Erzurumspor 1-3 Çorum FK: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Erzurumspor 1–3 Çorum FK (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 13–7, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %53–%47, korner 8–0.
Maç özeti
Erzurumspor – Çorum FK maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: I. Diabate 74' (Erzurumspor); Ç. Söyüncü 20', J. Ramirez 71', 78' (pen.) (Çorum FK). xG: Erzurumspor 0,7 – 1,2 Çorum FK.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Hakem
- Kadir Sağlam · bu sezon 5 maç, maç başı 5,00 sarı Erzurumspor ile bu maçtan önce 5 maç (2 G, 2 B, 1 M), Çorum FK ile bu maçtan önce 2 maç (0 G, 1 B, 1 M).
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Erzurumspor: Serkan Özbalta · Çorum FK: Tamer Sivrikaya
- Yayıncı
- beIN SPORTS
Maç akışı
Erzurumspor üstte · Çorum FK altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 20' gol: Ç. Söyüncü (Çorum FK)
- 28' sarı kart: E. Tozlu (Erzurumspor)
- 34' sarı kart: G. Sazdağı (Çorum FK)
- 59' oyuncu değişikliği: E. Owusu ↔ G. Kerk (Erzurumspor)
- 65' sarı kart: G. Giorbelidze (Erzurumspor)
- 68' oyuncu değişikliği: M. Cardoso ↔ I. Diabate (Erzurumspor)
- 68' oyuncu değişikliği: Y. Kırtay ↔ M. Fettahoğlu (Erzurumspor)
- 71' gol: J. Ramirez (Çorum FK)
- 74' gol: I. Diabate (Erzurumspor)
- 75' oyuncu değişikliği: E. Mahmic ↔ Alexandre Penetra (Çorum FK)
- 78' oyuncu değişikliği: O. Ovacıklı ↔ F. Ebosele (Erzurumspor)
- 78' oyuncu değişikliği: M. Rodriguez ↔ S. Akgün (Erzurumspor)
- 78' gol: J. Ramirez (Çorum FK)
- 83' oyuncu değişikliği: M. Diomande ↔ A. Ildız (Çorum FK)
- 83' oyuncu değişikliği: J. Ramirez ↔ Y. Moukoko (Çorum FK)
- 87' oyuncu değişikliği: A. Kyziridis ↔ G. Gürpüz (Çorum FK)
- 87' oyuncu değişikliği: G. Sazdağı ↔ M. Karlsbakk (Çorum FK)
Maç olayları
- ErzurumsporÇorum FK
- 87'A. Kyziridis ↔ G. GürpüzOyuncu değişikliği
- 87'G. Sazdağı ↔ M. KarlsbakkOyuncu değişikliği
- 83'M. Diomande ↔ A. IldızOyuncu değişikliği
- 83'J. Ramirez ↔ Y. MoukokoOyuncu değişikliği
- O. Ovacıklı ↔ F. EboseleOyuncu değişikliği78'
- M. Rodriguez ↔ S. AkgünOyuncu değişikliği78'
- 78'Penaltı golü J. Ramirez 1–3Penaltı
- 75'E. Mahmic ↔ Alexandre PenetraOyuncu değişikliği
- Gol I. Diabate 1–2Asist: G. Kerk74'
- 71'Gol J. Ramirez 0–2
- M. Cardoso ↔ I. DiabateOyuncu değişikliği68'
- Y. Kırtay ↔ M. FettahoğluOyuncu değişikliği68'
- G. GiorbelidzeSarı kart65'
- E. Owusu ↔ G. KerkOyuncu değişikliği59'
- 34'G. SazdağıSarı kart
- E. TozluSarı kart28'
- 20'Gol Ç. Söyüncü 0–1Asist: C. Ünder
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,90 (9 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (15 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında | 1,40 (7 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,10 (21 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,59 yüksek | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (16 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasında | 2,00 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10ligde 16. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10ligde 12.–13. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 4. · lig ortalamasından 14 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %80 8/10ligde 4.–5. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %67 4/6 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,2 | 6,4 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| 9,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| 10,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 5,8 |
| 6,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
| 7,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/5 |
| 9,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,8 | 10,7 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %67 4/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %60 3/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %0 0/5 |
| Geride | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %50 3/6 |
| Berabere | %30 3/10 | %17 1/6 |
| Geride | %30 3/10 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Erzurumspor (10 maç)
Çorum FK (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Erzurumspor (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Çorum FK (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Kartlar
Erzurumspor
Sarı 13 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,3)
Çorum FK
Sarı 19 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Erzurumspor: iç saha, 5 maç · Çorum FK: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Erzurumspor – Çorum FK ilk 11'ler
Erzurumspor · 5-3-2
- 1E. TaşkıranK
- 53O. OvacıklıD78' oyundan çıktı 78. dk
- 4Amar GerxhaliuD
- 3Y. KırtayD68' oyundan çıktı 68. dk
- 18Nihad MujakićD
- 15Guram GiorbelidzeD65' sarı kart 65. dk
- 6Brandon BaiyeO
- 42Elisha OwusuO59' oyundan çıktı 59. dk
- 65Martín RodríguezO78' oyundan çıktı 78. dk
- 20Miguel CardosoF68' oyundan çıktı 68. dk
- 10E. TozluF28' sarı kart 28. dk
- 31Matija OrbanićK
- 25Ömer Arda KaraD
- 23C. BayrakD
- 2Festy EboseleD78' oyuna girdi 78. dk
- 77Lawrence AgyekumO
- 99M. FettahoğluF68' oyuna girdi 68. dk
- 8S. AkgünO78' oyuna girdi 78. dk
- 90Nariman AkhundzadeF
- 19Ibrahim DiabatéF68' oyuna girdi 68. dk74' gol 74. dk
- 9Gyrano KerkF59' oyuna girdi 59. dk74' asist 74. dk
Çorum FK · 4-4-2
- 1Marcos FelipeK
- 11G. SazdağıD34' sarı kart 34. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 2Ç. SöyüncüD20' gol 20. dk
- 6Hrvoje SmolčićD
- 24Andrei BorzaD
- 7C. ÜnderO20' asist 20. dk
- 20Ylber RamadaniO
- 10Mohammed DiomandeO83' oyundan çıktı 83. dk
- 89Alexandros KyziridisO87' oyundan çıktı 87. dk
- 26Ermin MahmićF75' oyundan çıktı 75. dk
- 19Jesús RamírezF71' gol 71. dk78' gol 78. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 18E. ErentürkK
- 4S. SaatçıD
- 5Alexandre PenetraD75' oyuna girdi 75. dk
- 15A. ŞengülD
- 8Markus KarlsbakkO87' oyuna girdi 87. dk
- 21G. GürpüzO87' oyuna girdi 87. dk
- 30A. IldızO83' oyuna girdi 83. dk
- 3B. ÖzdemirO
- 14Youssoufa MoukokoF83' oyuna girdi 83. dk
- 9Mame ThiamF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Erzurumspor istatistikleri → · Çorum FK istatistikleri → · İki takımı karşılaştır → · Türkiye · Süper Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Erzurumspor 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-4). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Çorum FK 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-6). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Erzurumspor 3, Çorum FK 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Mayıs 2026, Çorum FK 1-1 Erzurumspor.
- Sıralama
- 8. (14 p) – 9. (13 p)
- Form (son 5)
- GGBGM – MGGMG
- H2H (G-B-M)
- 3-2-1 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %60
- Korner ort. (maç)
- 8,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,56 – 3,08 – 2,35
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Erzurumspor iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Çorum FK dış saha 5 maçta 2,40 attı, 2,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Erzurumspor %25, Çorum FK %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Erzurumspor %0, Çorum FK %60. İlk yarıyı önde kapatma: Erzurumspor 3/4, Çorum FK 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Erzurumspor 3,0, Çorum FK 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,0. Maç başına kart: Erzurumspor 1,2, Çorum FK 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,56, 0 – 3,08, 2 – 2,35. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,62, Üst 1,91. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %30; maç başına toplam korner ortalaması 8,0; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Türkiye · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 11 | +12 | 28 |
| 2 | Amedspor | 11 | +13 | 23 |
| 3 | Trabzonspor | 10 | +16 | 22 |
| 4 | Kasımpaşa | 11 | +6 | 20 |
| 5 | Beşiktaş | 10 | +8 | 19 |
| 6 | Kocaelispor | 11 | +4 | 19 |
| 7 | Başakşehir | 11 | +2 | 17 |
| 8 | Fenerbahçe | 10 | +14 | 16 |
| 9 | Çorum FK | 10 | +5 | 16 |
| 10 | Göztepe | 11 | +3 | 15 |
| 11 | Erzurumspor | 10 | -6 | 14 |
| 12 | Alanyaspor | 10 | -7 | 12 |
| 13 | Rizespor | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Gençlerbirliği | 10 | -6 | 11 |
| 15 | Konyaspor | 11 | -8 | 8 |
| 16 | Gaziantep FK | 11 | -10 | 8 |
| 17 | Samsunspor | 11 | -15 | 7 |
| 18 | Eyüpspor | 11 | -27 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amedspor | 6 | +15 | 18 |
| 2 | Galatasaray | 6 | +6 | 16 |
| 3 | Trabzonspor | 5 | +14 | 15 |
| 4 | Beşiktaş | 5 | +11 | 15 |
| 5 | Başakşehir | 6 | +9 | 13 |
| 6 | Kocaelispor | 5 | +4 | 10 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +11 | 9 |
| 8 | Erzurumspor | 5 | -2 | 9 |
| 9 | Gençlerbirliği | 6 | +4 | 8 |
| 10 | Kasımpaşa | 5 | +3 | 7 |
| 11 | Konyaspor | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Çorum FK | 4 | +2 | 6 |
| 13 | Alanyaspor | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Göztepe | 5 | -2 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Eyüpspor | 6 | -9 | 3 |
| 17 | Gaziantep FK | 6 | -8 | 2 |
| 18 | Rizespor | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kasımpaşa | 6 | +3 | 13 |
| 2 | Galatasaray | 5 | +6 | 12 |
| 3 | Göztepe | 6 | +5 | 11 |
| 4 | Rizespor | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Çorum FK | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Kocaelispor | 6 | 0 | 9 |
| 7 | Fenerbahçe | 5 | +3 | 7 |
| 8 | Trabzonspor | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Alanyaspor | 6 | -7 | 7 |
| 10 | Gaziantep FK | 5 | -2 | 6 |
| 11 | Amedspor | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Erzurumspor | 5 | -4 | 5 |
| 13 | Beşiktaş | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Başakşehir | 5 | -7 | 4 |
| 15 | Samsunspor | 5 | -6 | 3 |
| 16 | Gençlerbirliği | 4 | -10 | 3 |
| 17 | Konyaspor | 5 | -5 | 1 |
| 18 | Eyüpspor | 5 | -18 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Kocaelispor 0–0 Rizespor
- 19:00 Fenerbahçe 1–2 Göztepe
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
