Göztepe 2-0 Çorum FK: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Göztepe 2–0 Çorum FK (25 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 15–11, isabetli şut 7–3, topa sahip olma %38–%62, korner 2–3.
Maç özeti
Göztepe – Çorum FK maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: A. Antunes 3', Juan 38' (Göztepe). xG: Göztepe 1,9 – 0,7 Çorum FK.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- Mehmet Türkmen · bu sezon 5 maç, maç başı 4,40 sarı Göztepe ile bu maçtan önce 7 maç (4 G, 0 B, 3 M), Çorum FK ile bu maçtan önce 2 maç (2 G, 0 B, 0 M).
Diğer bilgiler
- Yardımcı hakemler
- Gökhan Barcın, Selahattin Altay
- Teknik direktörler
- Göztepe: Stanimir Stoilov · Çorum FK: Tamer Sivrikaya
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Göztepe üstte · Çorum FK altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' gol: A. Antunes (Göztepe)
- 23' oyuncu değişikliği: Rhaldney ↔ F. Anjorin (Göztepe)
- 33' sarı kart: Ç. Söyüncü (Çorum FK)
- 34' sarı kart: F. Anjorin (Göztepe)
- 35' oyuncu değişikliği: Ç. Söyüncü ↔ M. Karlsbakk (Çorum FK)
- 38' gol: Juan (Göztepe)
- 46' oyuncu değişikliği: B. Özdemir ↔ M. Thiam (Çorum FK)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Kyziridis ↔ E. Mahmic (Çorum FK)
- 58' oyuncu değişikliği: Juan ↔ Janderson (Göztepe)
- 63' oyuncu değişikliği: J. Ramirez ↔ Y. Moukoko (Çorum FK)
- 83' oyuncu değişikliği: A. Antunes ↔ E. Bekiroglu (Göztepe)
- 83' oyuncu değişikliği: Andre Henrique ↔ T. Böke (Göztepe)
- 83' oyuncu değişikliği: F. Anjorin ↔ A. Matos (Göztepe)
- 89' oyuncu değişikliği: C. Ünder ↔ G. Gürpüz (Çorum FK)
Maç olayları
- GöztepeÇorum FK
- 89'C. Ünder ↔ G. GürpüzOyuncu değişikliği
- A. Antunes ↔ E. BekirogluOyuncu değişikliği83'
- Andre Henrique ↔ T. BökeOyuncu değişikliği83'
- F. Anjorin ↔ A. MatosOyuncu değişikliği83'
- 63'J. Ramirez ↔ Y. MoukokoOyuncu değişikliği
- Juan ↔ JandersonOyuncu değişikliği58'
- 46'B. Özdemir ↔ M. ThiamOyuncu değişikliği
- 46'A. Kyziridis ↔ E. MahmicOyuncu değişikliği
- Gol Juan 2–0Asist: A. Antunes38'
- 35'Ç. Söyüncü ↔ M. KarlsbakkOyuncu değişikliği
- F. AnjorinSarı kart34'
- 33'Ç. SöyüncüSarı kart
- Rhaldney ↔ F. AnjorinOyuncu değişikliği23'
- Gol A. Antunes 1–03'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (22 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,49 yüksek | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (19 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,23 yüksek | 1,80 (9 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,10 (21 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,59 yüksek | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (16 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 2,00 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 8/11ligde 1. · lig ortalamasından 26 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %82 9/11ligde 1.–3. · lig ortalamasından 23 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %80 8/10ligde 4.–5. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 10,6 |
| 6,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Geride | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %50 3/6 |
| Berabere | %30 3/10 | %17 1/6 |
| Geride | %30 3/10 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Göztepe (11 maç)
Çorum FK (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Göztepe (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Çorum FK (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Kartlar
Göztepe
Sarı 28 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,5)
Çorum FK
Sarı 19 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Göztepe: iç saha, 5 maç · Çorum FK: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Göztepe – Çorum FK ilk 11'ler
Göztepe · 3-4-1-2
- 1A. ÖzçimenK
- 4T. AltıkardeşD
- 19Noah Sonko SundbergD
- 26Malcom BokeleD
- 2Arda KurtulanO
- 5RhaldneyO23' oyundan çıktı 23. dk
- 20Novatus MiroshiO
- 12Richard AkonnorO
- 8Alexis AntunesF3' gol 3. dk38' asist 38. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 7André HenriqueF83' oyundan çıktı 83. dk
- 9Juan Santos da SilvaF38' gol 38. dk58' oyundan çıktı 58. dk
- 18Tino AnjorinO23' oyuna girdi 23. dk34' sarı kart 34. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 39JandersonF58' oyuna girdi 58. dk
- 71Nevzat ÜzelK
- 33Ş. ÖztürkK
- 13Ege YildirimD
- 6Alex MatosO83' oyuna girdi 83. dk
- 22Sinclair ArmstrongF
- 17G. BayrakdarF
- 10Efkan BekiroğluO83' oyuna girdi 83. dk
- 14T. BökeF83' oyuna girdi 83. dk
Çorum FK · 3-4-3
- 1Marcos FelipeK
- 5Alexandre PenetraD
- 2Ç. SöyüncüD33' sarı kart 33. dk35' oyundan çıktı 35. dk
- 6Hrvoje SmolčićD
- 11G. SazdağıO
- 3B. ÖzdemirO46' oyundan çıktı 46. dk
- 20Ylber RamadaniO
- 10Mohammed DiomandeO
- 7C. ÜnderF89' oyundan çıktı 89. dk
- 19Jesús RamírezF63' oyundan çıktı 63. dk
- 89Alexandros KyziridisF46' oyundan çıktı 46. dk
- 8Markus KarlsbakkO35' oyuna girdi 35. dk
- 26Ermin MahmićO46' oyuna girdi 46. dk
- 9Mame ThiamF46' oyuna girdi 46. dk
- 18E. ErentürkK
- 15A. ŞengülD
- 88C. SertelD
- 24Andrei BorzaD
- 30A. IldızO
- 21G. GürpüzO89' oyuna girdi 89. dk
- 14Youssoufa MoukokoF63' oyuna girdi 63. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Göztepe istatistikleri → · Çorum FK istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · Süper Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Göztepe için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 12, yenilen 9. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Çorum FK son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 14 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Göztepe 0, Çorum FK 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 27 Ocak 2024, Çorum FK 1-1 Göztepe.
- Sıralama
- 13. (9 p) – 9. (13 p)
- Form (son 5)
- GGBBM – GGMGG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %88 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- Korner ort. (maç)
- 10,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,05 – 3,27 – 2,88
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Göztepe bu sezon 8 maçta maç başına 2,12 gol attı, 2,00 gol yedi; Çorum FK dış saha 4 maçta 3,00 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %88, konukta %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Göztepe %75, Çorum FK %75. İlk yarıyı önde kapatma: Göztepe 4/8, Çorum FK 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Göztepe 4,9, Çorum FK 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Göztepe 2,8, Çorum FK 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,05, 0 – 3,27, 2 – 2,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 2,15.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %94; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 26 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 11 | +12 | 28 |
| 2 | Amedspor | 11 | +13 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | +16 | 22 |
| 4 | Kasımpaşa | 11 | +6 | 20 |
| 5 | Beşiktaş | 10 | +8 | 19 |
| 6 | Kocaelispor | 11 | +4 | 19 |
| 7 | Başakşehir | 11 | +2 | 17 |
| 8 | Fenerbahçe | 10 | +14 | 16 |
| 9 | Çorum FK | 10 | +5 | 16 |
| 10 | Göztepe | 11 | +3 | 15 |
| 11 | Erzurumspor | 10 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | -27 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amedspor | 6 | +15 | 18 |
| 2 | Galatasaray | 6 | +6 | 16 |
| 3 | Trabzonspor | 5 | +14 | 15 |
| 4 | Beşiktaş | 5 | +11 | 15 |
| 5 | Başakşehir | 6 | +9 | 13 |
| 6 | Kocaelispor | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +11 | 9 |
| 8 | Erzurumspor | 5 | -2 | 9 |
| 9 | Gençlerbirliği | 6 | +4 | 8 |
| 10 | Kasımpaşa | 5 | +3 | 7 |
| 11 | Konyaspor | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Çorum FK | 4 | +2 | 6 |
| 13 | Alanyaspor | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Göztepe | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Eyüpspor | 6 | -9 | 3 |
| 17 | Gaziantep FK | 6 | -8 | 2 |
| 18 | Rizespor | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kasımpaşa | 6 | +3 | 13 |
| 2 | Galatasaray | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Göztepe | 6 | +5 | 11 |
| 4 | Rizespor | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Çorum FK | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Kocaelispor | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +3 | 7 |
| 8 | Trabzonspor | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Alanyaspor | 6 | -7 | 7 |
| 10 | Gaziantep FK | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Amedspor | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Erzurumspor | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Beşiktaş | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Başakşehir | 5 | -7 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 5 | -6 | 3 |
| 16 | Gençlerbirliği | 4 | -10 | 3 |
| 17 | Konyaspor | 5 | -5 | 1 |
| 18 | Eyüpspor | 5 | -18 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
