Airdrieonian 1-2 Hamilton: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Airdrieonian 1–2 Hamilton (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Airdrieonian – Hamilton maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: J. Gentles 47' (Airdrieonian); D. Thomas 45', G. Crookston 81' (Hamilton).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Airdrieonian üstte · Hamilton altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' oyuncu değişikliği: S. Bradley ↔ D. Thomas (Hamilton)
- 24' sarı kart: F. Owens (Hamilton)
- 25' sarı kart: S. Bannigan (Hamilton)
- 27' sarı kart: D. Gallagher (Airdrieonian)
- 31' oyuncu değişikliği: R. Adams ↔ C. Melrose (Airdrieonian)
- 45' gol: D. Thomas (Hamilton)
- 46' sarı kart: C. Ross (Airdrieonian)
- 46' sarı kart: D. Thomas (Hamilton)
- 47' gol: J. Gentles (Airdrieonian)
- 62' oyuncu değişikliği: D. Gallagher ↔ K. Boateng (Airdrieonian)
- 70' oyuncu değişikliği: S. Bannigan ↔ G. Crookston (Hamilton)
- 71' oyuncu değişikliği: J. Gentles ↔ D. Mebude (Airdrieonian)
- 72' oyuncu değişikliği: G. Gallagher ↔ M. Yates (Airdrieonian)
- 81' gol: G. Crookston (Hamilton)
- 83' oyuncu değişikliği: S. McKinstry ↔ K. Orsi (Hamilton)
- 87' sarı kart: C. Blues (Hamilton)
- 90+2' sarı kart: K. Orsi (Hamilton)
- 90+2' sarı kart: K. Boateng (Airdrieonian)
Maç olayları
- AirdrieonianHamilton
- 90+2'K. OrsiSarı kart
- K. BoatengSarı kart90+2'
- 87'C. BluesSarı kart
- 83'S. McKinstry ↔ K. OrsiOyuncu değişikliği
- 81'Gol G. Crookston 1–2Asist: S. Hendrie
- G. Gallagher ↔ M. YatesOyuncu değişikliği72'
- J. Gentles ↔ D. MebudeOyuncu değişikliği71'
- 70'S. Bannigan ↔ G. CrookstonOyuncu değişikliği
- D. Gallagher ↔ K. BoatengOyuncu değişikliği62'
- Gol J. Gentles 1–147'
- C. RossSarı kart46'
- 46'D. ThomasSarı kart
- 45'Gol D. Thomas 0–1Asist: A. Comrie
- R. Adams ↔ C. MelroseOyuncu değişikliği31'
- D. GallagherSarı kart27'
- 25'S. BanniganSarı kart
- 24'F. OwensSarı kart
- 22'S. Bradley ↔ D. ThomasOyuncu değişikliği
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %71 10/14 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %7 1/14 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,93 (13 gol) | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,93 (27 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,71 (10 gol) | 0,86 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %64 9/14 | %43 3/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %50 7/14 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %57 4/7 |
| Geride | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %71 10/14 | %57 4/7 |
| Berabere | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Geride | %7 1/14 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Airdrieonian (14 maç)
Hamilton (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Airdrieonian (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Hamilton (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 5 | 0 |
| 31-45 | 7 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Airdrieonian
Sarı 43 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 3,1)
Hamilton
Sarı 27 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Airdrieonian son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 19 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Hamilton son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 11 gol attı, 1 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Airdrieonian 3 – Hamilton 5; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,00 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Ağustos 2026, Hamilton 4-0 Airdrieonian.
- Form (son 5)
- GBGGG – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 3-2-5 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 3,11 – 3,10 – 1,85
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Airdrieonian bu sezon 3 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,00 gol yedi; Hamilton bu sezon 3 maçta 3,00 attı, 0,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Airdrieonian %67, Hamilton %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Airdrieonian %67, Hamilton %67. İlk yarıyı önde kapatma: Airdrieonian 1/3, Hamilton 2/3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,11, 0 – 3,10, 2 – 1,85. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,65, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,79.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 30 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 10 Ekim 2026 17:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İskoçya · League One puan durumu · Division2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ross County | 12 | +36 | 32 |
| 2 | Hamilton Academical | 12 | +21 | 32 |
| 3 | Montrose | 12 | -3 | 19 |
| 4 | East Kilbride | 11 | +5 | 18 |
| 5 | Airdrie United | 12 | -9 | 13 |
| 6 | Queen of the South | 12 | -21 | 13 |
| 7 | Alloa Athletic | 12 | -2 | 12 |
| 8 | Peterhead | 12 | -11 | 10 |
| 9 | East Fife | 12 | -7 | 9 |
| 10 | Cove Rangers | 11 | -9 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hamilton Academical | 6 | +11 | 18 |
| 2 | Ross County | 6 | +20 | 16 |
| 3 | Montrose | 6 | -2 | 12 |
| 4 | East Kilbride | 6 | +8 | 11 |
| 5 | Airdrie United | 6 | -1 | 8 |
| 6 | Queen of the South | 6 | -7 | 7 |
| 7 | Cove Rangers | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Peterhead | 6 | -3 | 6 |
| 9 | Alloa Athletic | 6 | -2 | 5 |
| 10 | East Fife | 6 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ross County | 6 | +16 | 16 |
| 2 | Hamilton Academical | 6 | +10 | 14 |
| 3 | Alloa Athletic | 6 | 0 | 7 |
| 4 | Montrose | 6 | -1 | 7 |
| 5 | East Kilbride | 5 | -3 | 7 |
| 6 | Queen of the South | 6 | -14 | 6 |
| 7 | Airdrie United | 6 | -8 | 5 |
| 8 | East Fife | 6 | -2 | 4 |
| 9 | Peterhead | 6 | -8 | 4 |
| 10 | Cove Rangers | 6 | -10 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:03 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 East Fife 0–3 Alloa
- 17:00 East Kilbri 1–1 Montrose
- 17:00 Peterhead 2–0 Cove Rangers
- 17:00 Queen of The South 1–7 Ross County
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
