Club Brugge 3-2 St. Truidense: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Club Brugge 3–2 St. Truidense (25 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 11–6, isabetli şut 5–2, topa sahip olma %52–%48, korner 4–3.
Maç özeti
Club Brugge – St. Truidense maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: N. Tresoldi 41', 43', 75' (Club Brugge); I. Sebaoui 55' (pen.), S. Taniguchi 90+3' (St. Truidense). xG: Club Brugge 2,5 – 1,2 St. Truidense.
Goller ve kartlar
Maç akışı
Club Brugge üstte · St. Truidense altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 41' gol: N. Tresoldi (Club Brugge)
- 43' gol: N. Tresoldi (Club Brugge)
- 46' oyuncu değişikliği: J. Virgili ↔ M. Diakhon (Club Brugge)
- 55' gol: I. Sebaoui (St. Truidense)
- 63' oyuncu değişikliği: J. Pupe ↔ R. Vanwesemael (St. Truidense)
- 63' oyuncu değişikliği: S. Bazdar ↔ F. Soelle (St. Truidense)
- 69' oyuncu değişikliği: S. Shinkawa ↔ K. Matsuzawa (St. Truidense)
- 69' oyuncu değişikliği: N. Ishiwatari ↔ R. Merlen (St. Truidense)
- 70' sarı kart: R. Vanwesemael (St. Truidense)
- 75' gol: N. Tresoldi (Club Brugge)
- 76' oyuncu değişikliği: N. Mbuku ↔ A. Muja (St. Truidense)
- 79' oyuncu değişikliği: H. Vetlesen ↔ F. Lemarechal (Club Brugge)
- 79' oyuncu değişikliği: K. Sabbe ↔ H. Siquet (Club Brugge)
- 86' oyuncu değişikliği: N. Tresoldi ↔ R. Vermant (Club Brugge)
- 88' sarı kart: R. Merlen (St. Truidense)
- 90+1' oyuncu değişikliği: J. Seys ↔ M. Dams (Club Brugge)
- 90+3' gol: S. Taniguchi (St. Truidense)
Maç olayları
- Club BruggeSt. Truidense
- 90+3'Gol S. Taniguchi 3–2Asist: F. Soelle
- J. Seys ↔ M. DamsOyuncu değişikliği90+1'
- 88'R. MerlenSarı kart
- N. Tresoldi ↔ R. VermantOyuncu değişikliği86'
- H. Vetlesen ↔ F. LemarechalOyuncu değişikliği79'
- K. Sabbe ↔ H. SiquetOyuncu değişikliği79'
- 76'N. Mbuku ↔ A. MujaOyuncu değişikliği
- Gol N. Tresoldi 3–1Asist: C. Forbs75'
- 70'R. VanwesemaelSarı kart
- 69'S. Shinkawa ↔ K. MatsuzawaOyuncu değişikliği
- 69'N. Ishiwatari ↔ R. MerlenOyuncu değişikliği
- 63'J. Pupe ↔ R. VanwesemaelOyuncu değişikliği
- 63'S. Bazdar ↔ F. SoelleOyuncu değişikliği
- 55'Penaltı golü I. Sebaoui 2–1Penaltı
- J. Virgili ↔ M. DiakhonOyuncu değişikliği46'
- Gol N. Tresoldi 2–0Asist: C. Forbs43'
- Gol N. Tresoldi 1–0Asist: K. Sabbe41'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %90 9/10 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,60 (26 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,98 yüksek | 2,60 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,80 (8 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,80 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (18 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,18 yüksek | 2,40 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,10 (21 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,50 yüksek | 2,60 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 8.–10. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %80 8/10ligde 3. · lig ortalamasından 15 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10ligde 5. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 6.–8. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,4 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 10,4 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %80 8/10 | %80 4/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %50 5/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Club Brugge (10 maç)
St. Truidense (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Club Brugge (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 9 | 2 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 3 | 2 |
St. Truidense (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
Club Brugge
Sarı 13 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,3)
St. Truidense
Sarı 20 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Club Brugge: iç saha, 5 maç · St. Truidense: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Club Brugge – St. Truidense ilk 11'ler
Club Brugge · 4-2-3-1
- 1Yann SommerK
- 64Kyriani SabbeD41' asist 41. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 58Jorne SpileersD
- 44Brandon MecheleD
- 65Joaquin SeysD90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 8Freddie PottsO
- 20Hans VanakenO
- 9Carlos ForbsO43' asist 43. dk75' asist 75. dk
- 10Hugo VetlesenO79' oyundan çıktı 79. dk
- 11Jan VirgiliO46' oyundan çıktı 46. dk
- 7Nicolò TresoldiF41' gol 41. dk43' gol 43. dk75' gol 75. dk+1
- 67Mamadou DiakhonF46' oyuna girdi 46. dk
- 81Argus Vanden DriesscheK
- 41Hugo SiquetD79' oyuna girdi 79. dk
- 3Han-Beom LeeD
- 32Matteo DamsD90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 80Félix LemaréchalO79' oyuna girdi 79. dk
- 39Milan RobberechtsF
- 16Cheveyo TsawaO
- 17Romeo VermantF86' oyuna girdi 86. dk
St. Truidense · 4-2-3-1
- 16Léo KokuboK
- 3Taiga HataD
- 4Kota TakaiD
- 5Shogo TaniguchiD90+3' gol 90+3. dk
- 23Joedrick PupeD63' oyundan çıktı 63. dk
- 8Abdoulaye SissakoO
- 18Nelson IshiwatariO69' oyundan çıktı 69. dk
- 11Nathanaël MbukuO76' oyundan çıktı 76. dk
- 99Shion ShinkawaO69' oyundan çıktı 69. dk
- 10Ilias SebaouiO55' gol 55. dk
- 9Samed BaždarF63' oyundan çıktı 63. dk
- 60Robert-Jan VanwesemaelD63' oyuna girdi 63. dk70' sarı kart 70. dk
- 19Frederic Soelle SoelleF63' oyuna girdi 63. dk90+3' asist 90+3. dk
- 14Ryan MerlenO69' oyuna girdi 69. dk88' sarı kart 88. dk
- 38Kaito MatsuzawaF69' oyuna girdi 69. dk
- 21Matt LendfersK
- 26Visar MusliuD
- 22Wolke JanssensD
- 71Ryotaro ArakiO
- 7Arbnor MujaF76' oyuna girdi 76. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Club Brugge 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 15-4). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta St. Truiden 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-7). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 23 kez karşılaştı: Club Brugge 15, St. Truiden 3 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Mayıs 2026, Club Brugge 2-0 St. Truiden.
- Sıralama
- 2. (21 p) – 13. (8 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – GGGMM
- H2H (G-B-M)
- 15-5-3 (23 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,25 – 5,51 – 6,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Club Brugge iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 0,25 gol yedi; St. Truiden dış saha 4 maçta 2,50 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Brugge %25, St. Truiden %75. İlk yarıyı önde kapatma: Club Brugge 3/4, St. Truiden 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Club Brugge 8,0, St. Truiden 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Club Brugge 1,2, St. Truiden 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,25, 0 – 5,51, 2 – 6,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,40, Üst 1,18. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,41.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 10 | +18 | 27 |
| 2 | Charleroi | 11 | +13 | 27 |
| 3 | Union St. Gilloise | 10 | +22 | 26 |
| 4 | Gent | 10 | +13 | 25 |
| 5 | Anderlecht | 10 | +2 | 19 |
| 6 | Lommel United | 11 | +2 | 16 |
| 7 | Genk | 10 | +4 | 15 |
| 8 | Standard Liege | 11 | +2 | 15 |
| 9 | KVC Westerlo | 11 | -4 | 14 |
| 10 | OH Leuven | 11 | -5 | 12 |
| 11 | KV Mechelen | 11 | -7 | 12 |
| 12 | Zulte Waregem | 10 | -4 | 11 |
| 13 | Antwerp | 11 | -6 | 11 |
| 14 | SK Beveren | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Cercle Brugge | 11 | -8 | 9 |
| 16 | St. Truiden | 10 | -3 | 8 |
| 17 | RAAL La Louvière | 11 | -11 | 7 |
| 18 | Kortrijk | 10 | -18 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 5 | +10 | 15 |
| 2 | Gent | 5 | +9 | 15 |
| 3 | Genk | 5 | +9 | 13 |
| 4 | Anderlecht | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Charleroi | 5 | +7 | 12 |
| 6 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 11 |
| 7 | Standard Liege | 6 | +5 | 11 |
| 8 | SK Beveren | 5 | +3 | 9 |
| 9 | OH Leuven | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Antwerp | 6 | -1 | 8 |
| 11 | KVC Westerlo | 6 | -2 | 8 |
| 12 | Lommel United | 5 | +4 | 7 |
| 13 | RAAL La Louvière | 6 | +1 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 5 | -3 | 7 |
| 15 | Zulte Waregem | 5 | 0 | 6 |
| 16 | St. Truiden | 5 | -2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Kortrijk | 5 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Charleroi | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Club Brugge KV | 5 | +8 | 12 |
| 4 | Gent | 5 | +4 | 10 |
| 5 | Lommel United | 6 | -2 | 9 |
| 6 | KVC Westerlo | 5 | -2 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 5 | -6 | 6 |
| 8 | Cercle Brugge | 6 | -4 | 5 |
| 9 | KV Mechelen | 6 | -4 | 5 |
| 10 | Zulte Waregem | 5 | -4 | 5 |
| 11 | St. Truiden | 5 | -1 | 4 |
| 12 | Standard Liege | 5 | -3 | 4 |
| 13 | OH Leuven | 5 | -5 | 4 |
| 14 | Antwerp | 5 | -5 | 3 |
| 15 | Genk | 5 | -5 | 2 |
| 16 | Kortrijk | 5 | -10 | 1 |
| 17 | SK Beveren | 6 | -13 | 1 |
| 18 | RAAL La Louvière | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Jupiler Pro League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
