Valle Egüés 2-1 Avance Ezcabarte: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Valle Egüés 2–1 Avance Ezcabarte (7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç özeti
Valle Egüés – Avance Ezcabarte maçı 2-1 sona erdi.
Özet
Valle Egüés iç sahada (6 maç) · Avance Ezcabarte deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 6 maç (2021'den beri)
3 Valle Egüés1 berabere2 Avance Ezcabarte
- Valle Egüés iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Avance Ezcabarte deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Valle Egüés, iç saha maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,70 (17 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,10 (11 gol) | 1,00 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %0 0/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %56 5/9 | %40 2/5 |
| Geride | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Geride | %38 3/8 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Valle Egüés (9 maç)
Avance Ezcabarte (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Valle Egüés (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Avance Ezcabarte (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
Valle Egüés
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Avance Ezcabarte
Sarı 0 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiValle Egüés
3. sıra · 16 puan · 10 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGBG
- 31.10 Pamplona 2–4 Valle Egüés G
- 25.10 Gazte Berriak 0–0 Valle Egüés B
- 17.10 Valle Egüés 2–1 Huarte G
- 09.10 Valle Egüés 1–1 Doneztebe FT B
- 03.10 Valle Egüés 0–1 Aoiz M
Avance Ezcabarte
6. sıra · 14 puan · 10 maç · averaj +4
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMMG
- 31.10 Avance Ezcabarte 2–1 Gazte Berriak G
- 23.10 Huarte 1–0 Avance Ezcabarte M
- 17.10 Avance Ezcabarte 1–3 Doneztebe FT M
- 10.10 Aoiz 0–1 Avance Ezcabarte G
- 03.10 Avance Ezcabarte 4–1 Cantolagua G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Tercera División RFEF · Grup 15 (İspanya) programında Valle Egüés – Avance Ezcabarte maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:45 oynanacak. Sıralamada Valle Egüés 8., Avance Ezcabarte 5.; iki takım arasında 1 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Valle Egüés 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5). Avance Ezcabarte son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 6 gol yedi.
- Sıralama
- 8. (13 p) – 5. (14 p)
- Form (son 5)
- GBGBM – GMMGG
- H2H (G-B-M)
- 3-1-2 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %0
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %25
- iddaa MS 1-0-2
- 1,93 – 2,97 – 2,93
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Valle Egüés 3 – Avance Ezcabarte 2; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Nisan 2026, Valle Egüés 1-0 Avance Ezcabarte.
Gol istatistikleri
Valle Egüés iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,20 gol yedi; Avance Ezcabarte dış saha 4 maçta 0,50 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Valle Egüés %80, Avance Ezcabarte %25. İlk yarıyı önde kapatma: Valle Egüés 2/5, Avance Ezcabarte 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,93, 0 – 2,97, 2 – 2,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,72, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,89.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %20; KG var ortalaması %52; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 15 puan durumu · Tercera: Group 15
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Izarra | 10 | +22 | 26 |
| 2 | Mutilvera | 10 | +12 | 22 |
| 3 | Valle Egüés | 10 | +3 | 16 |
| 4 | Beti Kozkor | 10 | -1 | 16 |
| 5 | San Juan | 10 | +7 | 15 |
| 6 | Avance Ezcabarte | 10 | +4 | 14 |
| 7 | Aoiz | 10 | +3 | 14 |
| 8 | Gazte Berriak | 9 | +2 | 14 |
| 9 | Subiza | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Txantrea | 9 | 0 | 13 |
| 11 | Doneztebe FT | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Beti Onak | 10 | -2 | 11 |
| 13 | Cirbonero | 9 | -4 | 11 |
| 14 | Cantolagua | 9 | -15 | 9 |
| 15 | Huarte | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Pamplona | 10 | -8 | 7 |
| 17 | Cortes | 9 | -12 | 6 |
| 18 | Bidezarra | 9 | -10 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beti Kozkor | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Izarra | 5 | +9 | 13 |
| 3 | Mutilvera | 5 | +6 | 13 |
| 4 | San Juan | 5 | +11 | 12 |
| 5 | Subiza | 4 | +8 | 12 |
| 6 | Avance Ezcabarte | 5 | +6 | 10 |
| 7 | Gazte Berriak | 4 | +3 | 10 |
| 8 | Txantrea | 5 | +5 | 9 |
| 9 | Valle Egüés | 6 | +1 | 9 |
| 10 | Aoiz | 5 | +3 | 8 |
| 11 | Doneztebe FT | 3 | +7 | 7 |
| 12 | Cirbonero | 5 | -2 | 7 |
| 13 | Pamplona | 5 | -1 | 6 |
| 14 | Huarte | 5 | -1 | 6 |
| 15 | Cantolagua | 4 | -2 | 6 |
| 16 | Beti Onak | 4 | -2 | 5 |
| 17 | Cortes | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Bidezarra | 5 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Izarra | 5 | +13 | 13 |
| 2 | Mutilvera | 5 | +6 | 9 |
| 3 | Valle Egüés | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Beti Onak | 6 | 0 | 6 |
| 5 | Aoiz | 5 | 0 | 6 |
| 6 | Doneztebe FT | 6 | -3 | 5 |
| 7 | Gazte Berriak | 5 | -1 | 4 |
| 8 | Avance Ezcabarte | 5 | -2 | 4 |
| 9 | Cirbonero | 4 | -2 | 4 |
| 10 | Txantrea | 4 | -5 | 4 |
| 11 | San Juan | 5 | -4 | 3 |
| 12 | Cantolagua | 5 | -13 | 3 |
| 13 | Huarte | 5 | -7 | 2 |
| 14 | Bidezarra | 4 | -4 | 1 |
| 15 | Subiza | 5 | -5 | 1 |
| 16 | Pamplona | 5 | -7 | 1 |
| 17 | Beti Kozkor | 4 | -8 | 1 |
| 18 | Cortes | 4 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
