Ceara – America Mineiro
Ceara – America Mineiro: 9 Kasım 01:15, Brezilya · Serie B, 37. hafta. Bu sezon Ceara evinde 18 maçta 8 galibiyet, 4 beraberlik, 6 mağlubiyet; America Mineiro deplasmanda 18 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 14 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %47; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 10 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Estadio Castelão, Fortaleza
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Ceara | America Mineiro |
|---|---|---|
| Lig sırası | 16. · 43 puan | 19. · 26 puan |
| Form (son 5) | GMBMM | MMGGG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,22 – 1,17 | 0,67 – 1,83 |
| 2,5 Üst biten | %50 | %56 |
| Karşılıklı gol | %56 | %39 |
| Gol yemediği | %22 | %6 |
| Aralarında (G-B-M) | 2-6-3 (11 maç, Ceara bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Ceara iç sahada (18 maç), America Mineiro deplasmanda (18 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Ceara iç sahada (18 maç) · America Mineiro deplasmanda (18 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Ceara iç sahada 18 maçta 8 galibiyet, 4 beraberlik, 6 mağlubiyet aldı.
- America Mineiro deplasmanda 18 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 14 mağlubiyet aldı.
- America Mineiro, deplasman maçlarında 18 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%6).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiCeara
16. sıra · 43 puan · 36 maç · averaj -8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBMM
America Mineiro
19. sıra · 26 puan · 36 maç · averaj -29
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGGG
- 01.11 Londrina 1–3 America Mineiro G
- 26.10 America Mineiro 1–0 Cuiaba G
- 17.10 America Mineiro 1–0 Operario-PR G
- 12.10 Criciuma 1–0 America Mineiro M
- 07.10 America Mineiro 0–1 Fortaleza EC M
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Ceara için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 7. Son 5 maçta America Mineiro 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-3). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2017 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Ceara 2, America Mineiro 3 galibiyet aldı, 6 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Temmuz 2026, America Mineiro 1-1 Ceara.
Gol istatistikleri
Ceara iç saha 18 maçta maç başına 1,22 gol attı, 1,17 gol yedi; America Mineiro dış saha 18 maçta 0,67 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ceara %50, America Mineiro %56. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ceara %56, America Mineiro %39. İlk yarıyı önde kapatma: Ceara 5/18, America Mineiro 4/18.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Ceara 5,7, America Mineiro 5,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,6. Maç başına kart: Ceara 2,6, America Mineiro 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,51, 0 – 3,35, 2 – 4,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,69. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,66.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %47; maç başına toplam korner ortalaması 10,6; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 10 gol yediler.
- Sıralama
- 16. (43 p) – 19. (26 p)
- Form (son 5)
- MMBMG – GGGMM
- H2H (G-B-M)
- 2-6-3 (11 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %56
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %39
- Korner ort. (maç)
- 10,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,51 – 3,35 – 4,27
Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 11/36 | %44 8/18 |
| Beraberlik | %28 10/36 | %22 4/18 |
| Mağlubiyet | %42 15/36 | %33 6/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %19 7/36 | %11 2/18 |
| Beraberlik | %14 5/36 | %11 2/18 |
| Mağlubiyet | %67 24/36 | %78 14/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (38 gol) | 1,22 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,28 (46 gol) | 1,17 (21 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,72 (26 gol) | 0,67 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (55 gol) | 1,83 (33 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 1,5 Üst | %72 26/36 | %67 12/18 |
| 2,5 Üst | %39 14/36 | %50 9/18 |
| 3,5 Üst | %14 5/36 | %17 3/18 |
| Gol yememe | %19 7/36 | %22 4/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 15/36 | %39 7/18 |
| 1,5 Üst | %67 24/36 | %72 13/18 |
| 2,5 Üst | %47 17/36 | %56 10/18 |
| 3,5 Üst | %14 5/36 | %22 4/18 |
| Gol yememe | %17 6/36 | %6 1/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %75 27/36 | %78 14/18 |
| 8,5 Üst | %69 25/36 | %67 12/18 |
| 9,5 Üst | %58 21/36 | %50 9/18 |
| 10,5 Üst | %47 17/36 | %44 8/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,1 | 11,2 |
| 7,5 Üst | %92 33/36 | %89 16/18 |
| 8,5 Üst | %83 30/36 | %89 16/18 |
| 9,5 Üst | %69 25/36 | %78 14/18 |
| 10,5 Üst | %47 17/36 | %56 10/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 5,4 |
| 2,5 Üst | %86 31/36 | %89 16/18 |
| 3,5 Üst | %72 26/36 | %78 14/18 |
| 4,5 Üst | %53 19/36 | %61 11/18 |
| 5,5 Üst | %33 12/36 | %39 7/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %83 30/36 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %64 23/36 | %61 11/18 |
| 4,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 5,5 Üst | %25 9/36 | %22 4/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %86 31/36 | %83 15/18 |
| 7,5 Üst | %67 24/36 | %78 14/18 |
| 8,5 Üst | %50 18/36 | %61 11/18 |
| 9,5 Üst | %31 11/36 | %33 6/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 9,5 |
| 6,5 Üst | %81 29/36 | %83 15/18 |
| 7,5 Üst | %64 23/36 | %61 11/18 |
| 8,5 Üst | %53 19/36 | %56 10/18 |
| 9,5 Üst | %42 15/36 | %50 9/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (36) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 5/36 | %28 5/18 |
| Berabere | %47 17/36 | %44 8/18 |
| Geride | %39 14/36 | %28 5/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 7/36 | %22 4/18 |
| Berabere | %44 16/36 | %22 4/18 |
| Geride | %36 13/36 | %56 10/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ceara (36 maç)
America Mineiro (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ceara (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 7 |
| 16-30 | 3 | 7 |
| 31-45 | 7 | 6 |
| 46-60 | 4 | 9 |
| 61-75 | 10 | 8 |
| 76-90 | 12 | 9 |
America Mineiro (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 6 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 4 | 8 |
| 46-60 | 3 | 5 |
| 61-75 | 2 | 8 |
| 76-90 | 5 | 16 |
Kartlar
Ceara
Sarı 84 · Kırmızı 4 (36 maç · maç başı sarı 2,3)
America Mineiro
Sarı 75 · Kırmızı 1 (36 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ceara: iç saha, 18 maç · America Mineiro: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
