San Miguel 3-2 Las Palmas III: Maç Sonucu ve İstatistikleri
San Miguel 3–2 Las Palmas III (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.
Paylaş
Maç özeti
San Miguel – Las Palmas III maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
San Miguel üstte · Las Palmas III altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' gol: A. Diaz (Las Palmas III)
- 52' gol (Las Palmas III)
- 68' gol (San Miguel)
- 72' gol (San Miguel)
- 90+2' gol (San Miguel)
Maç olayları
- San MiguelLas Palmas III
- Gol 3–290+2'
- Gol 2–272'
- Gol 1–268'
- 52'Gol 0–2
- 8'Gol A. Diaz 0–1
San Miguel iç sahada (5 maç) · Las Palmas III deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2026'dan beri)
2 San Miguel0 berabere0 Las Palmas III
- San Miguel iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik.
- Las Palmas III deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- San Miguel, iç saha maçlarında 5 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%80).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 7/10 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,10 (21 gol) | 3,20 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,90 (9 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (20 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %70 7/10 | %60 3/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %10 1/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
San Miguel (9 maç)
Las Palmas III (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
San Miguel (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 8 | 2 |
Las Palmas III (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
San Miguel
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Las Palmas III
Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 87 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiSan Miguel
3. sıra · 22 puan · 10 maç · averaj +12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGG
- 31.10 San Bartolomé 0–1 San Miguel G
- 24.10 San Miguel 5–0 Villaverde Norte G
- 21.10 San Miguel 3–0 Estrella G
- 17.10 Panadería Pulido 4–1 San Miguel M
- 09.10 Anaza 0–2 San Miguel G
Las Palmas III
5. sıra · 16 puan · 10 maç · averaj +8
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGBG
- 31.10 Las Palmas III 3–0 Anaza G
- 24.10 Tenerife C 1–1 Las Palmas III B
- 21.10 Las Palmas III 3–0 Laguna de Duero G
- 17.10 Las Palmas III 2–2 Mensajero B
- 09.10 Villa Santa Brígida 1–1 Las Palmas III B
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 20:00: Tercera División RFEF · Grup 12 (İspanya) ev sahibi San Miguel, konuk ekip Las Palmas III. Puan tablosunda ev sahibi 4. sırada (19 puan), konuk ekip 5. sırada (16 puan).
Form (son 5 maç)
San Miguel için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 12, yenilen 4. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi. Las Palmas III için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 10, yenilen 4.
- Sıralama
- 4. (19 p) – 5. (16 p)
- Form (son 5)
- GGGMG – GBGBB
- H2H (G-B-M)
- 2-0-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 2,32 – 2,95 – 2,34
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: San Miguel 2, Las Palmas III 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Las Palmas III 0-1 San Miguel.
Gol istatistikleri
San Miguel iç saha 4 maçta maç başına 3,25 gol attı, 0,25 gol yedi; Las Palmas III dış saha 4 maçta 1,25 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: San Miguel %25, Las Palmas III %75. İlk yarıyı önde kapatma: San Miguel 2/4, Las Palmas III 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,32, 0 – 2,95, 2 – 2,34. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,67, Üst 1,67. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,86.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 12 puan durumu · Group 12
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD San Fernando | 10 | +18 | 25 |
| 2 | Panadería Pulido | 10 | +17 | 23 |
| 3 | San Miguel | 10 | +12 | 22 |
| 4 | Real Unión de Tenerife | 10 | +6 | 20 |
| 5 | Las Palmas III | 10 | +8 | 16 |
| 6 | Unión Sur Yaiza | 10 | +3 | 16 |
| 7 | Marino | 9 | +6 | 14 |
| 8 | Tenerife C | 9 | +2 | 14 |
| 9 | Los Llanos | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Estrella | 10 | -3 | 13 |
| 11 | Mensajero | 9 | -5 | 12 |
| 12 | Lanzarote | 9 | -2 | 11 |
| 13 | San Bartolomé | 10 | -3 | 10 |
| 14 | Villa Santa Brígida | 10 | -5 | 10 |
| 15 | Anaza | 10 | -8 | 9 |
| 16 | Villaverde Norte | 10 | -17 | 5 |
| 17 | Playas Sotavento | 10 | -18 | 4 |
| 18 | Laguna de Duero | 9 | -14 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD San Fernando | 5 | +15 | 15 |
| 2 | San Miguel | 5 | +13 | 15 |
| 3 | Panadería Pulido | 5 | +16 | 13 |
| 4 | Los Llanos | 5 | +6 | 12 |
| 5 | Real Unión de Tenerife | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Las Palmas III | 5 | +7 | 10 |
| 7 | Marino | 5 | +7 | 10 |
| 8 | Tenerife C | 4 | +5 | 10 |
| 9 | Estrella | 5 | +3 | 10 |
| 10 | Unión Sur Yaiza | 5 | +3 | 9 |
| 11 | Mensajero | 4 | +2 | 8 |
| 12 | Villa Santa Brígida | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Anaza | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Villaverde Norte | 5 | 0 | 5 |
| 15 | Lanzarote | 4 | 0 | 5 |
| 16 | San Bartolomé | 5 | -1 | 5 |
| 17 | Laguna de Duero | 5 | -7 | 2 |
| 18 | Playas Sotavento | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD San Fernando | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Panadería Pulido | 5 | +1 | 10 |
| 3 | Real Unión de Tenerife | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Unión Sur Yaiza | 5 | 0 | 7 |
| 5 | San Miguel | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Las Palmas III | 5 | +1 | 6 |
| 7 | Lanzarote | 5 | -2 | 6 |
| 8 | San Bartolomé | 5 | -2 | 5 |
| 9 | Marino | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Tenerife C | 5 | -3 | 4 |
| 11 | Mensajero | 5 | -7 | 4 |
| 12 | Estrella | 5 | -6 | 3 |
| 13 | Anaza | 5 | -7 | 2 |
| 14 | Villa Santa Brígida | 5 | -7 | 2 |
| 15 | Playas Sotavento | 5 | -11 | 2 |
| 16 | Los Llanos | 4 | -3 | 1 |
| 17 | Laguna de Duero | 4 | -7 | 0 |
| 18 | Villaverde Norte | 5 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
