu değişikliği22'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Airdrieonian
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%29 4/14%29 2/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%43 6/14%43 3/7
Cove Rangers
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%23 3/13%14 1/7
Beraberlik%23 3/13%0 0/7
Mağlubiyet%54 7/13%86 6/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Airdrieonian
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç0,93 (13 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç1,57 (22 gol)1,00 (7 gol)
Cove Rangers
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,08 (14 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç1,38 (18 gol)2,00 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Airdrieonian
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%50 7/14%43 3/7
1,5 Üst%64 9/14%43 3/7
2,5 Üst%57 8/14%29 2/7
3,5 Üst%36 5/14%14 1/7
Gol yememe%29 4/14%43 3/7
Cove Rangers
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%31 4/13%29 2/7
1,5 Üst%77 10/13%71 5/7
2,5 Üst%38 5/13%43 3/7
3,5 Üst%15 2/13%14 1/7
Gol yememe%31 4/13%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Airdrieonian
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%29 4/14%14 1/7
Berabere%36 5/14%57 4/7
Geride%36 5/14%29 2/7
Cove Rangers
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%23 3/13%0 0/7
Berabere%46 6/13%57 4/7
Geride%31 4/13%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Airdrieonian (14 maç)

1/131/X01/21X/11X/X3X/212/102/X12/24

Cove Rangers (13 maç)

1/111/X21/20X/12X/X1X/232/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Airdrieonian (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 1 3
31-45 4 4
46-60 3 3
61-75 1 3
76-90 3 6

Cove Rangers (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 4
16-30 0 1
31-45 3 0
46-60 4 3
61-75 3 3
76-90 4 7

Kartlar

Airdrieonian

Sarı 43 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 3,1)

Cove Rangers

Sarı 22 · Kırmızı 3 (13 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Airdrieonian son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Cove Rangers son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 9 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Airdrieonian 3 – Cove Rangers 3; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Ağustos 2026, Cove Rangers 0-0 Airdrieonian.

Sıralama
5. (13 p) – 10. (6 p)
Form (son 5)
MMGBG – MGBMG
H2H (G-B-M)
3-6-3 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,64 – 3,28 – 3,68
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Airdrieonian iç saha 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,00 gol yedi; Cove Rangers dış saha 6 maçta 0,67 attı, 2,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Airdrieonian %50, Cove Rangers %33. İlk yarıyı önde kapatma: Airdrieonian 1/6, Cove Rangers 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,64, 0 – 3,28, 2 – 3,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,80.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 28 Ekim 2026 18:03 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İskoçya · League One puan durumu · Division2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Ross County 121020 437 +3632 GGGGB
2Hamilton Academical 121020 265 +2132 GGGGB
3Montrose 12615 1720 -319 GMMBG
4East Kilbride 11533 2015 +518 GGBB
5Airdrie United 12345 1019 -913 GGBMM
6Queen of the South 12417 1334 -2113 MGGMG
7Alloa Athletic 12336 1214 -212 MMMGM
8Peterhead 12318 920 -1110 MMMGM
9East Fife 12165 916 -79 MMBMM
10Cove Rangers 11137 918 -96 MMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Hamilton Academical 6600 143 +1118
2Ross County 6510 233 +2016
3Montrose 6402 1012 -212
4East Kilbride 6321 146 +811
5Airdrie United 6222 56 -18
6Queen of the South 6213 815 -77
7Cove Rangers 5131 54 +16
8Peterhead 6204 58 -36
9Alloa Athletic 6123 57 -25
10East Fife 6123 510 -55
#TakımOGBMAYAVP
1Ross County 6510 204 +1616
2Hamilton Academical 6420 122 +1014
3Alloa Athletic 6213 77 07
4Montrose 6213 78 -17
5East Kilbride 5212 69 -37
6Queen of the South 6204 519 -146
7Airdrie United 6123 513 -85
8East Fife 6042 46 -24
9Peterhead 6114 412 -84
10Cove Rangers 6006 414 -100

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:03 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,64X3,2823,68

Çifte şans

1X1,11121,15X21,68

Karşılıklı gol

Var1,59Yok1,80

1,5 Alt / Üst

Alt3,25Üst1,14

2,5 Alt / Üst

Alt1,73Üst1,64

3,5 Alt / Üst

Alt1,23Üst2,71

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.