Club Brugge – Anderlecht
Club Brugge – Anderlecht: 8 Kasım 15:30, Belçika · Jupiler Pro League, 11. hafta. Bu sezon Club Brugge evinde 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet; Anderlecht deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %30; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 12 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Jan Breydel Stadion, Brugge
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Club Brugge | Anderlecht |
|---|---|---|
| Lig sırası | 1. · 27 puan | 5. · 19 puan |
| Form (son 5) | GGGGG | MGMGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 2,60 – 0,60 | 0,60 – 1,80 |
| 2,5 Üst biten | %80 | %60 |
| Karşılıklı gol | %40 | %20 |
| Gol yemediği | %60 | %20 |
| Aralarında (G-B-M) | 18-13-6 (37 maç, Club Brugge bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Club Brugge iç sahada (5 maç), Anderlecht deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Club Brugge iç sahada (5 maç) · Anderlecht deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Club Brugge KV iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik.
- Anderlecht deplasmanda 5 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Club Brugge KV, iç saha maçlarında 5 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%80).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiClub Brugge
1. sıra · 27 puan · 10 maç · averaj +18
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG
- 04.11 PSV Eindhoven 1–2 Club Brugge G
- 30.10 Zulte Waregem 2–4 Club Brugge G
- 25.10 Club Brugge 3–2 St. Truiden G
- 21.10 Club Brugge 3–0 Lens G
- 17.10 Club Brugge 1–0 Lokeren-Temse G
Anderlecht
5. sıra · 19 puan · 10 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGG
- 05.11 Anderlecht 2–0 Red Bull Salzburg G
- 31.10 Anderlecht 4–1 KVC Westerlo G
- 25.10 Gent 4–0 Anderlecht M
- 22.10 Jagiellonia 0–3 Anderlecht G
- 18.10 Beerschot VA 2–1 Anderlecht M
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Club Brugge son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Anderlecht 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-7). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 37 kez karşılaştı: Club Brugge 18, Anderlecht 6 galibiyet aldı, 13 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Mayıs 2026, Anderlecht 1-3 Club Brugge.
Gol istatistikleri
Club Brugge iç saha 5 maçta maç başına 2,60 gol attı, 0,60 gol yedi; Anderlecht dış saha 5 maçta 0,60 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Brugge %40, Anderlecht %20. İlk yarıyı önde kapatma: Club Brugge 4/5, Anderlecht 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Club Brugge 7,2, Anderlecht 6,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Club Brugge 1,0, Anderlecht 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,37, 0 – 4,45, 2 – 5,15. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,71, Üst 1,28. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,29.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %30; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 12 gol yediler.
- Sıralama
- 1. (27 p) – 5. (19 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – GGMGM
- H2H (G-B-M)
- 18-13-6 (37 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %20
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,37 – 4,45 – 5,15
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %90 9/10 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,60 (26 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,98 yüksek | 2,60 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,80 (8 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,80 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (13 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,32 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,10 (11 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 1,80 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 8.–10. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %80 8/10ligde 3. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10ligde 16.–18. · lig ortalamasından 18 puan düşük | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 12.–14. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,4 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %80 8/10 | %80 4/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Geride | %40 4/10 | %80 4/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Club Brugge (10 maç)
Anderlecht (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Club Brugge (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 9 | 2 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Anderlecht (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Club Brugge
Sarı 13 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,3)
Anderlecht
Sarı 23 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Club Brugge: iç saha, 5 maç · Anderlecht: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 10 | +18 | 27 |
| 2 | Charleroi | 11 | +13 | 27 |
| 3 | Union St. Gilloise | 10 | +22 | 26 |
| 4 | Gent | 10 | +13 | 25 |
| 5 | Anderlecht | 10 | +2 | 19 |
| 6 | Lommel United | 11 | +2 | 16 |
| 7 | Genk | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Standard Liege | 11 | +2 | 15 |
| 9 | KVC Westerlo | 11 | -4 | 14 |
| 10 | OH Leuven | 11 | -5 | 12 |
| 11 | KV Mechelen | 11 | -7 | 12 |
| 12 | Zulte Waregem | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Antwerp | 11 | -6 | 11 |
| 14 | SK Beveren | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Cercle Brugge | 11 | -8 | 9 |
| 16 | St. Truiden | 10 | -3 | 8 |
| 17 | RAAL La Louvière | 11 | -11 | 7 |
| 18 | Kortrijk | 10 | -18 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 5 | +10 | 15 |
| 2 | Gent | 5 | +9 | 15 |
| 3 | Genk | 5 | +9 | 13 |
| 4 | Anderlecht | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Charleroi | 5 | +7 | 12 |
| 6 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 11 |
| 7 | Standard Liege | 6 | +5 | 11 |
| 8 | SK Beveren | 5 | +3 | 9 |
| 9 | OH Leuven | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Antwerp | 6 | -1 | 8 |
| 11 | KVC Westerlo | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Lommel United | 5 | +4 | 7 |
| 13 | RAAL La Louvière | 6 | +1 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 5 | -3 | 7 |
| 15 | Zulte Waregem | 5 | 0 | 6 |
| 16 | St. Truiden | 5 | -2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Kortrijk | 5 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Charleroi | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Club Brugge KV | 5 | +8 | 12 |
| 4 | Gent | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Lommel United | 6 | -2 | 9 |
| 6 | KVC Westerlo | 5 | -2 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 5 | -6 | 6 |
| 8 | Cercle Brugge | 6 | -4 | 5 |
| 9 | KV Mechelen | 6 | -4 | 5 |
| 10 | Zulte Waregem | 5 | -4 | 5 |
| 11 | St. Truiden | 5 | -1 | 4 |
| 12 | Standard Liege | 5 | -3 | 4 |
| 13 | OH Leuven | 5 | -5 | 4 |
| 14 | Antwerp | 5 | -5 | 3 |
| 15 | Genk | 5 | -5 | 2 |
| 16 | Kortrijk | 5 | -10 | 1 |
| 17 | SK Beveren | 6 | -13 | 1 |
| 18 | RAAL La Louvière | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Toplam Gol
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
