İspanya · Tercera División RFEF · Grup 15

Mutilvera 2-2 Izarra: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 2–2 MS İY 0–2

Mutilvera 2–2 Izarra (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Mutilvera – Izarra maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Mutilvera üstte · Izarra altta

01530İY607590 4' gol (Izarra)30' gol (Izarra)53' gol (Mutilvera)60' gol (Mutilvera)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 4' gol (Izarra)
  • 30' gol (Izarra)
  • 53' gol (Mutilvera)
  • 60' gol (Mutilvera)

Maç olayları

  1. MutilveraIzarra
  2. Gol 2–260'
  3. Gol 1–253'
  4. 30'Gol 0–2
  5. 4'Gol 0–1
Maç özeti

Ev sahibi

Mutilvera

2. sıra · 22 puan

GGGGB

Deplasman

Izarra

1. sıra · 26 puan

GGBGG

Mutilvera iç sahada (5 maç) · Izarra deplasmanda (5 maç), bu sezon

1,60 Gol atma maç başı 3,20
0,40 Gol yeme maç başı 0,60
%80 Gol yememe maçların %60
%20 KG Var maçların %40
%40 2.5 Üst maçların %80

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Aralarındaki son 9 maç (2020'den beri)

3 Mutilvera3 berabere3 Izarra

  • Mutilvera iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik.
  • Izarra deplasmanda bu sezon yenilmedi: 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik.
  • Mutilvera, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez iki takım da gol attı (%20).

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Mutilvera
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%60 6/10%80 4/5
Beraberlik%40 4/10%20 1/5
Mağlubiyet%0 0/10%0 0/5
Izarra
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%80 8/10%80 4/5
Beraberlik%20 2/10%20 1/5
Mağlubiyet%0 0/10%0 0/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Mutilvera
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,70 (17 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç0,50 (5 gol)0,40 (2 gol)
Izarra
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç2,80 (28 gol)3,20 (16 gol)
Yediği gol / maç0,60 (6 gol)0,60 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Mutilvera
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%40 4/10%20 1/5
1,5 Üst%60 6/10%40 2/5
2,5 Üst%40 4/10%40 2/5
3,5 Üst%30 3/10%20 1/5
Gol yememe%60 6/10%80 4/5
Izarra
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%50 5/10%40 2/5
1,5 Üst%90 9/10%100 5/5
2,5 Üst%70 7/10%80 4/5
3,5 Üst%60 6/10%80 4/5
Gol yememe%50 5/10%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Mutilvera
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%63 5/8%75 3/4
Berabere%13 1/8%0 0/4
Geride%25 2/8%25 1/4
Izarra
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%60 6/10%80 4/5
Berabere%40 4/10%20 1/5
Geride%0 0/10%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Mutilvera (8 maç)

1/151/X01/20X/10X/X1X/202/102/X22/20

Izarra (10 maç)

1/151/X11/20X/13X/X1X/202/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Mutilvera (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 2 2
31-45 2 0
46-60 4 0
61-75 0 0
76-90 0 0

Izarra (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 3 0
31-45 3 1
46-60 3 2
61-75 5 1
76-90 4 0

Kartlar

Mutilvera

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Izarra

Sarı 1 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Mutilvera

2. sıra · 22 puan · 10 maç · averaj +12

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGB

  1. 31.10 Cortes 1–1 Mutilvera B
  2. 24.10 Mutilvera 3–0 Beti Kozkor G
  3. 17.10 Bidezarra 1–3 Mutilvera G
  4. 10.10 Mutilvera 1–0 San Juan G
  5. 04.10 Cirbonero 0–4 Mutilvera G
Deplasman

Izarra

1. sıra · 26 puan · 10 maç · averaj +22

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBGG

  1. 31.10 Izarra 2–0 Subiza G
  2. 24.10 Beti Onak 1–4 Izarra G
  3. 18.10 Izarra 0–0 Txantrea B
  4. 10.10 Izarra 2–1 Pamplona G
  5. 03.10 Cortes 0–2 Izarra G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Tercera División RFEF · Grup 15 (İspanya) programında Mutilvera – Izarra maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 oynanacak. Sıralamada Mutilvera 2., Izarra 1.; iki takım arasında 4 puan fark var.

Form (son 5 maç)

Mutilvera için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 12, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Izarra 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 10-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Sıralama
2. (21 p) – 1. (25 p)
Form (son 5)
BGGGG – GGBGG
H2H (G-B-M)
3-3-3 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %25
iddaa MS 1-0-2
2,49 – 2,83 – 2,27
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Mutilvera 3 – Izarra 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ağustos 2025, Mutilvera 3-3 Izarra.

Gol istatistikleri

Mutilvera iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 0,00 gol yedi; Izarra dış saha 4 maçta 3,50 attı, 0,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mutilvera %0, Izarra %25. İlk yarıyı önde kapatma: Mutilvera 3/3, Izarra 3/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,49, 0 – 2,83, 2 – 2,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,82. Karşılıklı Gol: Var 1,60, Yok 1,75.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %12; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 4 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 15 puan durumu · Tercera: Group 15

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Izarra 10820 286 +2226 GBGGB
2Mutilvera 10640 175 +1222 GGGBB
3Valle Egüés 10442 1714 +316 BGBGG
4Beti Kozkor 10514 1213 -116 GGMMM
5San Juan 10433 1710 +715 MGBGB
6Avance Ezcabarte 10424 1511 +414 GMMGM
7Aoiz 10352 129 +314 MMBBG
8Gazte Berriak 9423 97 +214 GGMBM
9Subiza 9414 1714 +313 MGMGM
10Txantrea 9342 1111 013 MBBGG
11Doneztebe FT 9333 1612 +412 MBGGM
12Beti Onak 10253 1214 -211 MGMMG
13Cirbonero 9324 1014 -411 MGGMG
14Cantolagua 9306 520 -159 MMMGG
15Huarte 10154 715 -88 MMGMB
16Pamplona 10145 715 -87 MGMMM
17Cortes 9135 416 -126 MBMMB
18Bidezarra 9045 616 -104 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Beti Kozkor 6501 92 +715
2Izarra 5410 123 +913
3Mutilvera 5410 82 +613
4San Juan 5401 143 +1112
5Subiza 4400 124 +812
6Avance Ezcabarte 5311 126 +610
7Gazte Berriak 4310 52 +310
8Txantrea 5230 105 +59
9Valle Egüés 6231 87 +19
10Aoiz 5221 85 +38
11Doneztebe FT 3210 103 +77
12Cirbonero 5212 810 -27
13Pamplona 5131 56 -16
14Huarte 5131 12 -16
15Cantolagua 4202 35 -26
16Beti Onak 4121 46 -25
17Cortes 5122 37 -45
18Bidezarra 5032 39 -63
#TakımOGBMAYAVP
1Izarra 5410 163 +1313
2Mutilvera 5230 93 +69
3Valle Egüés 4211 97 +27
4Beti Onak 6132 88 06
5Aoiz 5131 44 06
6Doneztebe FT 6123 69 -35
7Gazte Berriak 5113 45 -14
8Avance Ezcabarte 5113 35 -24
9Cirbonero 4112 24 -24
10Txantrea 4112 16 -54
11San Juan 5032 37 -43
12Cantolagua 5104 215 -133
13Huarte 5023 613 -72
14Bidezarra 4013 37 -41
15Subiza 5014 510 -51
16Pamplona 5014 29 -71
17Beti Kozkor 4013 311 -81
18Cortes 4013 19 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Mutilvera2,49
X · Beraberlik2,83
2 · Izarra2,27

2,5 Alt / Üst

Alt1,55
Üst1,82

Karşılıklı gol

Var1,60
Yok1,75
Tüm marketler (5)

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,3203,7124,51

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,35Üst2,20

Çifte Şans

1 ve 01,321 ve 21,200 ve 21,25

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,30Üst2,35

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,60

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 15'da oynanan diğer maçlar