← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1525 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

CF Gazte Berriak 0-0 CD Egues: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CF Gazte Berriak
0–0İY 0–0
CD Egues
Maç sonu

CF Gazte Berriak 0–0 CD Egues (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

CF Gazte Berriak – CD Egues maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CF Gazte Berriak
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%44 4/9%75 3/4
Beraberlik%22 2/9%25 1/4
Mağlubiyet%33 3/9%0 0/4
CD Egues
Toplam (10)Dış saha (4)
Galibiyet%40 4/10%50 2/4
Beraberlik%40 4/10%25 1/4
Mağlubiyet%20 2/10%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CF Gazte Berriak
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç0,78 (7 gol)0,50 (2 gol)
CD Egues
Toplam (10)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,70 (17 gol)2,25 (9 gol)
Yediği gol / maç1,40 (14 gol)1,75 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CF Gazte Berriak
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%33 3/9%25 1/4
1,5 Üst%44 4/9%25 1/4
2,5 Üst%22 2/9%25 1/4
3,5 Üst%11 1/9%25 1/4
Gol yememe%44 4/9%75 3/4
CD Egues
Toplam (10)Dış saha (4)
KG Var%70 7/10%50 2/4
1,5 Üst%80 8/10%75 3/4
2,5 Üst%60 6/10%75 3/4
3,5 Üst%30 3/10%50 2/4
Gol yememe%20 2/10%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CF Gazte Berriak
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%38 3/8%75 3/4
Berabere%50 4/8%25 1/4
Geride%13 1/8%0 0/4
CD Egues
Toplam (10)Dış saha (4)
Önde%22 2/9%0 0/4
Berabere%56 5/9%75 3/4
Geride%22 2/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CF Gazte Berriak (8 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/212/102/X02/21

CD Egues (9 maç)

1/101/X21/20X/13X/X2X/202/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CF Gazte Berriak (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 2
31-45 3 0
46-60 1 1
61-75 1 0
76-90 2 2

CD Egues (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 1
31-45 1 1
46-60 5 2
61-75 3 2
76-90 3 3

Kartlar

CF Gazte Berriak

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

CD Egues

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Gazte Berriak için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 5, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Valle Egüés için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 7, yenilen 4.

Gol istatistikleri

Gazte Berriak bu sezon 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 0,71 gol yedi; Valle Egüés bu sezon 7 maçta 1,57 attı, 1,57 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %14, konukta %57. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gazte Berriak %29, Valle Egüés %71. İlk yarıyı önde kapatma: Gazte Berriak 3/7, Valle Egüés 2/7.

Sıralama
5. (13 p) – 11. (9 p)
Form (son 5)
MGGBG – GBMGB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%14 – %57
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %71
iddaa MS 1-0-2
1,97 – 3,05 – 2,86
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,97, 0 – 3,05, 2 – 2,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,72, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,89.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %36; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 6 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 15 puan durumu · Tercera: Group 15

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Izarra 10820 286 +2226 GBGGB
2Mutilvera 10640 175 +1222 GGGBB
3Valle Egüés 10442 1714 +316 BGBGG
4Beti Kozkor 10514 1213 -116 GGMMM
5San Juan 10433 1710 +715 MGBGB
6Avance Ezcabarte 10424 1511 +414 GMMGM
7Aoiz 10352 129 +314 MMBBG
8Gazte Berriak 9423 97 +214 GGMBM
9Subiza 9414 1714 +313 MGMGM
10Txantrea 9342 1111 013 MBBGG
11Doneztebe FT 9333 1612 +412 MBGGM
12Beti Onak 10253 1214 -211 MGMMG
13Cirbonero 9324 1014 -411 MGGMG
14Cantolagua 9306 520 -159 MMMGG
15Huarte 10154 715 -88 MMGMB
16Pamplona 10145 715 -87 MGMMM
17Cortes 9135 416 -126 MBMMB
18Bidezarra 9045 616 -104 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Beti Kozkor 6501 92 +715
2Izarra 5410 123 +913
3Mutilvera 5410 82 +613
4San Juan 5401 143 +1112
5Subiza 4400 124 +812
6Avance Ezcabarte 5311 126 +610
7Gazte Berriak 4310 52 +310
8Txantrea 5230 105 +59
9Valle Egüés 6231 87 +19
10Aoiz 5221 85 +38
11Doneztebe FT 3210 103 +77
12Cirbonero 5212 810 -27
13Pamplona 5131 56 -16
14Huarte 5131 12 -16
15Cantolagua 4202 35 -26
16Beti Onak 4121 46 -25
17Cortes 5122 37 -45
18Bidezarra 5032 39 -63
#TakımOGBMAYAVP
1Izarra 5410 163 +1313
2Mutilvera 5230 93 +69
3Valle Egüés 4211 97 +27
4Beti Onak 6132 88 06
5Aoiz 5131 44 06
6Doneztebe FT 6123 69 -35
7Gazte Berriak 5113 45 -14
8Avance Ezcabarte 5113 35 -24
9Cirbonero 4112 24 -24
10Txantrea 4112 16 -54
11San Juan 5032 37 -43
12Cantolagua 5104 215 -133
13Huarte 5023 613 -72
14Bidezarra 4013 37 -41
15Subiza 5014 510 -51
16Pamplona 5014 29 -71
17Beti Kozkor 4013 311 -81
18Cortes 4013 19 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,97X3,0522,86

Çifte şans

1X1,20121,18X21,45

Karşılıklı gol

Var1,53Yok1,89

2,5 Alt / Üst

Alt1,72Üst1,65

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 15'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.