Çorum FK – Fenerbahçe İstatistikleri: Fenerbahçe 5 Maçtır Gol Atıyor
Fenerbahçe 5 maçtır gol atıyor (Süper Lig maçları).
Çorum FK – Fenerbahçe: 8 Kasım 16:00, Türkiye · Süper Lig, 11. hafta. Bu sezon Çorum FK evinde 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; Fenerbahçe deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Corum Stadyumu, Çorum
- Hakem
- Abdullah Buğra Taşkınsoy · bu sezon 6 maç, maç başı 3,33 sarı
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Çorum FK: Tamer Sivrikaya · Fenerbahçe: İsmail Kartal (son maçtaki)
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Çorum FK | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Lig sırası | 9. · 16 puan | 8. · 16 puan |
| Form (son 5) | MGGMG | GBMMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,50 – 1,00 | 1,40 – 0,80 |
| 2,5 Üst biten | %75 | %60 |
| Karşılıklı gol | %50 | %40 |
| Gol yemediği | %25 | %60 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Çorum FK iç sahada (4 maç), Fenerbahçe deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
İlk 11'ler
Henüz açıklanmadıKadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.
Çorum FK iç sahada (4 maç) · Fenerbahçe deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Çorum FK iç sahada 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Fenerbahçe deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Çorum FK, iç saha maçlarında 4 maçta 3 kez 2,5 üst bitti (%75).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiÇorum FK
9. sıra · 16 puan · 10 maç · averaj +5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGMG
- 31.10 Erzurumspor 1–3 Çorum FK G
- 25.10 Göztepe 2–0 Çorum FK M
- 16.10 Çorum FK 2–1 Rizespor G
- 11.10 Gaziantep FK 0–3 Çorum FK G
- 19.09 Çorum FK 1–2 Alanyaspor M
Fenerbahçe
8. sıra · 16 puan · 10 maç · averaj +14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMMG
- 04.11 Fenerbahçe 3–2 Liverpool G
- 31.10 Fenerbahçe 1–2 Göztepe M
- 26.10 Galatasaray 2–1 Fenerbahçe M
- 20.10 Fenerbahçe 2–2 Slavia Praha B
- 17.10 Fenerbahçe 3–0 Alanyaspor G
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Çorum FK için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Fenerbahçe son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Çorum FK iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Fenerbahçe dış saha 5 maçta 1,40 attı, 0,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Çorum FK %75, Fenerbahçe %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Çorum FK %50, Fenerbahçe %40. İlk yarıyı önde kapatma: Çorum FK 1/4, Fenerbahçe 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Çorum FK 5,0, Fenerbahçe 6,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: Çorum FK 2,0, Fenerbahçe 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,94, 0 – 3,67, 2 – 1,60. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,14, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,47, Yok 2,13.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %68; KG var ortalaması %45; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.
- Sıralama
- 9. (16 p) – 8. (16 p)
- Form (son 5)
- GMGGM – GMMBG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %40
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 3,94 – 3,67 – 1,60
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %50 2/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,10 (21 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,59 yüksek | 1,50 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (16 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 1,00 (4 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,40 (24 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,89 yüksek | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 0,80 (4 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %80 8/10ligde 4.–5. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %80 8/10ligde 4.–5. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %60 3/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %25 1/4 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 8,5 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %50 2/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,4 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %25 1/4 |
| Berabere | %30 3/10 | %50 2/4 |
| Geride | %30 3/10 | %25 1/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Geride | %10 1/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Çorum FK (10 maç)
Fenerbahçe (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Çorum FK (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Fenerbahçe (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
Çorum FK
Sarı 19 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,9)
Fenerbahçe
Sarı 18 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Çorum FK: iç saha, 4 maç · Fenerbahçe: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Türkiye · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 11 | +12 | 28 |
| 2 | Amedspor | 11 | +13 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | +16 | 22 |
| 4 | Kasımpaşa | 11 | +6 | 20 |
| 5 | Beşiktaş | 10 | +8 | 19 |
| 6 | Kocaelispor | 11 | +4 | 19 |
| 7 | Başakşehir | 11 | +2 | 17 |
| 8 | Fenerbahçe | 10 | +14 | 16 |
| 9 | Çorum FK | 10 | +5 | 16 |
| 10 | Göztepe | 11 | +3 | 15 |
| 11 | Erzurumspor | 10 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | -27 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amedspor | 6 | +15 | 18 |
| 2 | Galatasaray | 6 | +6 | 16 |
| 3 | Trabzonspor | 5 | +14 | 15 |
| 4 | Beşiktaş | 5 | +11 | 15 |
| 5 | Başakşehir | 6 | +9 | 13 |
| 6 | Kocaelispor | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +11 | 9 |
| 8 | Erzurumspor | 5 | -2 | 9 |
| 9 | Gençlerbirliği | 6 | +4 | 8 |
| 10 | Kasımpaşa | 5 | +3 | 7 |
| 11 | Konyaspor | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Çorum FK | 4 | +2 | 6 |
| 13 | Alanyaspor | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Göztepe | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Eyüpspor | 6 | -9 | 3 |
| 17 | Gaziantep FK | 6 | -8 | 2 |
| 18 | Rizespor | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kasımpaşa | 6 | +3 | 13 |
| 2 | Galatasaray | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Göztepe | 6 | +5 | 11 |
| 4 | Rizespor | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Çorum FK | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Kocaelispor | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +3 | 7 |
| 8 | Trabzonspor | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Alanyaspor | 6 | -7 | 7 |
| 10 | Gaziantep FK | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Amedspor | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Erzurumspor | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Beşiktaş | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Başakşehir | 5 | -7 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 5 | -6 | 3 |
| 16 | Gençlerbirliği | 4 | -10 | 3 |
| 17 | Konyaspor | 5 | -5 | 1 |
| 18 | Eyüpspor | 5 | -18 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı / Maç Sonucu
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
