Botosani 1-3 Petrolul Ploiesti: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Botosani 1–3 Petrolul Ploiesti (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 13–10, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %57–%43, korner 3–0.
Maç özeti
Botosani – Petrolul Ploiesti maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Andrei Dumiter 64' (Botosani); Rodrigo Martins 27', 54', Mario Ioniță 39' (Petrolul Ploiesti). xG: Botosani 1,3 – 1,4 Petrolul Ploiesti.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Botosani: M. Croitoru · Petrolul Ploiesti: Ricardo Sousa
Maç akışı
Botosani üstte · Petrolul Ploiesti altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 27' gol: Rodrigo Martins (Petrolul Ploiesti)
- 30' sarı kart: mamadou diarra (Botosani)
- 37' sarı kart: Marius Marian Croitoru (Botosani)
- 39' gol: Mario Ioniță (Petrolul Ploiesti)
- 40' oyuncu değişikliği: Hervin Ongenda ↔ Charles Petro (Botosani)
- 45' oyuncu değişikliği: Andrei Miron ↔ Rijad·Sadiku (Botosani)
- 45' oyuncu değişikliği: Enriko Papa ↔ Mykola Kovtalyuk (Botosani)
- 45' oyuncu değişikliği: Ştefan Bodişteanu ↔ Gabriel Gama (Botosani)
- 50' sarı kart: Rodrigo Martins (Petrolul Ploiesti)
- 45+5' sarı kart: Andres Dumitrescu (Petrolul Ploiesti)
- 54' gol: Rodrigo Martins (Petrolul Ploiesti)
- 57' oyuncu değişikliği: Sergiu Hanca ↔ Adam Zaian (Petrolul Ploiesti)
- 59' sarı kart: Rijad·Sadiku (Botosani)
- 59' oyuncu değişikliği: Zoran Mitrov ↔ Jovan Marković (Botosani)
- 64' gol: Andrei Dumiter (Botosani)
- 66' sarı kart: Breston Malula (Petrolul Ploiesti)
- 72' oyuncu değişikliği: Mario Ioniță ↔ Rareș Leescu (Petrolul Ploiesti)
- 72' oyuncu değişikliği: Luciano Gaston Vega Albornoz ↔ Calal Hüseynov (Petrolul Ploiesti)
- 72' oyuncu değişikliği: Dan N'Lundulu ↔ israel ola (Petrolul Ploiesti)
- 83' kırmızı kart: Narcis Ilas (Botosani)
- 84' sarı kart: Teixeira leo (Petrolul Ploiesti)
- 90+5' sarı kart: Charles Petro (Botosani)
- 90+6' oyuncu değişikliği: Rodrigo Martins ↔ Kilian Ludewig (Petrolul Ploiesti)
- 90+7' kırmızı kart: Rodrigo Martins (Petrolul Ploiesti)
Maç olayları
- BotosaniPetrolul Ploiesti
- 90+7'Rodrigo MartinsKırmızı kart
- 90+6'Rodrigo Martins ↔ Kilian LudewigOyuncu değişikliği
- Charles PetroSarı kart90+5'
- 84'Teixeira leoSarı kart
- Narcis IlasKırmızı kart83'
- 72'Mario Ioniță ↔ Rareș LeescuOyuncu değişikliği
- 72'Luciano Gaston Vega Albornoz ↔ Calal HüseynovOyuncu değişikliği
- 72'Dan N'Lundulu ↔ israel olaOyuncu değişikliği
- 66'Breston MalulaSarı kart
- Gol Andrei Dumiter 1–364'
- Rijad·SadikuSarı kart59'
- Zoran Mitrov ↔ Jovan MarkovićOyuncu değişikliği59'
- 57'Sergiu Hanca ↔ Adam ZaianOyuncu değişikliği
- 54'Gol Rodrigo Martins 0–3Asist: Sergiu Hanca
- 50'Rodrigo MartinsSarı kart
- 45+5'Andres DumitrescuSarı kart
- Andrei Miron ↔ Rijad·SadikuOyuncu değişikliği45'
- Enriko Papa ↔ Mykola KovtalyukOyuncu değişikliği45'
- Ştefan Bodişteanu ↔ Gabriel GamaOyuncu değişikliği45'
- Hervin Ongenda ↔ Charles PetroOyuncu değişikliği40'
- 39'Gol Mario Ioniță 0–2
- Marius Marian CroitoruSarı kart37'
- mamadou diarraSarı kart30'
- 27'Gol Rodrigo Martins 0–1Asist: Teixeira leo
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %17 1/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %27 4/15 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol) | 0,67 (4 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (20 gol) | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (18 gol) | 1,75 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %67 4/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %40 6/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %33 5/15 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %50 3/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %33 5/15 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %27 4/15 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,7 | 7,5 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 4,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %64 9/14 | %83 5/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,5 | 5,6 |
| 2,5 Üst | %93 14/15 | %100 8/8 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %67 4/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 11,4 |
| 6,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %60 9/15 | %75 6/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %33 2/6 |
| Berabere | %50 7/14 | %33 2/6 |
| Geride | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Geride | %27 4/15 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Botosani (14 maç)
Petrolul Ploiesti (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Botosani (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Petrolul Ploiesti (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 5 | 1 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 5 | 2 |
| 76-90 | 0 | 2 |
Kartlar
Botosani
Sarı 37 · Kırmızı 4 (14 maç · maç başı sarı 2,6)
Petrolul Ploiesti
Sarı 42 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Botosani: iç saha, 6 maç · Petrolul Ploiesti: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Botosani – Petrolul Ploiesti ilk 11'ler
Botosani · 4-3-3
- 99G. AnestisK
- 2B. BayeyeD
- 4A. MironD45' oyundan çıktı 45. dk
- 94M. DiarraD30' sarı kart 30. dk
- 73N. IlașD83' kırmızı kart 83. dk
- 21Lucas de VegaO
- 67E. PapaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 26H. OngendaO40' oyundan çıktı 40. dk
- 10Ș. BodișteanuF45' oyundan çıktı 45. dk
- 41A. DumiterF64' gol 64. dk
- 11Z. MitrovF59' oyundan çıktı 59. dk
- 27Ionuț Cristian GurăuK
- 77Gama GabrielO45' oyuna girdi 45. dk
- 8R. IdowuO
- 22M. KovtalyukF45' oyuna girdi 45. dk
- 7S. MailatF
- 9J. MarkovićF59' oyuna girdi 59. dk
- 3C. PetroD40' oyuna girdi 40. dk90+5' sarı kart 90+5. dk
- 90Mario PredaF
- 5R. CreţD
- 44R. SadikuD45' oyuna girdi 45. dk59' sarı kart 59. dk
- 14George SorodocO
- 37M. BordeianuO
Teknik direktör: M. Croitoru
Petrolul Ploiesti · 4-2-3-1
- 38L. ZimaK
- 66T. CăpușăD
- 4P. PappD
- 71B. MalulaD66' sarı kart 66. dk
- 2A. DumitrescuD45+5' sarı kart 45+5. dk
- 19Léo TeixeiraO27' asist 27. dk84' sarı kart 84. dk
- 20S. HancaO54' asist 54. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 8L. VegaO72' oyundan çıktı 72. dk
- 7Rodrigo MartinsO27' gol 27. dk50' sarı kart 50. dk54' gol 54. dk+2
- 9D. NlunduluF72' oyundan çıktı 72. dk
- 80M. IonițăF39' gol 39. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 18C. HüseynovD72' oyuna girdi 72. dk
- 26Liviu ArgeșanuO
- 10A. BranO
- 12Ș. GeorgescuK
- 99O. DeleO72' oyuna girdi 72. dk
- 30R. LeescuD72' oyuna girdi 72. dk
- 29K. LudewigD90+6' oyuna girdi 90+6. dk
- 40R. ManolacheO
- 21David IonutO
- 1Ștefan Alexandru RădulescuK
- 24Adam ZaianD57' oyuna girdi 57. dk
Teknik direktör: Ricardo Sousa
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Botosani son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Petrolul Ploiesti 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-6).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Botosani 3 – Petrolul Ploiesti 6; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Botosani 1-1 Petrolul Ploiesti.
- Sıralama
- 11. (14 p) – 4. (20 p)
- Form (son 5)
- MGMBG – BMGBG
- H2H (G-B-M)
- 3-3-6 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %67
- Korner ort. (maç)
- 10,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,83 – 3,25 – 3,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Botosani iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 0,20 gol yedi; Petrolul Ploiesti dış saha 6 maçta 1,33 attı, 2,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Botosani %20, Petrolul Ploiesti %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Botosani %20, Petrolul Ploiesti %67. İlk yarıyı önde kapatma: Botosani 2/5, Petrolul Ploiesti 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Botosani 7,6, Petrolul Ploiesti 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Botosani 2,6, Petrolul Ploiesti 2,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,83, 0 – 3,25, 2 – 3,01. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,91, Üst 1,51. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,03.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %43; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 20 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Romanya · Liga I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 15 | +21 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova | 14 | +24 | 32 |
| 3 | Rapid | 15 | +10 | 31 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 15 | +2 | 27 |
| 5 | Universitatea Cluj | 15 | +6 | 26 |
| 6 | Farul Constanta | 15 | +2 | 24 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 15 | +1 | 22 |
| 8 | FCSB | 15 | -1 | 21 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 14 | -1 | 18 |
| 10 | Uta Arad | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Arges Pitesti | 15 | -7 | 15 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | -10 | 15 |
| 13 | FC Botosani | 14 | -1 | 14 |
| 14 | Oţelul | 14 | -6 | 12 |
| 15 | FC Voluntari | 14 | -17 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 15 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 8 | +21 | 21 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 7 | +18 | 21 |
| 3 | Rapid | 8 | +9 | 19 |
| 4 | Farul Constanta | 7 | +8 | 17 |
| 5 | Universitatea Cluj | 8 | +5 | 16 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 8 | +5 | 14 |
| 7 | FCSB | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Petrolul Ploiesti | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Uta Arad | 7 | +5 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 6 | +6 | 11 |
| 11 | FC Botosani | 6 | +6 | 11 |
| 12 | Arges Pitesti | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Oţelul | 8 | 0 | 10 |
| 14 | FC Voluntari | 8 | -3 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | -4 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 7 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrolul Ploiesti | 8 | -2 | 13 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 8 | +3 | 12 |
| 3 | Rapid | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Universitatea Craiova | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Universitatea Cluj | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 7 | -4 | 8 |
| 7 | FCSB | 7 | -5 | 7 |
| 8 | Farul Constanta | 8 | -6 | 7 |
| 9 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 | -6 | 7 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 8 | -7 | 7 |
| 11 | Uta Arad | 8 | -9 | 6 |
| 12 | Arges Pitesti | 7 | -7 | 4 |
| 13 | FC Botosani | 8 | -7 | 3 |
| 14 | Oţelul | 6 | -6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 8 | -14 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 6 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
