← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1231 Ekim 2026 · 20:00 TSİ

UD Las Palmas C 3-0 UD Anaza: Maç Sonucu ve İstatistikleri

UD Las Palmas C
3–0İY 1–0
UD Anaza
Maç sonu

UD Las Palmas C 3–0 UD Anaza (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

UD Las Palmas C – UD Anaza maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: L. Szczesnowicz 21', A. Diaz 72', I. Chaminade (kendi kalesine) 82' (UD Las Palmas C).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

UD Las Palmas C üstte · UD Anaza altta

01530İY607590 21' gol: L. Szczesnowicz (UD Las Palmas C)57' sarı kart: G. Ruiz (UD Anaza)57' kırmızı kart: G. Ruiz (UD Anaza)72' gol: A. Diaz (UD Las Palmas C)82' kendi kalesine gol: I. Chaminade (UD Las Palmas C)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 21' gol: L. Szczesnowicz (UD Las Palmas C)
  • 57' sarı kart: G. Ruiz (UD Anaza)
  • 57' kırmızı kart: G. Ruiz (UD Anaza)
  • 72' gol: A. Diaz (UD Las Palmas C)
  • 82' kendi kalesine gol: I. Chaminade (UD Las Palmas C)

Maç olayları

  1. UD Las Palmas CUD Anaza
  2. Kendi kalesine gol I. Chaminade 3–0Kendi kalesine82'
  3. Gol A. Diaz 2–072'
  4. 57'G. RuizSarı kart
  5. 57'G. RuizKırmızı kart
  6. Gol L. Szczesnowicz 1–021'

Maç istatistikleri

UD Las Palmas CUD Anaza
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

UD Las Palmas C
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%40 4/10%60 3/5
Beraberlik%40 4/10%20 1/5
Mağlubiyet%20 2/10%20 1/5
UD Anaza
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%20 2/10%0 0/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%50 5/10%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

UD Las Palmas C
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,00 (20 gol)2,60 (13 gol)
Yediği gol / maç1,20 (12 gol)1,20 (6 gol)
UD Anaza
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,80 (18 gol)2,40 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

UD Las Palmas C
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%70 7/10%60 3/5
1,5 Üst%100 10/10%100 5/5
2,5 Üst%60 6/10%100 5/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%30 3/10%40 2/5
UD Anaza
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%60 6/10%60 3/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%50 5/10%60 3/5
3,5 Üst%20 2/10%40 2/5
Gol yememe%20 2/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

UD Las Palmas C
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%70 7/10%80 4/5
Berabere%20 2/10%20 1/5
Geride%10 1/10%0 0/5
UD Anaza
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%25 2/8%25 1/4
Berabere%38 3/8%25 1/4
Geride%38 3/8%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

UD Las Palmas C (10 maç)

1/141/X21/21X/10X/X1X/212/102/X12/20

UD Anaza (8 maç)

1/111/X01/21X/11X/X1X/212/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

UD Las Palmas C (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 3 1
31-45 4 1
46-60 4 1
61-75 3 5
76-90 4 4

UD Anaza (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 2
31-45 1 3
46-60 0 2
61-75 0 4
76-90 3 3

Kartlar

UD Las Palmas C

Sarı 0 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

UD Anaza

Sarı 0 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 87 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Las Palmas III son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 8 gol attı, 6 gol yedi. Anaza için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 10.

Gol istatistikleri

Las Palmas III iç saha 4 maçta maç başına 2,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Anaza dış saha 4 maçta 1,25 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Las Palmas III %75, Anaza %75. İlk yarıyı önde kapatma: Las Palmas III 3/4, Anaza 1/3.

Sıralama
7. (13 p) – 13. (9 p)
Form (son 5)
BGBBM – GBBMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
iddaa MS 1-0-2
1,22 – 4,64 – 6,59
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,22, 0 – 4,64, 2 – 6,59. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,10, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,67, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 12 puan durumu · Group 12

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1UD San Fernando 10811 257 +1825 GGBGG
2Panadería Pulido 10721 3114 +1723 GGBGG
3San Miguel 10712 219 +1222 MGGGG
4Real Unión de Tenerife 10622 159 +620 BMGBG
5Las Palmas III 10442 2012 +816 BGBGM
6Unión Sur Yaiza 10514 1411 +316 BGGGM
7Marino 9423 1711 +614 MGGMB
8Tenerife C 9423 1715 +214 GGGBM
9Los Llanos 9414 129 +313 MGMMG
10Estrella 10415 1215 -313 MMMGG
11Mensajero 9333 1116 -512 BBMBM
12Lanzarote 9252 810 -211 MMBGB
13San Bartolomé 10244 1316 -310 MBMMM
14Villa Santa Brígida 10244 914 -510 MMGBM
15Anaza 10235 1018 -89 BBGMM
16Villaverde Norte 10127 724 -175 BMMMG
17Playas Sotavento 10046 725 -184 BBBMM
18Laguna de Duero 9027 822 -142 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1UD San Fernando 5500 172 +1515
2San Miguel 5500 163 +1315
3Panadería Pulido 5410 226 +1613
4Los Llanos 5401 104 +612
5Real Unión de Tenerife 5320 62 +411
6Las Palmas III 5311 136 +710
7Marino 5311 125 +710
8Tenerife C 4310 105 +510
9Estrella 5311 74 +310
10Unión Sur Yaiza 5302 85 +39
11Mensajero 4220 64 +28
12Villa Santa Brígida 5221 53 +28
13Anaza 5212 56 -17
14Villaverde Norte 5122 55 05
15Lanzarote 4121 33 05
16San Bartolomé 5122 89 -15
17Laguna de Duero 5023 613 -72
18Playas Sotavento 5023 310 -72
#TakımOGBMAYAVP
1UD San Fernando 5311 85 +310
2Panadería Pulido 5311 98 +110
3Real Unión de Tenerife 5302 97 +29
4Unión Sur Yaiza 5212 66 07
5San Miguel 5212 56 -17
6Las Palmas III 5131 76 +16
7Lanzarote 5131 57 -26
8San Bartolomé 5122 57 -25
9Marino 4112 56 -14
10Tenerife C 5113 710 -34
11Mensajero 5113 512 -74
12Estrella 5104 511 -63
13Anaza 5023 512 -72
14Villa Santa Brígida 5023 411 -72
15Playas Sotavento 5023 415 -112
16Los Llanos 4013 25 -31
17Laguna de Duero 4004 29 -70
18Villaverde Norte 5005 219 -170

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,22X4,6426,59

Çifte şans

121,06X22,48

Karşılıklı gol

Var1,67Yok1,71

2,5 Alt / Üst

Alt2,10Üst1,41

3,5 Alt / Üst

Alt1,41Üst2,09

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 12'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.