Club Deportivo Aoiz 4-2 Beti Kozkor: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Club Deportivo Aoiz 4–2 Beti Kozkor (7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç özeti
Club Deportivo Aoiz – Beti Kozkor maçı 4-2 sona erdi.
Özet
Club Deportivo Aoiz iç sahada (5 maç) · Beti Kozkor deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 2 maç (2025'ten beri)
0 Club Deportivo Aoiz1 berabere1 Beti Kozkor
- Aoiz iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Beti Kozkor deplasmanda bu sezon kazanamadı: 4 maçta 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.
- Aoiz, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%20).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,90 (9 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,30 (13 gol) | 2,75 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %75 6/8 | %75 3/4 |
| Geride | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Toplam (10) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %0 0/2 |
| Berabere | %50 4/8 | %100 2/2 |
| Geride | %13 1/8 | %0 0/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Club Deportivo Aoiz (8 maç)
Beti Kozkor (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Club Deportivo Aoiz (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Beti Kozkor (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Kartlar
Club Deportivo Aoiz
Sarı 0 · Kırmızı 1 (5 maç · maç başı sarı 0,0)
Beti Kozkor
Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiClub Deportivo Aoiz
7. sıra · 14 puan · 10 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMBB
- 30.10 Bidezarra 1–1 Club Deportivo Aoiz B
- 24.10 Club Deportivo Aoiz 1–1 San Juan B
- 18.10 Cirbonero 2–1 Club Deportivo Aoiz M
- 10.10 Club Deportivo Aoiz 0–1 Avance Ezcabarte M
- 03.10 Valle Egüés 0–1 Club Deportivo Aoiz G
Beti Kozkor
4. sıra · 16 puan · 10 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMM
- 31.10 Beti Kozkor 0–1 Cantolagua M
- 24.10 Mutilvera 3–0 Beti Kozkor M
- 17.10 Beti Kozkor 2–1 Subiza G
- 08.10 Beti Kozkor 3–0 Beti Onak G
- 03.10 Beti Kozkor 2–0 Txantrea G
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Tercera División RFEF · Grup 15 (İspanya) programında Club Deportivo Aoiz – Beti Kozkor maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 17:45 oynanacak. Sıralamada Club Deportivo Aoiz 11., Beti Kozkor 3.; iki takım arasında 5 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Club Deportivo Aoiz son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Beti Kozkor 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-5).
- Sıralama
- 11. (11 p) – 3. (16 p)
- Form (son 5)
- BBMMG – MMGGG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %44
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %22
- iddaa MS 1-0-2
- 2,34 – 2,74 – 2,47
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Club Deportivo Aoiz 0 – Beti Kozkor 1; 1 beraberlik var. Son maç: 1 Nisan 2026, Club Deportivo Aoiz 0-0 Beti Kozkor.
Gol istatistikleri
Club Deportivo Aoiz iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,75 gol yedi; Beti Kozkor bu sezon 9 maçta 1,11 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Club Deportivo Aoiz %0, Beti Kozkor %44. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Club Deportivo Aoiz %50, Beti Kozkor %22. İlk yarıyı önde kapatma: Club Deportivo Aoiz 1/4, Beti Kozkor 3/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,34, 0 – 2,74, 2 – 2,47. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,52, Üst 1,86. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,73.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %22; KG var ortalaması %36; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 15 puan durumu · Tercera: Group 15
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Izarra | 10 | +22 | 26 |
| 2 | Mutilvera | 10 | +12 | 22 |
| 3 | Valle Egüés | 10 | +3 | 16 |
| 4 | Beti Kozkor | 10 | -1 | 16 |
| 5 | San Juan | 10 | +7 | 15 |
| 6 | Avance Ezcabarte | 10 | +4 | 14 |
| 7 | Aoiz | 10 | +3 | 14 |
| 8 | Gazte Berriak | 9 | +2 | 14 |
| 9 | Subiza | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Txantrea | 9 | 0 | 13 |
| 11 | Doneztebe FT | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Beti Onak | 10 | -2 | 11 |
| 13 | Cirbonero | 9 | -4 | 11 |
| 14 | Cantolagua | 9 | -15 | 9 |
| 15 | Huarte | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Pamplona | 10 | -8 | 7 |
| 17 | Cortes | 9 | -12 | 6 |
| 18 | Bidezarra | 9 | -10 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beti Kozkor | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Izarra | 5 | +9 | 13 |
| 3 | Mutilvera | 5 | +6 | 13 |
| 4 | San Juan | 5 | +11 | 12 |
| 5 | Subiza | 4 | +8 | 12 |
| 6 | Avance Ezcabarte | 5 | +6 | 10 |
| 7 | Gazte Berriak | 4 | +3 | 10 |
| 8 | Txantrea | 5 | +5 | 9 |
| 9 | Valle Egüés | 6 | +1 | 9 |
| 10 | Aoiz | 5 | +3 | 8 |
| 11 | Doneztebe FT | 3 | +7 | 7 |
| 12 | Cirbonero | 5 | -2 | 7 |
| 13 | Pamplona | 5 | -1 | 6 |
| 14 | Huarte | 5 | -1 | 6 |
| 15 | Cantolagua | 4 | -2 | 6 |
| 16 | Beti Onak | 4 | -2 | 5 |
| 17 | Cortes | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Bidezarra | 5 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Izarra | 5 | +13 | 13 |
| 2 | Mutilvera | 5 | +6 | 9 |
| 3 | Valle Egüés | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Beti Onak | 6 | 0 | 6 |
| 5 | Aoiz | 5 | 0 | 6 |
| 6 | Doneztebe FT | 6 | -3 | 5 |
| 7 | Gazte Berriak | 5 | -1 | 4 |
| 8 | Avance Ezcabarte | 5 | -2 | 4 |
| 9 | Cirbonero | 4 | -2 | 4 |
| 10 | Txantrea | 4 | -5 | 4 |
| 11 | San Juan | 5 | -4 | 3 |
| 12 | Cantolagua | 5 | -13 | 3 |
| 13 | Huarte | 5 | -7 | 2 |
| 14 | Bidezarra | 4 | -4 | 1 |
| 15 | Subiza | 5 | -5 | 1 |
| 16 | Pamplona | 5 | -7 | 1 |
| 17 | Beti Kozkor | 4 | -8 | 1 |
| 18 | Cortes | 4 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
