← Maçlar
Belçika · Jupiler Pro League · 10. hafta30 Ekim 2026 · 22:45 TSİ

Zulte Waregem 2-4 Club Brugge: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Zulte Waregem
2–4İY 1–4
Club Brugge
Maç sonu

Zulte Waregem 2–4 Club Brugge (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–4. Şut 7–13, isabetli şut 3–8, topa sahip olma %26–%74, korner 2–12.

Maç özeti

Zulte Waregem – Club Brugge maçı 2-4 sona erdi; ilk yarı 1-4 tamamlandı. Goller: T. Hedl 32', 59' (Zulte Waregem); H. Vetlesen 3', C. Forbs 34', N. Tresoldi 36', H. Vanaken 45' (Club Brugge). xG: Zulte Waregem 1,6 – 1,2 Club Brugge.

Goller ve kartlar

Maç akışı

Zulte Waregem üstte · Club Brugge altta

01530İY607590 3' gol: H. Vetlesen (Club Brugge)32' gol: T. Hedl (Zulte Waregem)34' gol: C. Forbs (Club Brugge)36' gol: N. Tresoldi (Club Brugge)45' gol: H. Vanaken (Club Brugge)49' sarı kart: F. Potts (Club Brugge)57' sarı kart: H. Vetlesen (Club Brugge)58' sarı kart: F. Tangala (Zulte Waregem)59' gol: T. Hedl (Zulte Waregem)64' oyuncu değişikliği: M. Mbaye ↔ Z. Atrok (Zulte Waregem)↔64' oyuncu değişikliği: M. Ake ↔ O. Niang (Zulte Waregem)↔70' oyuncu değişikliği: J. Virgili ↔ M. Diakhon (Club Brugge)↔70' oyuncu değişikliği: H. Vetlesen ↔ F. Lemarechal (Club Brugge)↔73' sarı kart: E. Lofolomo (Zulte Waregem)78' oyuncu değişikliği: N. Tresoldi ↔ R. Vermant (Club Brugge)↔78' oyuncu değişikliği: K. Sabbe ↔ H. Siquet (Club Brugge)↔79' oyuncu değişikliği: A. Ementa ↔ H. Akpa-Chukwu (Zulte Waregem)↔85' oyuncu değişikliği: C. Forbs ↔ M. Robberechts (Club Brugge)↔89' sarı kart: T. Claes (Zulte Waregem)89' oyuncu değişikliği: Y. Cappelle ↔ Y. Mbodji (Zulte Waregem)↔89' oyuncu değişikliği: T. Hedl ↔ S. Ujka (Zulte Waregem)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 3' gol: H. Vetlesen (Club Brugge)
  • 32' gol: T. Hedl (Zulte Waregem)
  • 34' gol: C. Forbs (Club Brugge)
  • 36' gol: N. Tresoldi (Club Brugge)
  • 45' gol: H. Vanaken (Club Brugge)
  • 49' sarı kart: F. Potts (Club Brugge)
  • 57' sarı kart: H. Vetlesen (Club Brugge)
  • 58' sarı kart: F. Tangala (Zulte Waregem)
  • 59' gol: T. Hedl (Zulte Waregem)
  • 64' oyuncu değişikliği: M. Mbaye ↔ Z. Atrok (Zulte Waregem)
  • 64' oyuncu değişikliği: M. Ake ↔ O. Niang (Zulte Waregem)
  • 70' oyuncu değişikliği: J. Virgili ↔ M. Diakhon (Club Brugge)
  • 70' oyuncu değişikliği: H. Vetlesen ↔ F. Lemarechal (Club Brugge)
  • 73' sarı kart: E. Lofolomo (Zulte Waregem)
  • 78' oyuncu değişikliği: N. Tresoldi ↔ R. Vermant (Club Brugge)
  • 78' oyuncu değişikliği: K. Sabbe ↔ H. Siquet (Club Brugge)
  • 79' oyuncu değişikliği: A. Ementa ↔ H. Akpa-Chukwu (Zulte Waregem)
  • 85' oyuncu değişikliği: C. Forbs ↔ M. Robberechts (Club Brugge)
  • 89' sarı kart: T. Claes (Zulte Waregem)
  • 89' oyuncu değişikliği: Y. Cappelle ↔ Y. Mbodji (Zulte Waregem)
  • 89' oyuncu değişikliği: T. Hedl ↔ S. Ujka (Zulte Waregem)

Maç olayları

  1. Zulte WaregemClub Brugge
  2. T. ClaesSarı kart89'
  3. Y. Cappelle ↔ Y. MbodjiOyuncu değişikliği89'
  4. T. Hedl ↔ S. UjkaOyuncu değişikliği89'
  5. 85'C. Forbs ↔ M. RobberechtsOyuncu değişikliği
  6. A. Ementa ↔ H. Akpa-ChukwuOyuncu değişikliği79'
  7. 78'N. Tresoldi ↔ R. VermantOyuncu değişikliği
  8. 78'K. Sabbe ↔ H. SiquetOyuncu değişikliği
  9. E. LofolomoSarı kart73'
  10. 70'J. Virgili ↔ M. DiakhonOyuncu değişikliği
  11. 70'H. Vetlesen ↔ F. LemarechalOyuncu değişikliği
  12. M. Mbaye ↔ Z. AtrokOyuncu değişikliği64'
  13. M. Ake ↔ O. NiangOyuncu değişikliği64'
  14. Gol T. Hedl 2–4Asist: A. Ementa59'
  15. F. TangalaSarı kart58'
  16. 57'H. VetlesenSarı kart
  17. 49'F. PottsSarı kart
  18. 45'Gol H. Vanaken 1–4Asist: J. Virgili
  19. 36'Gol N. Tresoldi 1–3Asist: J. Seys
  20. 34'Gol C. Forbs 1–2Asist: H. Vetlesen
  21. Gol T. Hedl 1–132'
  22. 3'Gol H. Vetlesen 0–1Asist: N. Tresoldi

Maç istatistikleri

Zulte WaregemClub Brugge
26%Topa sahip olma74%
1,59Beklenen gol (xG)1,23
7Toplam şut13
3İsabetli şut8
2İsabetsiz şut3
2Engellenen şut2
5Ceza sahası içi şut10
2Ceza sahası dışı şut3
2Korner12
0Ofsayt1
11Faul10
3Sarı kart2
4Kurtarış1
204Pas594
153İsabetli pas536
75%Pas isabeti90%

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%30 3/10%40 2/5
Beraberlik%20 2/10%0 0/5
Mağlubiyet%50 5/10%60 3/5
Club Brugge
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%90 9/10%80 4/5
Beraberlik%0 0/10%0 0/5
Mağlubiyet%10 1/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,20 (12 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,42 düşük1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,60 (16 gol)ligde 10. · lig ortalamasında1,60 (8 gol)
Club Brugge
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç2,60 (26 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,98 yüksek2,60 (13 gol)
Yediği gol / maç0,80 (8 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,80 düşük1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%30 3/10ligde 16.–18. · lig ortalamasından 18 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10ligde 12.–14. · lig ortalamasından 5 puan düşük%60 3/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%30 3/10%20 1/5
Club Brugge
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%50 5/10ligde 8.–10. · lig ortalamasında%60 3/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%80 8/10ligde 3. · lig ortalamasından 15 puan yüksek%80 4/5
3,5 Üst%40 4/10%40 2/5
Gol yememe%50 5/10%40 2/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,310,2
7,5 Üst%80 8/10%60 3/5
8,5 Üst%70 7/10%60 3/5
9,5 Üst%50 5/10%40 2/5
10,5 Üst%50 5/10%40 2/5
Club Brugge
Toplam (10)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,412,6
7,5 Üst%80 8/10%80 4/5
8,5 Üst%70 7/10%80 4/5
9,5 Üst%70 7/10%80 4/5
10,5 Üst%50 5/10%60 3/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı kart3,83,8
2,5 Üst%70 7/10%80 4/5
3,5 Üst%50 5/10%60 3/5
4,5 Üst%30 3/10%40 2/5
5,5 Üst%10 1/10%0 0/5
Club Brugge
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı kart3,84,4
2,5 Üst%70 7/10%80 4/5
3,5 Üst%50 5/10%60 3/5
4,5 Üst%40 4/10%60 3/5
5,5 Üst%20 2/10%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut9,89,0
6,5 Üst%100 10/10%100 5/5
7,5 Üst%80 8/10%80 4/5
8,5 Üst%60 6/10%60 3/5
9,5 Üst%50 5/10%40 2/5
Club Brugge
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut9,79,4
6,5 Üst%90 9/10%80 4/5
7,5 Üst%90 9/10%80 4/5
8,5 Üst%70 7/10%80 4/5
9,5 Üst%60 6/10%80 4/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%10 1/10%20 1/5
Berabere%30 3/10%0 0/5
Geride%60 6/10%80 4/5
Club Brugge
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%80 8/10%80 4/5
Berabere%20 2/10%20 1/5
Geride%0 0/10%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Zulte Waregem (10 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/202/112/X02/25

Club Brugge (10 maç)

1/181/X01/20X/11X/X0X/212/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Zulte Waregem (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 2 1
31-45 2 6
46-60 3 3
61-75 1 1
76-90 4 2

Club Brugge (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 2 1
31-45 9 2
46-60 4 2
61-75 4 1
76-90 3 2

Kartlar

Zulte Waregem

Sarı 12 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,2)

Club Brugge

Sarı 13 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Zulte Waregem: iç saha, 5 maç · Club Brugge: dış saha, 5 maç

Zulte WaregemClub Brugge
%39,0Topa sahip olma%63,0
1,29Beklenen gol (xG)2,13
12,6Toplam şut17,4
4,0İsabetli şut6,0
7,4Ceza sahası içi şut13,4
4,2Korner9,4
372Pas609
%81Pas isabeti%90
3,4Kurtarış2,4
10,4Faul10,2
1,2Ofsayt1,6
1,0Sarı kart1,6
0,20Kırmızı kart0,20

Rakiplerine izin verdikleri

1,10Rakibin xG'si1,09
12,6Rakibin şutu12,2
5,0Rakibin isabetli şutu3,4
6,0Rakibin korneri3,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Zulte Waregem – Club Brugge ilk 11'ler

Zulte Waregem · 4-3-2-1

  1. 13Brent GabrielK
  2. 49Franz TangalaD58' sarı kart 58. dk
  3. 4Laurent LemoineD
  4. 5Jakob KiilerichD
  5. 55Yannick CappelleD89' oyundan çıktı 89. dk
  6. 8Thomas ClaesO89' sarı kart 89. dk
  7. 6Enrique LofolomoO73' sarı kart 73. dk
  8. 11Marley AkéO64' oyundan çıktı 64. dk
  9. 10Malick MbayeO64' oyundan çıktı 64. dk
  10. 20Tobias HedlO32' gol 32. dk59' gol 59. dk89' oyundan çıktı 89. dk
  11. 18Anosike EmentaF59' asist 59. dk79' oyundan çıktı 79. dk
Yedekler

Club Brugge · 4-2-3-1

  1. 1Yann SommerK
  2. 64Kyriani SabbeD78' oyundan çıktı 78. dk
  3. 58Jorne SpileersD
  4. 44Brandon MecheleD
  5. 65Joaquin SeysD36' asist 36. dk
  6. 8Freddie PottsO49' sarı kart 49. dk
  7. 20Hans VanakenO45' gol 45. dk
  8. 9Carlos ForbsO34' gol 34. dk85' oyundan çıktı 85. dk
  9. 10Hugo VetlesenO3' gol 3. dk34' asist 34. dk57' sarı kart 57. dk+1
  10. 11Jan VirgiliO45' asist 45. dk70' oyundan çıktı 70. dk
  11. 7Nicolò TresoldiF3' asist 3. dk36' gol 36. dk78' oyundan çıktı 78. dk
Yedekler

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Zulte Waregem için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 3, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Club Brugge 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 15-6). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 22 kez karşılaştı: Zulte Waregem 2, Club Brugge 17 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Ocak 2026, Club Brugge 4-3 Zulte Waregem.

Sıralama
10. (11 p) – 2. (24 p)
Form (son 5)
MGMMM – GGGGG
H2H (G-B-M)
2-3-17 (22 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
Korner ort. (maç)
10,2
iddaa MS 1-0-2
7,08 – 5,30 – 1,24
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Zulte Waregem iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,00 gol yedi; Club Brugge dış saha 4 maçta 2,25 attı, 0,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Zulte Waregem %50, Club Brugge %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Zulte Waregem %25, Club Brugge %50. İlk yarıyı önde kapatma: Zulte Waregem 1/4, Club Brugge 3/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Zulte Waregem 4,8, Club Brugge 8,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,2. Maç başına kart: Zulte Waregem 0,8, Club Brugge 1,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 7,08, 0 – 5,30, 2 – 1,24. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,73, Üst 1,29. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 2,04.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 10,2; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 26 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Club Brugge KV 10901 268 +1827 GGGGG
2Charleroi 11902 2613 +1327 GGMGG
3Union St. Gilloise 10820 297 +2226 GGBGG
4Gent 10811 196 +1325 BGGGM
5Anderlecht 10613 1311 +219 GGGMG
6Lommel United 11443 1513 +216 BGBGB
7Genk 10433 1814 +415 BMGGM
8Standard Liege 11434 1816 +215 MMMBG
9KVC Westerlo 11425 2630 -414 GGBMM
10OH Leuven 11335 1217 -512 GBBGG
11KV Mechelen 11335 1320 -712 BGGGM
12Zulte Waregem 10325 1216 -411 MMMMM
13Antwerp 11326 1824 -611 MMGMB
14SK Beveren 11317 1323 -1010 MMBMM
15Cercle Brugge 11236 1422 -89 MMMGG
16St. Truiden 10226 1821 -38 MMMMM
17RAAL La Louvière 11218 1324 -117 MMGMM
18Kortrijk 10118 422 -184 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Club Brugge KV 5500 133 +1015
2Gent 5500 112 +915
3Genk 5410 134 +913
4Anderlecht 5410 102 +813
5Charleroi 5401 158 +712
6Union St. Gilloise 5320 143 +1111
7Standard Liege 6321 94 +511
8SK Beveren 5302 85 +39
9OH Leuven 6222 88 08
10Antwerp 6222 1213 -18
11KVC Westerlo 6222 1719 -28
12Lommel United 5212 62 +47
13RAAL La Louvière 6213 109 +17
14KV Mechelen 5212 811 -37
15Zulte Waregem 5203 88 06
16St. Truiden 5113 68 -24
17Cercle Brugge 5113 610 -44
18Kortrijk 5104 311 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Union St. Gilloise 5500 154 +1115
2Charleroi 6501 115 +615
3Club Brugge KV 5401 135 +812
4Gent 5311 84 +410
5Lommel United 6231 911 -29
6KVC Westerlo 5203 911 -26
7Anderlecht 5203 39 -66
8Cercle Brugge 6123 812 -45
9KV Mechelen 6123 59 -45
10Zulte Waregem 5122 48 -45
11St. Truiden 5113 1213 -14
12Standard Liege 5113 912 -34
13OH Leuven 5113 49 -54
14Antwerp 5104 611 -53
15Genk 5023 510 -52
16Kortrijk 5014 111 -101
17SK Beveren 6015 518 -131
18RAAL La Louvière 5005 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

17,08X5,3021,24

Çifte şans

1X2,89121,06X21,06

Karşılıklı gol

Var1,53Yok2,04

1,5 Alt / Üst

Alt6,05

2,5 Alt / Üst

Alt2,73Üst1,29

3,5 Alt / Üst

Alt1,66Üst1,85

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.