Botosani – Oţelul
Botosani – Oţelul: 9 Kasım 21:00, Romanya · Liga I, 15. hafta. Bu sezon Botosani evinde 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Oţelul deplasmanda 6 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 19 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadionul Municipal
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Botosani | Oţelul |
|---|---|---|
| Lig sırası | 13. · 14 puan | 14. · 12 puan |
| Form (son 5) | GMMBM | MMBMB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,67 – 0,67 | 1,17 – 2,17 |
| 2,5 Üst biten | %33 | %67 |
| Karşılıklı gol | %33 | %50 |
| Gol yemediği | %67 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 2-4-3 (9 maç, Botosani bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Botosani iç sahada (6 maç), Oţelul deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Botosani iç sahada (6 maç) · Oţelul deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- FC Botosani iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Oţelul deplasmanda bu sezon kazanamadı: 6 maçta 2 beraberlik, 4 mağlubiyet.
- Oţelul, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBotosani
13. sıra · 14 puan · 14 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMBM
- 01.11 Universitatea Craiova 2–1 Botosani M
- 27.10 Uta Arad 2–2 Botosani B
- 23.10 Botosani 1–3 Petrolul Ploiesti M
- 16.10 Dinamo Bucuresti 2–0 Botosani M
- 10.10 Botosani 2–0 Uta Arad G
Oţelul
14. sıra · 12 puan · 14 maç · averaj -6
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBMB
- 01.11 Oţelul 1–1 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe B
- 25.10 Farul Constanta 4–3 Oţelul M
- 16.10 Oţelul 1–1 Csikszereda B
- 10.10 FCSB 1–0 Oţelul M
- 03.10 Oţelul 1–1 FC Bacau Hazırlık B
- 21.09 Oţelul 2–3 Corvinul Hunedoara M
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Botosani son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 9 gol yedi. Son 5 maçta Oţelul 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-10).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Botosani 2 – Oţelul 3; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Botosani 1-1 Oţelul.
Gol istatistikleri
Botosani iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 0,67 gol yedi; Oţelul dış saha 6 maçta 1,17 attı, 2,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Botosani %33, Oţelul %50. İlk yarıyı önde kapatma: Botosani 2/6, Oţelul 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Botosani 6,8, Oţelul 5,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Botosani 2,8, Oţelul 2,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,87, 0 – 3,10, 2 – 2,97. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,91.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 19 gol yediler.
- Sıralama
- 13. (14 p) – 14. (12 p)
- Form (son 5)
- MBMMG – BMBMM
- H2H (G-B-M)
- 2-4-3 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %50
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,87 – 3,10 – 2,97
Veri: 8 Kasım 2026 00:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %17 1/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol) | 0,67 (4 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (16 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol) | 2,17 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 7,5 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %50 3/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %67 4/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Berabere | %50 7/14 | %33 2/6 |
| Geride | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %17 1/6 |
| Berabere | %36 5/14 | %17 1/6 |
| Geride | %43 6/14 | %67 4/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Botosani (14 maç)
Oţelul (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Botosani (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Oţelul (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Kartlar
Botosani
Sarı 37 · Kırmızı 4 (14 maç · maç başı sarı 2,6)
Oţelul
Sarı 27 · Kırmızı 4 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Botosani: iç saha, 6 maç · Oţelul: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Romanya · Liga I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 15 | +21 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova | 14 | +24 | 32 |
| 3 | Rapid | 15 | +10 | 31 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 15 | +2 | 27 |
| 5 | Universitatea Cluj | 15 | +6 | 26 |
| 6 | Farul Constanta | 15 | +2 | 24 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 15 | +1 | 22 |
| 8 | FCSB | 15 | -1 | 21 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 14 | -1 | 18 |
| 10 | Uta Arad | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Arges Pitesti | 15 | -7 | 15 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | -10 | 15 |
| 13 | FC Botosani | 14 | -1 | 14 |
| 14 | Oţelul | 14 | -6 | 12 |
| 15 | FC Voluntari | 14 | -17 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 15 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 8 | +21 | 21 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 7 | +18 | 21 |
| 3 | Rapid | 8 | +9 | 19 |
| 4 | Farul Constanta | 7 | +8 | 17 |
| 5 | Universitatea Cluj | 8 | +5 | 16 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 8 | +5 | 14 |
| 7 | FCSB | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Petrolul Ploiesti | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Uta Arad | 7 | +5 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 6 | +6 | 11 |
| 11 | FC Botosani | 6 | +6 | 11 |
| 12 | Arges Pitesti | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Oţelul | 8 | 0 | 10 |
| 14 | FC Voluntari | 8 | -3 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | -4 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 7 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrolul Ploiesti | 8 | -2 | 13 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 8 | +3 | 12 |
| 3 | Rapid | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Universitatea Craiova | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Universitatea Cluj | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 7 | -4 | 8 |
| 7 | FCSB | 7 | -5 | 7 |
| 8 | Farul Constanta | 8 | -6 | 7 |
| 9 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 | -6 | 7 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 8 | -7 | 7 |
| 11 | Uta Arad | 8 | -9 | 6 |
| 12 | Arges Pitesti | 7 | -7 | 4 |
| 13 | FC Botosani | 8 | -7 | 3 |
| 14 | Oţelul | 6 | -6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 8 | -14 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 6 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Çifte Şans
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Tek / Çift
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
