← Maçlar
Belçika · Jupiler Pro League · 10. hafta31 Ekim 2026 · 22:45 TSİ

Anderlecht 4-1 Westerlo: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Anderlecht
4–1İY 3–0
Westerlo
Maç sonu

Anderlecht 4–1 Westerlo (31 Ekim 2026). İlk yarı 3–0. Şut 22–12, isabetli şut 8–4, topa sahip olma %54–%46, korner 4–5.

Maç özeti

Anderlecht – Westerlo maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: M. Cvetkovic 40', M. Stroeykens 43', T. Aasgaard 45+1', L. Ambros 60' (Anderlecht); N. Storm 81' (Westerlo). xG: Anderlecht 2,6 – 0,8 Westerlo.

Goller ve kartlar

Maç akışı

Anderlecht üstte · Westerlo altta

01530İY607590 38' sarı kart: I. Charai (Westerlo)40' gol: M. Cvetkovic (Anderlecht)43' gol: M. Stroeykens (Anderlecht)45+1' gol: T. Aasgaard (Anderlecht)53' sarı kart: M. Stroeykens (Anderlecht)60' gol: L. Ambros (Anderlecht)63' oyuncu değişikliği: I. Sakamoto ↔ P. Diong (Westerlo)↔63' oyuncu değişikliği: F. Ferraro ↔ L. Mbamba-Muanda (Westerlo)↔64' oyuncu değişikliği: M. Stroeykens ↔ M. Kana (Anderlecht)↔65' sarı kart: L. Flo (Westerlo)72' oyuncu değişikliği: M. Cvetkovic ↔ T. Bentayeb (Anderlecht)↔72' oyuncu değişikliği: G. Biancone ↔ A. Omobamidele (Anderlecht)↔73' oyuncu değişikliği: C. Congreve ↔ N. Storm (Westerlo)↔73' oyuncu değişikliği: S. Saito ↔ Yang Min-Hyuk (Westerlo)↔81' gol: N. Storm (Westerlo)85' oyuncu değişikliği: L. Ambros ↔ D. Sikan (Anderlecht)↔85' oyuncu değişikliği: J. Onia Seke ↔ A. Bertaccini (Anderlecht)↔85' oyuncu değişikliği: N. Bassette ↔ E. Tsimba (Westerlo)↔90' sarı kart: A. Omobamidele (Anderlecht)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 38' sarı kart: I. Charai (Westerlo)
  • 40' gol: M. Cvetkovic (Anderlecht)
  • 43' gol: M. Stroeykens (Anderlecht)
  • 45+1' gol: T. Aasgaard (Anderlecht)
  • 53' sarı kart: M. Stroeykens (Anderlecht)
  • 60' gol: L. Ambros (Anderlecht)
  • 63' oyuncu değişikliği: I. Sakamoto ↔ P. Diong (Westerlo)
  • 63' oyuncu değişikliği: F. Ferraro ↔ L. Mbamba-Muanda (Westerlo)
  • 64' oyuncu değişikliği: M. Stroeykens ↔ M. Kana (Anderlecht)
  • 65' sarı kart: L. Flo (Westerlo)
  • 72' oyuncu değişikliği: M. Cvetkovic ↔ T. Bentayeb (Anderlecht)
  • 72' oyuncu değişikliği: G. Biancone ↔ A. Omobamidele (Anderlecht)
  • 73' oyuncu değişikliği: C. Congreve ↔ N. Storm (Westerlo)
  • 73' oyuncu değişikliği: S. Saito ↔ Yang Min-Hyuk (Westerlo)
  • 81' gol: N. Storm (Westerlo)
  • 85' oyuncu değişikliği: L. Ambros ↔ D. Sikan (Anderlecht)
  • 85' oyuncu değişikliği: J. Onia Seke ↔ A. Bertaccini (Anderlecht)
  • 85' oyuncu değişikliği: N. Bassette ↔ E. Tsimba (Westerlo)
  • 90' sarı kart: A. Omobamidele (Anderlecht)

Maç olayları

  1. AnderlechtWesterlo
  2. A. OmobamideleSarı kart90'
  3. L. Ambros ↔ D. SikanOyuncu değişikliği85'
  4. J. Onia Seke ↔ A. BertacciniOyuncu değişikliği85'
  5. 85'N. Bassette ↔ E. TsimbaOyuncu değişikliği
  6. 81'Gol N. Storm 4–1Asist: C. Sandra
  7. 73'C. Congreve ↔ N. StormOyuncu değişikliği
  8. 73'S. Saito ↔ Yang Min-HyukOyuncu değişikliği
  9. M. Cvetkovic ↔ T. BentayebOyuncu değişikliği72'
  10. G. Biancone ↔ A. OmobamideleOyuncu değişikliği72'
  11. 65'L. FloSarı kart
  12. M. Stroeykens ↔ M. KanaOyuncu değişikliği64'
  13. 63'I. Sakamoto ↔ P. DiongOyuncu değişikliği
  14. 63'F. Ferraro ↔ L. Mbamba-MuandaOyuncu değişikliği
  15. Gol L. Ambros 4–060'
  16. M. StroeykensSarı kart53'
  17. Gol T. Aasgaard 3–045+1'
  18. Gol M. Stroeykens 2–0Asist: M. Cvetkovic43'
  19. Gol M. Cvetkovic 1–040'
  20. 38'I. CharaiSarı kart

Maç istatistikleri

AnderlechtWesterlo
54%Topa sahip olma46%
2,63Beklenen gol (xG)0,77
22Toplam şut12
8İsabetli şut4
11İsabetsiz şut5
3Engellenen şut3
17Ceza sahası içi şut8
5Ceza sahası dışı şut4
4Korner5
2Ofsayt1
7Faul13
2Sarı kart2
3Kurtarış3
529Pas449
473İsabetli pas393
89%Pas isabeti88%

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Anderlecht
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%60 6/10%80 4/5
Beraberlik%10 1/10%20 1/5
Mağlubiyet%30 3/10%0 0/5
Westerlo
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%36 4/11%40 2/5
Beraberlik%18 2/11%0 0/5
Mağlubiyet%45 5/11%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Anderlecht
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,30 (13 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,32 düşük2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç1,10 (11 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,50 düşük0,40 (2 gol)
Westerlo
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç2,36 (26 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,74 yüksek1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç2,73 (30 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 1,13 yüksek2,20 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Anderlecht
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%30 3/10ligde 16.–18. · lig ortalamasından 18 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%60 6/10%60 3/5
2,5 Üst%60 6/10ligde 12.–14. · lig ortalamasından 5 puan düşük%60 3/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%40 4/10%60 3/5
Westerlo
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%73 8/11ligde 1. · lig ortalamasından 25 puan yüksek%40 2/5
1,5 Üst%100 11/11%100 5/5
2,5 Üst%91 10/11ligde 1. · lig ortalamasından 26 puan yüksek%80 4/5
3,5 Üst%91 10/11%80 4/5
Gol yememe%18 2/11%40 2/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Anderlecht
Toplam (10)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,68,8
7,5 Üst%70 7/10%80 4/5
8,5 Üst%70 7/10%80 4/5
9,5 Üst%40 4/10%20 1/5
10,5 Üst%30 3/10%20 1/5
Westerlo
Toplam (11)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,110,0
7,5 Üst%82 9/11%100 5/5
8,5 Üst%73 8/11%100 5/5
9,5 Üst%36 4/11%40 2/5
10,5 Üst%27 3/11%40 2/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Anderlecht
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı kart3,83,8
2,5 Üst%90 9/10%100 5/5
3,5 Üst%50 5/10%40 2/5
4,5 Üst%30 3/10%20 1/5
5,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Westerlo
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı kart3,13,4
2,5 Üst%64 7/11%60 3/5
3,5 Üst%36 4/11%40 2/5
4,5 Üst%36 4/11%40 2/5
5,5 Üst%9 1/11%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Anderlecht
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut9,59,0
6,5 Üst%80 8/10%60 3/5
7,5 Üst%70 7/10%60 3/5
8,5 Üst%70 7/10%60 3/5
9,5 Üst%40 4/10%40 2/5
Westerlo
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut10,89,8
6,5 Üst%100 11/11%100 5/5
7,5 Üst%82 9/11%80 4/5
8,5 Üst%82 9/11%80 4/5
9,5 Üst%73 8/11%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Anderlecht
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%40 4/10%60 3/5
Berabere%20 2/10%40 2/5
Geride%40 4/10%0 0/5
Westerlo
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%36 4/11%40 2/5
Berabere%45 5/11%20 1/5
Geride%18 2/11%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Anderlecht (10 maç)

1/141/X01/20X/11X/X1X/202/112/X02/23

Westerlo (11 maç)

1/131/X11/20X/11X/X1X/232/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Anderlecht (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 0 0
31-45 6 2
46-60 3 1
61-75 1 1
76-90 3 4

Westerlo (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 0
16-30 1 4
31-45 3 5
46-60 5 5
61-75 3 7
76-90 7 6

Kartlar

Anderlecht

Sarı 23 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,3)

Westerlo

Sarı 14 · Kırmızı 2 (11 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Anderlecht: iç saha, 5 maç · Westerlo: dış saha, 5 maç

AnderlechtWesterlo
%60,4Topa sahip olma%48,4
2,09Beklenen gol (xG)1,31
19,2Toplam şut16,2
6,4İsabetli şut4,8
13,0Ceza sahası içi şut11,4
6,6Korner4,4
579Pas440
%88Pas isabeti%83
2,2Kurtarış2,8
9,6Faul13,2
1,4Ofsayt0,8
2,0Sarı kart1,6
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

0,67Rakibin xG'si2,12
8,2Rakibin şutu16,4
2,6Rakibin isabetli şutu5,0
2,2Rakibin korneri5,6

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Anderlecht – Westerlo ilk 11'ler

Anderlecht · 4-3-3

  1. 26Colin CoosemansK
  2. 79Ali MaamarD
  3. 4Giulian BianconeD72' oyundan çıktı 72. dk
  4. 27Léo PétrotD
  5. 6Ludwig AugustinssonD
  6. 30Ilias KoutsoupiasO
  7. 29Mario StroeykensO43' gol 43. dk53' sarı kart 53. dk64' oyundan çıktı 64. dk
  8. 19Thelo AasgaardO45+1' gol 45+1. dk
  9. 18Lukáš AmbrosF60' gol 60. dk85' oyundan çıktı 85. dk
  10. 9Mihajlo CvetkovićF40' gol 40. dk43' asist 43. dk72' oyundan çıktı 72. dk
  11. 49Jayden Onia SekeF85' oyundan çıktı 85. dk
Yedekler

Westerlo · 4-2-3-1

  1. 99Andreas JungdalK
  2. 2Lasse FløD65' sarı kart 65. dk
  3. 5Seiji KimuraD
  4. 4Amando LapageD
  5. 88Fabio FerraroD63' oyundan çıktı 63. dk
  6. 45Ibrahim FofanaO
  7. 14Cisse SandraO81' asist 81. dk
  8. 20Cameron CongreveO73' oyundan çıktı 73. dk
  9. 13Isa SakamotoO63' oyundan çıktı 63. dk
  10. 7Shunsuke SaitoO73' oyundan çıktı 73. dk
  11. 9Norman BassetteF85' oyundan çıktı 85. dk
Yedekler

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Anderlecht 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Westerlo 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 17-7).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Anderlecht 7, Westerlo 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Aralık 2025, Westerlo 4-0 Anderlecht.

Sıralama
5. (16 p) – 7. (14 p)
Form (son 5)
MGMMG – BGGGG
H2H (G-B-M)
7-2-3 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %25
Korner ort. (maç)
9,5
iddaa MS 1-0-2
1,47 – 4,22 – 4,44
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Anderlecht iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,25 gol yedi; Westerlo dış saha 4 maçta 2,00 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Anderlecht %50, Westerlo %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Anderlecht %25, Westerlo %25. İlk yarıyı önde kapatma: Anderlecht 2/4, Westerlo 2/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Anderlecht 7,2, Westerlo 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: Anderlecht 2,0, Westerlo 1,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,47, 0 – 4,22, 2 – 4,44. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,62, Üst 1,32. Karşılıklı Gol: Var 1,40, Yok 2,36.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %25; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Club Brugge KV 10901 268 +1827 GGGGG
2Charleroi 11902 2613 +1327 GGMGG
3Union St. Gilloise 10820 297 +2226 GGBGG
4Gent 10811 196 +1325 BGGGM
5Anderlecht 10613 1311 +219 GGGMG
6Lommel United 11443 1513 +216 BGBGB
7Genk 10433 1814 +415 BMGGM
8Standard Liege 11434 1816 +215 MMMBG
9KVC Westerlo 11425 2630 -414 GGBMM
10OH Leuven 11335 1217 -512 GBBGG
11KV Mechelen 11335 1320 -712 BGGGM
12Zulte Waregem 10325 1216 -411 MMMMM
13Antwerp 11326 1824 -611 MMGMB
14SK Beveren 11317 1323 -1010 MMBMM
15Cercle Brugge 11236 1422 -89 MMMGG
16St. Truiden 10226 1821 -38 MMMMM
17RAAL La Louvière 11218 1324 -117 MMGMM
18Kortrijk 10118 422 -184 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Club Brugge KV 5500 133 +1015
2Gent 5500 112 +915
3Genk 5410 134 +913
4Anderlecht 5410 102 +813
5Charleroi 5401 158 +712
6Union St. Gilloise 5320 143 +1111
7Standard Liege 6321 94 +511
8SK Beveren 5302 85 +39
9OH Leuven 6222 88 08
10Antwerp 6222 1213 -18
11KVC Westerlo 6222 1719 -28
12Lommel United 5212 62 +47
13RAAL La Louvière 6213 109 +17
14KV Mechelen 5212 811 -37
15Zulte Waregem 5203 88 06
16St. Truiden 5113 68 -24
17Cercle Brugge 5113 610 -44
18Kortrijk 5104 311 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Union St. Gilloise 5500 154 +1115
2Charleroi 6501 115 +615
3Club Brugge KV 5401 135 +812
4Gent 5311 84 +410
5Lommel United 6231 911 -29
6KVC Westerlo 5203 911 -26
7Anderlecht 5203 39 -66
8Cercle Brugge 6123 812 -45
9KV Mechelen 6123 59 -45
10Zulte Waregem 5122 48 -45
11St. Truiden 5113 1213 -14
12Standard Liege 5113 912 -34
13OH Leuven 5113 49 -54
14Antwerp 5104 611 -53
15Genk 5023 510 -52
16Kortrijk 5014 111 -101
17SK Beveren 6015 518 -131
18RAAL La Louvière 5005 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,47X4,2224,44

Çifte şans

1X1,10121,11X22,11

Karşılıklı gol

Var1,40Yok2,36

1,5 Alt / Üst

Alt5,78

2,5 Alt / Üst

Alt2,62Üst1,32

3,5 Alt / Üst

Alt1,62Üst1,91

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Jupiler Pro League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.