Villa Santa Brígida 1-2 Real Unión de Tenerife: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Villa Santa Brígida 1–2 Real Unión de Tenerife (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.
Paylaş
Maç özeti
Villa Santa Brígida – Real Unión de Tenerife maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Villa Santa Brígida üstte · Real Unión de Tenerife altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' gol (Real Unión de Tenerife)
- 45+1' gol (Real Unión de Tenerife)
- 82' gol (Villa Santa Brígida)
- 90+5' kırmızı kart (Villa Santa Brígida)
Maç olayları
- Villa Santa BrígidaReal Unión de Tenerife
- Kırmızı kart90+5'
- Gol 1–282'
- 45+1'Gol 0–2
- 19'Gol 0–1
Villa Santa Brígida iç sahada (5 maç) · Real Unión de Tenerife deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)
1 Villa Santa Brígida1 berabere0 Real Unión de Tenerife
- Villa Santa Brígida iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Real Unión de Tenerife deplasmanda 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Villa Santa Brígida, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%20).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,90 (9 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,90 (9 gol) | 1,40 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %40 4/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Geride | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Geride | %10 1/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Villa Santa Brígida (10 maç)
Real Unión de Tenerife (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Villa Santa Brígida (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Real Unión de Tenerife (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Kartlar
Villa Santa Brígida
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Real Unión de Tenerife
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 87 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiVilla Santa Brígida
14. sıra · 10 puan · 10 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMGB
- 01.11 Marino 1–1 Villa Santa Brígida B
- 24.10 Villa Santa Brígida 1–0 Los Llanos G
- 21.10 Tenerife C 2–1 Villa Santa Brígida M
- 17.10 UD San Fernando 4–0 Villa Santa Brígida M
- 09.10 Villa Santa Brígida 1–1 Las Palmas III B
Real Unión de Tenerife
4. sıra · 20 puan · 10 maç · averaj +6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBMGB
- 31.10 Real Unión de Tenerife 1–1 Lanzarote B
- 24.10 Estrella 0–1 Real Unión de Tenerife G
- 21.10 UD San Fernando 3–2 Real Unión de Tenerife M
- 17.10 Real Unión de Tenerife 1–1 Unión Sur Yaiza B
- 10.10 Playas Sotavento 0–3 Real Unión de Tenerife G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Villa Santa Brígida ile Real Unión de Tenerife, Tercera División RFEF · Grup 12 (İspanya) karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 15:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 14. sırada (10 puan), konuk ekip 4. sırada (17 puan).
Form (son 5 maç)
Villa Santa Brígida son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 8 gol yedi. Real Unión de Tenerife için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 8, yenilen 5.
- Sıralama
- 14. (10 p) – 4. (17 p)
- Form (son 5)
- BGMMB – BGMBG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,20 – 2,84 – 2,58
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Villa Santa Brígida 1 – Real Unión de Tenerife 0; 1 beraberlik var. Son maç: 14 Şubat 2026, Villa Santa Brígida 1-0 Real Unión de Tenerife.
Gol istatistikleri
Villa Santa Brígida iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,25 gol yedi; Real Unión de Tenerife dış saha 4 maçta 1,75 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Villa Santa Brígida %0, Real Unión de Tenerife %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Villa Santa Brígida %25, Real Unión de Tenerife %50. İlk yarıyı önde kapatma: Villa Santa Brígida 2/4, Real Unión de Tenerife 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,20, 0 – 2,84, 2 – 2,58. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,84. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,73.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 12 puan durumu · Group 12
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD San Fernando | 10 | +18 | 25 |
| 2 | Panadería Pulido | 10 | +17 | 23 |
| 3 | San Miguel | 10 | +12 | 22 |
| 4 | Real Unión de Tenerife | 10 | +6 | 20 |
| 5 | Las Palmas III | 10 | +8 | 16 |
| 6 | Unión Sur Yaiza | 10 | +3 | 16 |
| 7 | Marino | 9 | +6 | 14 |
| 8 | Tenerife C | 9 | +2 | 14 |
| 9 | Los Llanos | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Estrella | 10 | -3 | 13 |
| 11 | Mensajero | 9 | -5 | 12 |
| 12 | Lanzarote | 9 | -2 | 11 |
| 13 | San Bartolomé | 10 | -3 | 10 |
| 14 | Villa Santa Brígida | 10 | -5 | 10 |
| 15 | Anaza | 10 | -8 | 9 |
| 16 | Villaverde Norte | 10 | -17 | 5 |
| 17 | Playas Sotavento | 10 | -18 | 4 |
| 18 | Laguna de Duero | 9 | -14 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD San Fernando | 5 | +15 | 15 |
| 2 | San Miguel | 5 | +13 | 15 |
| 3 | Panadería Pulido | 5 | +16 | 13 |
| 4 | Los Llanos | 5 | +6 | 12 |
| 5 | Real Unión de Tenerife | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Las Palmas III | 5 | +7 | 10 |
| 7 | Marino | 5 | +7 | 10 |
| 8 | Tenerife C | 4 | +5 | 10 |
| 9 | Estrella | 5 | +3 | 10 |
| 10 | Unión Sur Yaiza | 5 | +3 | 9 |
| 11 | Mensajero | 4 | +2 | 8 |
| 12 | Villa Santa Brígida | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Anaza | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Villaverde Norte | 5 | 0 | 5 |
| 15 | Lanzarote | 4 | 0 | 5 |
| 16 | San Bartolomé | 5 | -1 | 5 |
| 17 | Laguna de Duero | 5 | -7 | 2 |
| 18 | Playas Sotavento | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD San Fernando | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Panadería Pulido | 5 | +1 | 10 |
| 3 | Real Unión de Tenerife | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Unión Sur Yaiza | 5 | 0 | 7 |
| 5 | San Miguel | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Las Palmas III | 5 | +1 | 6 |
| 7 | Lanzarote | 5 | -2 | 6 |
| 8 | San Bartolomé | 5 | -2 | 5 |
| 9 | Marino | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Tenerife C | 5 | -3 | 4 |
| 11 | Mensajero | 5 | -7 | 4 |
| 12 | Estrella | 5 | -6 | 3 |
| 13 | Anaza | 5 | -7 | 2 |
| 14 | Villa Santa Brígida | 5 | -7 | 2 |
| 15 | Playas Sotavento | 5 | -11 | 2 |
| 16 | Los Llanos | 4 | -3 | 1 |
| 17 | Laguna de Duero | 4 | -7 | 0 |
| 18 | Villaverde Norte | 5 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
