Unión Sur Yaiza 1-2 Panadería Pulido: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Unión Sur Yaiza 1–2 Panadería Pulido (7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç özeti
Unión Sur Yaiza – Panadería Pulido maçı 1-2 sona erdi.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Unión Sur Yaiza üstte · Panadería Pulido altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 0' gol (Panadería Pulido)
- 56' gol: H. Gonzalez (Panadería Pulido)
- 76' gol: J. Guijarro (Unión Sur Yaiza)
Maç olayları
- Unión Sur YaizaPanadería Pulido
- Gol J. Guijarro 1–276'
- 56'Gol H. Gonzalez 0–2
- 0'Gol 0–1
Unión Sur Yaiza iç sahada (5 maç) · Panadería Pulido deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 8 maç (2022'den beri)
2 Unión Sur Yaiza4 berabere2 Panadería Pulido
- Unión Sur Yaiza iç sahada 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Panadería Pulido deplasmanda 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Panadería Pulido, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %70 7/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,40 (14 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,10 (11 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 3,10 (31 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol) | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %63 5/8 | %75 3/4 |
| Geride | %25 2/8 | %0 0/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Geride | %22 2/9 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Unión Sur Yaiza (8 maç)
Panadería Pulido (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Unión Sur Yaiza (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 5 | 1 |
Panadería Pulido (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 4 | 3 |
| 31-45 | 5 | 1 |
| 46-60 | 4 | 0 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 9 | 4 |
Kartlar
Unión Sur Yaiza
Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Panadería Pulido
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 87 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiUnión Sur Yaiza
6. sıra · 16 puan · 10 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGG
- 31.10 Playas Sotavento 0–2 Unión Sur Yaiza G
- 24.10 Unión Sur Yaiza 3–1 Laguna de Duero G
- 21.10 Villaverde Norte 0–1 Unión Sur Yaiza G
- 17.10 Real Unión de Tenerife 1–1 Unión Sur Yaiza B
- 10.10 Unión Sur Yaiza 2–1 Marino G
Panadería Pulido
2. sıra · 23 puan · 10 maç · averaj +17
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGBG
- 31.10 Panadería Pulido 5–0 Villaverde Norte G
- 24.10 Playas Sotavento 1–1 Panadería Pulido B
- 21.10 Panadería Pulido 5–0 Mensajero G
- 17.10 Panadería Pulido 4–1 San Miguel G
- 10.10 Laguna de Duero 3–4 Panadería Pulido G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Tercera División RFEF · Grup 12 (İspanya) programında Unión Sur Yaiza – Panadería Pulido maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 15:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 6. sırada (16 puan), konuk ekip 2. sırada (20 puan).
Form (son 5 maç)
Unión Sur Yaiza için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 9, yenilen 3. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Son 5 maçta Panadería Pulido 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 19-5). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 6. (16 p) – 2. (20 p)
- Form (son 5)
- GGGBG – GBGGG
- H2H (G-B-M)
- 2-4-2 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 2,27 – 2,76 – 2,55
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Unión Sur Yaiza 2 – Panadería Pulido 2; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Panadería Pulido 0-0 Unión Sur Yaiza.
Gol istatistikleri
Unión Sur Yaiza iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 0,75 gol yedi; Panadería Pulido dış saha 4 maçta 1,75 attı, 1,75 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Unión Sur Yaiza %50, Panadería Pulido %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Unión Sur Yaiza %50, Panadería Pulido %75. İlk yarıyı önde kapatma: Unión Sur Yaiza 1/4, Panadería Pulido 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,27, 0 – 2,76, 2 – 2,55. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,71.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 28 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 14:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 12 puan durumu · Group 12
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD San Fernando | 10 | +18 | 25 |
| 2 | Panadería Pulido | 10 | +17 | 23 |
| 3 | San Miguel | 10 | +12 | 22 |
| 4 | Real Unión de Tenerife | 10 | +6 | 20 |
| 5 | Las Palmas III | 10 | +8 | 16 |
| 6 | Unión Sur Yaiza | 10 | +3 | 16 |
| 7 | Marino | 9 | +6 | 14 |
| 8 | Tenerife C | 9 | +2 | 14 |
| 9 | Los Llanos | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Estrella | 10 | -3 | 13 |
| 11 | Mensajero | 9 | -5 | 12 |
| 12 | Lanzarote | 9 | -2 | 11 |
| 13 | San Bartolomé | 10 | -3 | 10 |
| 14 | Villa Santa Brígida | 10 | -5 | 10 |
| 15 | Anaza | 10 | -8 | 9 |
| 16 | Villaverde Norte | 10 | -17 | 5 |
| 17 | Playas Sotavento | 10 | -18 | 4 |
| 18 | Laguna de Duero | 9 | -14 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD San Fernando | 5 | +15 | 15 |
| 2 | San Miguel | 5 | +13 | 15 |
| 3 | Panadería Pulido | 5 | +16 | 13 |
| 4 | Los Llanos | 5 | +6 | 12 |
| 5 | Real Unión de Tenerife | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Las Palmas III | 5 | +7 | 10 |
| 7 | Marino | 5 | +7 | 10 |
| 8 | Tenerife C | 4 | +5 | 10 |
| 9 | Estrella | 5 | +3 | 10 |
| 10 | Unión Sur Yaiza | 5 | +3 | 9 |
| 11 | Mensajero | 4 | +2 | 8 |
| 12 | Villa Santa Brígida | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Anaza | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Villaverde Norte | 5 | 0 | 5 |
| 15 | Lanzarote | 4 | 0 | 5 |
| 16 | San Bartolomé | 5 | -1 | 5 |
| 17 | Laguna de Duero | 5 | -7 | 2 |
| 18 | Playas Sotavento | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD San Fernando | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Panadería Pulido | 5 | +1 | 10 |
| 3 | Real Unión de Tenerife | 5 | +2 | 9 |
| 4 | Unión Sur Yaiza | 5 | 0 | 7 |
| 5 | San Miguel | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Las Palmas III | 5 | +1 | 6 |
| 7 | Lanzarote | 5 | -2 | 6 |
| 8 | San Bartolomé | 5 | -2 | 5 |
| 9 | Marino | 4 | -1 | 4 |
| 10 | Tenerife C | 5 | -3 | 4 |
| 11 | Mensajero | 5 | -7 | 4 |
| 12 | Estrella | 5 | -6 | 3 |
| 13 | Anaza | 5 | -7 | 2 |
| 14 | Villa Santa Brígida | 5 | -7 | 2 |
| 15 | Playas Sotavento | 5 | -11 | 2 |
| 16 | Los Llanos | 4 | -3 | 1 |
| 17 | Laguna de Duero | 4 | -7 | 0 |
| 18 | Villaverde Norte | 5 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
