FC Otelul Galati 1-1 Csikszereda M. Ciuc: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Otelul Galati 1–1 Csikszereda M. Ciuc (16 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 28–14, isabetli şut 13–6, topa sahip olma %63–%37, korner 10–2.
Maç özeti
FC Otelul Galati – Csikszereda M. Ciuc maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Rafael Brito 23' (FC Otelul Galati); Nino Kukovec 52' (Csikszereda M. Ciuc). xG: FC Otelul Galati 2,8 – 1,4 Csikszereda M. Ciuc.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Otelul Galati: Rui Duarte · Csikszereda M. Ciuc: I. Szabó
Maç akışı
FC Otelul Galati üstte · Csikszereda M. Ciuc altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' gol: Rafael Brito (FC Otelul Galati)
- 45' oyuncu değişikliği: Andrezinho ↔ Andrei Ciobanu (FC Otelul Galati)
- 45' oyuncu değişikliği: Veres Szilard ↔ artur horvath (Csikszereda M. Ciuc)
- 45' oyuncu değişikliği: Márton Eppel ↔ Nino Kukovec (Csikszereda M. Ciuc)
- 45+1' sarı kart: Raul Palmes Ioan (Csikszereda M. Ciuc)
- 52' gol: Nino Kukovec (Csikszereda M. Ciuc)
- 58' sarı kart: Nino Kukovec (Csikszereda M. Ciuc)
- 62' oyuncu değişikliği: Teodor lungu ↔ João Paulino (FC Otelul Galati)
- 62' oyuncu değişikliği: Alexandru Viorel Bălănică ↔ Denis Bordun (FC Otelul Galati)
- 64' oyuncu değişikliği: Albert Stahl ↔ Dusan Vukovic (Csikszereda M. Ciuc)
- 69' sarı kart: Dusan Vukovic (Csikszereda M. Ciuc)
- 73' kırmızı kart: Dusan Vukovic (Csikszereda M. Ciuc)
- 77' kırmızı kart: Nino Kukovec (Csikszereda M. Ciuc)
- 81' oyuncu değişikliği: Gabriel Araújo Lima ↔ adam czekus (Csikszereda M. Ciuc)
- 81' oyuncu değişikliği: Dominick Zator ↔ Dan Cristian Neicu (FC Otelul Galati)
- 86' oyuncu değişikliği: Szabolcs Nyitra ↔ Luca Novelli (Csikszereda M. Ciuc)
- 89' sarı kart: Giannis Christopoulos (FC Otelul Galati)
- 89' sarı kart: Eduard Pap (Csikszereda M. Ciuc)
Maç olayları
- FC Otelul GalatiCsikszereda M. Ciuc
- Giannis ChristopoulosSarı kart89'
- 89'Eduard PapSarı kart
- 86'Szabolcs Nyitra ↔ Luca NovelliOyuncu değişikliği
- 81'Gabriel Araújo Lima ↔ adam czekusOyuncu değişikliği
- Dominick Zator ↔ Dan Cristian NeicuOyuncu değişikliği81'
- 77'Nino KukovecKırmızı kart
- 73'Dusan VukovicKırmızı kart
- 69'Dusan VukovicSarı kart
- 68'Dusan VukovicVAR: penaltı iptal
- 64'Albert Stahl ↔ Dusan VukovicOyuncu değişikliği
- Teodor lungu ↔ João PaulinoOyuncu değişikliği62'
- Alexandru Viorel Bălănică ↔ Denis BordunOyuncu değişikliği62'
- 58'Nino KukovecSarı kart
- 56'Albert StahlVAR: gol onaylandı
- 52'Gol Nino Kukovec 1–1Asist: Albert Stahl
- 45+1'Raul Palmes IoanSarı kart
- Andrezinho ↔ Andrei CiobanuOyuncu değişikliği45'
- 45'Veres Szilard ↔ artur horvathOyuncu değişikliği
- 45'Márton Eppel ↔ Nino KukovecOyuncu değişikliği
- Gol Rafael Brito 1–0Asist: Miguel Silva23'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Beraberlik | %43 6/14 | %50 4/8 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %7 1/15 | %0 0/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Mağlubiyet | %73 11/15 | %88 7/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (16 gol) | 1,12 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,57 (22 gol) | 1,12 (9 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,60 (9 gol) | 0,50 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,87 (28 gol) | 2,25 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %25 2/8 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %0 0/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,4 | 7,1 |
| 7,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
| 8,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %20 3/15 | %25 2/8 |
| 10,5 Üst | %20 3/15 | %25 2/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %36 5/14 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %63 5/8 |
| 5,5 Üst | %20 3/15 | %38 3/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 10,9 |
| 6,5 Üst | %100 15/15 | %100 8/8 |
| 7,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Berabere | %36 5/14 | %50 4/8 |
| Geride | %43 6/14 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/15 | %0 0/8 |
| Berabere | %53 8/15 | %63 5/8 |
| Geride | %40 6/15 | %38 3/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Otelul Galati (14 maç)
Csikszereda M. Ciuc (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Otelul Galati (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 4 | 4 |
Csikszereda M. Ciuc (15 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 6 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 2 | 6 |
| 76-90 | 0 | 6 |
Kartlar
FC Otelul Galati
Sarı 27 · Kırmızı 4 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Csikszereda M. Ciuc
Sarı 34 · Kırmızı 3 (15 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 117 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Otelul Galati: iç saha, 8 maç · Csikszereda M. Ciuc: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Otelul Galati – Csikszereda M. Ciuc ilk 11'ler
FC Otelul Galati · 4-2-3-1
- 1C. Dur-BozoancăK
- 44D. ZatorD81' oyundan çıktı 81. dk
- 3G. ChristopoulosD89' sarı kart 89. dk
- 6P. IacobD
- 28Miguel SilvaD23' asist 23. dk
- 8Rafael BritoO23' gol 23. dk
- 39T. LunguO62' oyundan çıktı 62. dk
- 77A. BalanicaO62' oyundan çıktı 62. dk
- 27Pedro NunoO
- 10AndrézinhoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 9PatrickF
- 15Mehmet TitizF81' oyuna girdi 81. dk
- 16D. NeicuD
- 14Cojoc Robert AdrianO
- 7Paulino JoaoF62' oyuna girdi 62. dk
- 24D. BordunO62' oyuna girdi 62. dk
- 18D. AfteneO
- 17A. CiobanuO45' oyuna girdi 45. dk
- 13M. ContraK
- 30M. FrunzăO
Teknik direktör: Rui Duarte
Csikszereda M. Ciuc · 4-2-3-1
- 94E. PapK89' sarı kart 89. dk
- 22M. ÓdorD
- 24J. HegedűsD
- 3R. PalmeşD45+1' sarı kart 45+1. dk
- 6L. PászkaD
- 8S. VereșO45' oyundan çıktı 45. dk
- 13A. CsürösO
- 20Gabriel Araújo LimaO
- 90S. NyitraO86' oyundan çıktı 86. dk
- 77A. StahlO52' asist 52. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 27M. EppelF45' oyundan çıktı 45. dk
- 55D. BotaO
- 17Á. CzékusF81' oyuna girdi 81. dk
- 11A. HorváthO45' oyuna girdi 45. dk
- 10Soufiane JebariO
- 34M. KarácsonyK
- 7Dusan VukovicO
- 18M. TajtiO
- 79S. SzalayF
- 4A. SzabóD
- 14L. NovelliF86' oyuna girdi 86. dk
- 30Z. MagyarO
- 9N. KukovecF45' oyuna girdi 45. dk52' gol 52. dk58' sarı kart 58. dk+1
Teknik direktör: I. Szabó
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Oţelul için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 3, yenilen 9. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Csikszereda son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 4 gol attı, 14 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Oţelul 3 – Csikszereda 2; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Mart 2026, Oţelul 2-3 Csikszereda.
- Sıralama
- 14. (10 p) – 16. (1 p)
- Form (son 5)
- MBMMM – MMMMM
- H2H (G-B-M)
- 3-1-2 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %33
- Korner ort. (maç)
- 7,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,53 – 3,21 – 4,49
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Oţelul iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,17 gol yedi; Csikszereda dış saha 6 maçta 0,50 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Oţelul %33, Csikszereda %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Oţelul %67, Csikszereda %33. İlk yarıyı önde kapatma: Oţelul 1/6, Csikszereda 0/6.
Korner ve kart
Maç başına korner: Oţelul 4,0, Csikszereda 2,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,3. Maç başına kart: Oţelul 2,2, Csikszereda 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,21, 2 – 4,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,80. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,64.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 7,3; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 23 gol yediler.
Veri: 13 Ekim 2026 00:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Romanya · Liga I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 15 | +21 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova | 14 | +24 | 32 |
| 3 | Rapid | 15 | +10 | 31 |
| 4 | Petrolul Ploiesti | 15 | +2 | 27 |
| 5 | Universitatea Cluj | 15 | +6 | 26 |
| 6 | Farul Constanta | 15 | +2 | 24 |
| 7 | Corvinul Hunedoara | 15 | +1 | 22 |
| 8 | FCSB | 15 | -1 | 21 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 14 | -1 | 18 |
| 10 | Uta Arad | 15 | -4 | 18 |
| 11 | Arges Pitesti | 15 | -7 | 15 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | -10 | 15 |
| 13 | FC Botosani | 14 | -1 | 14 |
| 14 | Oţelul | 14 | -6 | 12 |
| 15 | FC Voluntari | 14 | -17 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 15 | -19 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova | 8 | +21 | 21 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 7 | +18 | 21 |
| 3 | Rapid | 8 | +9 | 19 |
| 4 | Farul Constanta | 7 | +8 | 17 |
| 5 | Universitatea Cluj | 8 | +5 | 16 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 8 | +5 | 14 |
| 7 | FCSB | 8 | +4 | 14 |
| 8 | Petrolul Ploiesti | 7 | +4 | 14 |
| 9 | Uta Arad | 7 | +5 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 6 | +6 | 11 |
| 11 | FC Botosani | 6 | +6 | 11 |
| 12 | Arges Pitesti | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Oţelul | 8 | 0 | 10 |
| 14 | FC Voluntari | 8 | -3 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 6 | -4 | 8 |
| 16 | Csikszereda | 7 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrolul Ploiesti | 8 | -2 | 13 |
| 2 | Dinamo Bucuresti | 8 | +3 | 12 |
| 3 | Rapid | 7 | +1 | 12 |
| 4 | Universitatea Craiova | 6 | +3 | 11 |
| 5 | Universitatea Cluj | 7 | +1 | 10 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 7 | -4 | 8 |
| 7 | FCSB | 7 | -5 | 7 |
| 8 | Farul Constanta | 8 | -6 | 7 |
| 9 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 8 | -6 | 7 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 8 | -7 | 7 |
| 11 | Uta Arad | 8 | -9 | 6 |
| 12 | Arges Pitesti | 7 | -7 | 4 |
| 13 | FC Botosani | 8 | -7 | 3 |
| 14 | Oţelul | 6 | -6 | 2 |
| 15 | Csikszereda | 8 | -14 | 1 |
| 16 | FC Voluntari | 6 | -14 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga I'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
