Botafogo 1-0 Ceara CE: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Botafogo 1–0 Ceara CE (13 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–7, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %52–%48, korner 8–4.
Maç özeti
Botafogo – Ceara CE maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Hygor 74' (Botafogo). xG: Botafogo 0,9 – 0,4 Ceara CE.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Botafogo: Cláudio Tencati · Ceara CE: Daniel Paulista
Maç akışı
Botafogo üstte · Ceara CE altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 44' sarı kart: Morelli (Botafogo)
- 59' oyuncu değişikliği: Matheus Sales ↔ Marco Antonio de Freitas Batistussi (Botafogo)
- 66' sarı kart: Luiz Otávio (Ceara CE)
- 72' oyuncu değişikliği: Enzo Lodovico ↔ Rian Santana (Ceara CE)
- 72' oyuncu değişikliği: Melquisedeque Costa De Oliveira ↔ Lenny Ivo Lobato Romanelli (Ceara CE)
- 73' oyuncu değişikliği: Kelvin Giacobe·Alves dos Santos ↔ José Hugo Sousa dos Santos (Botafogo)
- 73' oyuncu değişikliği: Gabriel de Souza Inocencio ↔ Pedro Henrique (Botafogo)
- 74' gol: Hygor (Botafogo)
- 78' oyuncu değişikliği: Matheus Araujo ↔ Renzo López (Ceara CE)
- 83' oyuncu değişikliği: Julio Cesar ↔ Rafael Ramos (Ceara CE)
- 83' oyuncu değişikliği: Vinicius Zanocelo ↔ Lucas Mugni (Ceara CE)
- 83' oyuncu değişikliği: Hygor ↔ Arthur Caíke (Botafogo)
- 84' oyuncu değişikliği: Rafael Gava ↔ Hebert Willian Badaro Oliveira (Botafogo)
- 90+4' sarı kart: João Gabriel Santos Batista (Ceara CE)
Maç olayları
- BotafogoCeara CE
- 90+4'João Gabriel Santos BatistaSarı kart
- Rafael Gava ↔ Hebert Willian Badaro OliveiraOyuncu değişikliği84'
- 83'Julio Cesar ↔ Rafael RamosOyuncu değişikliği
- 83'Vinicius Zanocelo ↔ Lucas MugniOyuncu değişikliği
- Hygor ↔ Arthur CaíkeOyuncu değişikliği83'
- 78'Matheus Araujo ↔ Renzo LópezOyuncu değişikliği
- Gol Hygor 1–074'
- Kelvin Giacobe·Alves dos Santos ↔ José Hugo Sousa dos SantosOyuncu değişikliği73'
- Gabriel de Souza Inocencio ↔ Pedro HenriqueOyuncu değişikliği73'
- 72'Enzo Lodovico ↔ Rian SantanaOyuncu değişikliği
- 72'Melquisedeque Costa De Oliveira ↔ Lenny Ivo Lobato RomanelliOyuncu değişikliği
- 66'Luiz OtávioSarı kart
- Matheus Sales ↔ Marco Antonio de Freitas BatistussiOyuncu değişikliği59'
- MorelliSarı kart44'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 14/37 | %42 8/19 |
| Beraberlik | %24 9/37 | %21 4/19 |
| Mağlubiyet | %38 14/37 | %37 7/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 11/36 | %17 3/18 |
| Beraberlik | %28 10/36 | %33 6/18 |
| Mağlubiyet | %42 15/36 | %50 9/18 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (45 gol) | 1,63 (31 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,05 (39 gol) | 1,21 (23 gol) |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,06 (38 gol) | 0,89 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,28 (46 gol) | 1,39 (25 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %49 18/37 | %68 13/19 |
| 1,5 Üst | %62 23/37 | %84 16/19 |
| 2,5 Üst | %41 15/37 | %58 11/19 |
| 3,5 Üst | %19 7/37 | %32 6/19 |
| Gol yememe | %27 10/37 | %21 4/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 19/36 | %50 9/18 |
| 1,5 Üst | %72 26/36 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %39 14/36 | %28 5/18 |
| 3,5 Üst | %14 5/36 | %11 2/18 |
| Gol yememe | %19 7/36 | %17 3/18 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 12,1 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %83 30/36 | %83 15/18 |
| 8,5 Üst | %75 27/36 | %67 12/18 |
| 9,5 Üst | %69 25/36 | %67 12/18 |
| 10,5 Üst | %67 24/36 | %67 12/18 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,9 |
| 7,5 Üst | %75 27/36 | %72 13/18 |
| 8,5 Üst | %69 25/36 | %72 13/18 |
| 9,5 Üst | %58 21/36 | %67 12/18 |
| 10,5 Üst | %47 17/36 | %50 9/18 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %92 34/37 | %84 16/19 |
| 3,5 Üst | %70 26/37 | %58 11/19 |
| 4,5 Üst | %54 20/37 | %47 9/19 |
| 5,5 Üst | %35 13/37 | %21 4/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %86 31/36 | %83 15/18 |
| 3,5 Üst | %72 26/36 | %67 12/18 |
| 4,5 Üst | %53 19/36 | %44 8/18 |
| 5,5 Üst | %33 12/36 | %28 5/18 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,1 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %62 23/37 | %68 13/19 |
| 7,5 Üst | %43 16/37 | %47 9/19 |
| 8,5 Üst | %32 12/37 | %37 7/19 |
| 9,5 Üst | %11 4/37 | %11 2/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %86 31/36 | %89 16/18 |
| 7,5 Üst | %67 24/36 | %56 10/18 |
| 8,5 Üst | %50 18/36 | %39 7/18 |
| 9,5 Üst | %31 11/36 | %28 5/18 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (37) | İç saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %24 9/37 | %37 7/19 |
| Berabere | %59 22/37 | %42 8/19 |
| Geride | %16 6/37 | %21 4/19 |
| Toplam (36) | Dış saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 5/36 | %0 0/18 |
| Berabere | %47 17/36 | %50 9/18 |
| Geride | %39 14/36 | %50 9/18 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Botafogo (37 maç)
Ceara CE (36 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Botafogo (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 7 | 6 |
| 31-45 | 12 | 4 |
| 46-60 | 9 | 10 |
| 61-75 | 4 | 8 |
| 76-90 | 8 | 6 |
Ceara CE (36 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 7 |
| 16-30 | 3 | 7 |
| 31-45 | 7 | 6 |
| 46-60 | 4 | 9 |
| 61-75 | 10 | 8 |
| 76-90 | 12 | 9 |
Kartlar
Botafogo
Sarı 86 · Kırmızı 1 (37 maç · maç başı sarı 2,3)
Ceara CE
Sarı 84 · Kırmızı 4 (36 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 364 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Botafogo: iç saha, 19 maç · Ceara CE: dış saha, 18 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Botafogo – Ceara CE ilk 11'ler
Botafogo · 3-4-3
- 1Victor SouzaK
- 2JonathanD
- 3EricsonD
- 4VilarD
- 22Gabriel InocêncioO73' oyundan çıktı 73. dk
- 8Everton MorelliO44' sarı kart 44. dk
- 16Matheus SalesO59' oyundan çıktı 59. dk
- 6Patrick BreyO
- 10Rafael GavaF84' oyundan çıktı 84. dk
- 9HygorF74' gol 74. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 7KelvinF73' oyundan çıktı 73. dk
- 26Felipe VieiraD
- 17Guilherme QueirózF
- 21Jadson Alves de LimaF
- 20Yuri Felipe Santos da ConceiçãoO
- 18Arthur CaíkeF83' oyuna girdi 83. dk
- 34BadaróD84' oyuna girdi 84. dk
- 27DarlanD
- 29Thiago HenriqueO
- 31Pedro HenriqueD73' oyuna girdi 73. dk
- 12JordanK
- 28Marco AntônioO59' oyuna girdi 59. dk
- 30Zé HugoF73' oyuna girdi 73. dk
Teknik direktör: Cláudio Tencati
Ceara CE · 4-2-3-1
- 1RichardK72' oyundan çıktı 72. dk
- 18JúlioD83' oyundan çıktı 83. dk
- 4Luiz OtávioD
- 13Luiz OtávioD66' sarı kart 66. dk
- 12SanchezD
- 81Joao GabrielO90+4' sarı kart 90+4. dk
- 25Vinicius ZanoceloO83' oyundan çıktı 83. dk
- 60Enzo LodovicoO
- 8Matheus AraújoO78' oyundan çıktı 78. dk
- 40RichardO72' oyundan çıktı 72. dk
- 73Saulo MineiroF
- 7Giovanni PavaniO
- 16Rian SantanaF
- 26RichardsonO
- 11N. FerreiraF
- 33ÉderD
- 2Rafael RamosD83' oyuna girdi 83. dk
- 23Caíque FrançaK
- 99LuccaF
- 77Lenny LobatoF72' oyuna girdi 72. dk
- 94R. LópezF78' oyuna girdi 78. dk
- 10L. MugniO83' oyuna girdi 83. dk
- 78Janderson Gabriel De Oliveira MartinsD
Teknik direktör: Daniel Paulista
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Botafogo 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-6). Son 5 maçta Ceara 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 7-4).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Botafogo 1 – Ceara 3; 1 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 3,60 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Haziran 2026, Ceara 0-1 Botafogo.
- Sıralama
- 16. (38 p) – 14. (42 p)
- Form (son 5)
- GMGBM – GGBGB
- H2H (G-B-M)
- 1-1-3 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- Korner ort. (maç)
- 11,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,89 – 2,93 – 3,27
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Botafogo iç saha 16 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,38 gol yedi; Ceara dış saha 16 maçta 0,94 attı, 1,38 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %62, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Botafogo %75, Ceara %50. İlk yarıyı önde kapatma: Botafogo 6/16, Ceara 0/16.
Korner ve kart
Maç başına korner: Botafogo 6,6, Ceara 5,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,1. Maç başına kart: Botafogo 2,1, Ceara 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,89, 0 – 2,93, 2 – 3,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,44, Üst 2,08. Karşılıklı Gol: Var 1,85, Yok 1,57.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 11,1; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 13 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Brezilya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Novorizontino | 37 | +34 | 70 |
| 2 | Juventude | 36 | +22 | 65 |
| 3 | Vila Nova | 36 | +14 | 63 |
| 4 | Criciuma | 36 | +8 | 62 |
| 5 | Fortaleza EC | 37 | +11 | 62 |
| 6 | CRB | 36 | +3 | 55 |
| 7 | Goias | 36 | -3 | 55 |
| 8 | Atletico Goianiense | 36 | +9 | 55 |
| 9 | Sport Recife | 37 | +8 | 55 |
| 10 | Operario-PR | 37 | -1 | 54 |
| 11 | São Bernardo | 37 | +10 | 52 |
| 12 | Botafogo SP | 37 | +6 | 51 |
| 13 | Cuiaba | 36 | +3 | 47 |
| 14 | Athletic Club | 36 | +1 | 47 |
| 15 | Nautico Recife | 36 | -6 | 46 |
| 16 | Ceara | 36 | -8 | 43 |
| 17 | Avai | 37 | -12 | 40 |
| 18 | Londrina | 37 | -13 | 32 |
| 19 | America Mineiro | 36 | -29 | 26 |
| 20 | Ponte Preta | 36 | -57 | 15 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vila Nova | 18 | +20 | 41 |
| 2 | Novorizontino | 19 | +18 | 40 |
| 3 | Juventude | 18 | +20 | 38 |
| 4 | Criciuma | 18 | +11 | 37 |
| 5 | Fortaleza EC | 18 | +11 | 35 |
| 6 | Sport Recife | 18 | +11 | 34 |
| 7 | CRB | 18 | +13 | 33 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | +12 | 32 |
| 9 | Operario-PR | 19 | +3 | 32 |
| 10 | Goias | 18 | 0 | 32 |
| 11 | Nautico Recife | 18 | +3 | 30 |
| 12 | Botafogo SP | 19 | +8 | 28 |
| 13 | Cuiaba | 18 | +8 | 28 |
| 14 | Ceara | 18 | +1 | 28 |
| 15 | Athletic Club | 18 | +4 | 27 |
| 16 | Avai | 19 | 0 | 26 |
| 17 | São Bernardo | 18 | +1 | 21 |
| 18 | Londrina | 18 | +2 | 20 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -8 | 18 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | São Bernardo | 19 | +9 | 31 |
| 2 | Novorizontino | 18 | +16 | 30 |
| 3 | Juventude | 18 | +2 | 27 |
| 4 | Fortaleza EC | 19 | 0 | 27 |
| 5 | Criciuma | 18 | -3 | 25 |
| 6 | Botafogo SP | 18 | -2 | 23 |
| 7 | Goias | 18 | -3 | 23 |
| 8 | Atletico Goianiense | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Operario-PR | 18 | -4 | 22 |
| 10 | Vila Nova | 18 | -6 | 22 |
| 11 | CRB | 18 | -10 | 22 |
| 12 | Sport Recife | 19 | -3 | 21 |
| 13 | Athletic Club | 18 | -3 | 20 |
| 14 | Cuiaba | 18 | -5 | 19 |
| 15 | Nautico Recife | 18 | -9 | 16 |
| 16 | Ceara | 18 | -9 | 15 |
| 17 | Avai | 18 | -12 | 14 |
| 18 | Londrina | 19 | -15 | 12 |
| 19 | America Mineiro | 18 | -21 | 8 |
| 20 | Ponte Preta | 18 | -42 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
