Çin · Süper Lig · 30. hafta

Beijing Guoan – Chongqing Tongliang Long

Başlamasına 3 sa 53 dk Başlamadı

Beijing Guoan – Chongqing Tongliang Long: 8 Kasım 10:30, Çin · Süper Lig, 30. hafta. Bu sezon Beijing Guoan evinde 14 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet; Chongqing Tongliang Long deplasmanda 14 maçta 3 galibiyet, 6 beraberlik, 5 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 18 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Beijing Workers' Stadyumu, Beijing

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiBeijing GuoanChongqing Tongliang Long
Lig sırası3. · 47 puan9. · 36 puan
Form (son 5)GGGBMMMBBG
Gol (attığı – yediği, ort.)2,00 – 1,290,79 – 1,14
2,5 Üst biten%64%29
Karşılıklı gol%64%50
Gol yemediği%36%29
Aralarında (G-B-M)1-0-0 (1 maç, Beijing Guoan bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Beijing Guoan iç sahada (14 maç), Chongqing Tongliang Long deplasmanda (14 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Beijing Guoan iç sahada (14 maç) · Chongqing Tongliang Long deplasmanda (14 maç), bu sezon

2,00 Gol atma maç başı 0,79
1,29 Gol yeme maç başı 1,14
%36 Gol yememe maçların %29
%64 KG Var maçların %50
%64 2.5 Üst maçların %29

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Beijing Guoan iç sahada 14 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Chongqing Tongliang Long deplasmanda 14 maçta 3 galibiyet, 6 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Beijing Guoan

3. sıra · 47 puan · 29 maç · averaj +21

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGBM

  1. 03.11 Port FC 7–4 Beijing Guoan M
  2. 27.10 Beijing Guoan 2–2 Jeonbuk Motors B
  3. 24.10 Henan 3–4 Beijing Guoan G
  4. 18.10 Beijing Guoan 1–0 Qingdao Youth Island G
  5. 13.10 Buriram United 0–1 Beijing Guoan G
Deplasman

Chongqing Tongliang Long

9. sıra · 36 puan · 29 maç · averaj -3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMBBG

  1. 24.10 Chongqing Tongliang Long 2–0 Qingdao Hainiu G
  2. 17.10 Yunnan Yukun 1–1 Chongqing Tongliang Long B
  3. 11.10 Chongqing Tongliang Long 1–1 Shandong Taishan B
  4. 06.09 Chongqing Tongliang Long 1–3 Shanghai Shenhua M
  5. 02.09 Yunnan Yukun 1–0 Chongqing Tongliang Long M

Puan durumu 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Beijing Guoan 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-12). Chongqing Tongliang Long son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Beijing Guoan 1, Chongqing Tongliang Long 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 30 Mayıs 2026, Chongqing Tongliang Long 2-3 Beijing Guoan.

Gol istatistikleri

Beijing Guoan iç saha 14 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,29 gol yedi; Chongqing Tongliang Long dış saha 14 maçta 0,79 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Beijing Guoan %64, Chongqing Tongliang Long %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Beijing Guoan %64, Chongqing Tongliang Long %50. İlk yarıyı önde kapatma: Beijing Guoan 6/14, Chongqing Tongliang Long 3/14.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Beijing Guoan 6,6, Chongqing Tongliang Long 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,5. Maç başına kart: Beijing Guoan 1,4, Chongqing Tongliang Long 1,6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,15, 0 – 5,07, 2 – 7,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,42, Üst 1,28. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,77.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %57; maç başına toplam korner ortalaması 10,5; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 18 gol yediler.

Sıralama
3. (47 p) – 9. (36 p)
Form (son 5)
MBGGG – GBBMM
H2H (G-B-M)
1-0-0 (1 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%64 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%64 – %50
Korner ort. (maç)
10,5
iddaa MS 1-0-2
1,15 – 5,07 – 7,49

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Beijing Guoan
Toplam (29)İç saha (14)
Galibiyet%48 14/29%50 7/14
Beraberlik%34 10/29%29 4/14
Mağlubiyet%17 5/29%21 3/14
Chongqing Tongliang Long
Toplam (29)Dış saha (14)
Galibiyet%28 8/29%21 3/14
Beraberlik%41 12/29%43 6/14
Mağlubiyet%31 9/29%36 5/14

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Beijing Guoan
Toplam (29)İç saha (14)
Attığı gol / maç1,97 (57 gol)2,00 (28 gol)
Yediği gol / maç1,24 (36 gol)1,29 (18 gol)
Chongqing Tongliang Long
Toplam (29)Dış saha (14)
Attığı gol / maç1,07 (31 gol)0,79 (11 gol)
Yediği gol / maç1,17 (34 gol)1,14 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Beijing Guoan
Toplam (29)İç saha (14)
KG Var%62 18/29%64 9/14
1,5 Üst%83 24/29%86 12/14
2,5 Üst%62 18/29%64 9/14
3,5 Üst%34 10/29%36 5/14
Gol yememe%38 11/29%36 5/14
Chongqing Tongliang Long
Toplam (29)Dış saha (14)
KG Var%55 16/29%50 7/14
1,5 Üst%66 19/29%57 8/14
2,5 Üst%31 9/29%29 4/14
3,5 Üst%24 7/29%21 3/14
Gol yememe%31 9/29%29 4/14

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Beijing Guoan
Toplam (29)İç saha (14)
Maçta toplam korner (ort.)10,510,6
7,5 Üst%79 23/29%86 12/14
8,5 Üst%76 22/29%79 11/14
9,5 Üst%62 18/29%64 9/14
10,5 Üst%48 14/29%43 6/14
Chongqing Tongliang Long
Toplam (29)Dış saha (14)
Maçta toplam korner (ort.)10,210,4
7,5 Üst%83 24/29%86 12/14
8,5 Üst%69 20/29%79 11/14
9,5 Üst%52 15/29%57 8/14
10,5 Üst%45 13/29%43 6/14

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Beijing Guoan
Toplam (29)İç saha (14)
Maç başı kart3,83,9
2,5 Üst%79 23/29%86 12/14
3,5 Üst%62 18/29%57 8/14
4,5 Üst%31 9/29%36 5/14
5,5 Üst%10 3/29%7 1/14
Chongqing Tongliang Long
Toplam (29)Dış saha (14)
Maç başı kart3,33,6
2,5 Üst%66 19/29%71 10/14
3,5 Üst%48 14/29%64 9/14
4,5 Üst%28 8/29%36 5/14
5,5 Üst%14 4/29%14 2/14

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Beijing Guoan
Toplam (29)İç saha (14)
Maç başı isabetli şut9,79,4
6,5 Üst%79 23/29%71 10/14
7,5 Üst%62 18/29%57 8/14
8,5 Üst%55 16/29%50 7/14
9,5 Üst%52 15/29%50 7/14
Chongqing Tongliang Long
Toplam (29)Dış saha (14)
Maç başı isabetli şut7,06,9
6,5 Üst%48 14/29%50 7/14
7,5 Üst%38 11/29%36 5/14
8,5 Üst%31 9/29%29 4/14
9,5 Üst%21 6/29%14 2/14

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Beijing Guoan
Toplam (29)İç saha (14)
Önde%41 12/29%43 6/14
Berabere%45 13/29%43 6/14
Geride%14 4/29%14 2/14
Chongqing Tongliang Long
Toplam (29)Dış saha (14)
Önde%21 6/29%21 3/14
Berabere%48 14/29%43 6/14
Geride%31 9/29%36 5/14

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Beijing Guoan (29 maç)

1/171/X41/21X/16X/X5X/222/112/X12/22

Chongqing Tongliang Long (29 maç)

1/131/X21/21X/15X/X5X/242/102/X52/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Beijing Guoan (26 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 5 2
31-45 8 7
46-60 8 5
61-75 13 8
76-90 12 11

Chongqing Tongliang Long (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 7 5
31-45 3 8
46-60 7 5
61-75 5 7
76-90 6 7

Kartlar

Beijing Guoan

Sarı 49 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,7)

Chongqing Tongliang Long

Sarı 38 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla · ligde 232 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Beijing Guoan: iç saha, 14 maç · Chongqing Tongliang Long: dış saha, 14 maç

Beijing GuoanChongqing Tongliang Long
%63,3Topa sahip olma%42,4
2,45Beklenen gol (xG)0,68
18,1Toplam şut7,6
5,9İsabetli şut2,7
13,5Ceza sahası içi şut4,3
6,6Korner3,4
508Pas367
%85Pas isabeti%80
2,4Kurtarış3,0
13,1Faul13,0
2,8Ofsayt1,8
1,3Sarı kart1,5
0,07Kırmızı kart0,07

Rakiplerine izin verdikleri

0,93Rakibin xG'si1,53
9,1Rakibin şutu13,9
3,6Rakibin isabetli şutu4,1
3,9Rakibin korneri7,1

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Çin · Süper Lig puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Chengdu Better City 291577 5135 +1652 GBMMM
2Dalian Zhixing 2915410 4643 +349 BGGGG
3Beijing Guoan 2914105 5736 +2147 BBGGG
4Shandong Taishan 291559 5747 +1044 GBBGG
5Shanghai Port 291388 5036 +1442 GBGGG
6Yunnan Yukun 2911711 5760 -340 MGMBB
7Qingdao Youth Island 298156 3238 -639 BBMMB
8Shanghai Shenhua 2914510 6350 +1337 MGGGM
9Chongqing Tongliang Long 298129 3134 -336 BMBBG
10Zhejiang 2911612 5154 -334 MGMMG
11Shenzhen Peng City 299515 3951 -1232 MBBMG
12Tianjin Jinmen Tiger 2911810 3935 +431 GGGGM
13Shenyang Urban 298516 4152 -1129 MMBGM
14Henan 2981011 3842 -428 BBBMM
15Wuhan Three Towns 2951212 4455 -1122 BMBMM
16Qingdao Hainiu 296320 3462 -2814 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Dalian Zhixing 141013 2617 +931
2Shandong Taishan 14842 3418 +1628
3Chengdu Better City 15834 3116 +1527
4Yunnan Yukun 14833 3220 +1227
5Beijing Guoan 14743 2818 +1025
6Zhejiang 14734 3022 +824
7Shenzhen Peng City 15735 2720 +724
8Qingdao Youth Island 15591 1814 +424
9Shanghai Port 14653 2413 +1123
10Shanghai Shenhua 14725 3425 +923
11Chongqing Tongliang Long 15564 2018 +221
12Shenyang Urban 15627 2627 -120
13Tianjin Jinmen Tiger 15546 2223 -119
14Henan 15456 1918 +117
15Wuhan Three Towns 15456 2224 -217
16Qingdao Hainiu 14527 1826 -817
#TakımOGBMAYAVP
1Beijing Guoan 15762 2918 +1127
2Chengdu Better City 14743 2019 +125
3Shanghai Shenhua 15735 2925 +424
4Shanghai Port 15735 2623 +324
5Tianjin Jinmen Tiger 14644 1712 +522
6Shandong Taishan 15717 2329 -622
7Dalian Zhixing 15537 2026 -618
8Henan 14455 1924 -517
9Chongqing Tongliang Long 14365 1116 -515
10Qingdao Youth Island 14365 1424 -1015
11Zhejiang 15438 2132 -1115
12Yunnan Yukun 15348 2540 -1513
13Wuhan Three Towns 14176 2231 -910
14Shenyang Urban 14239 1525 -109
15Shenzhen Peng City 142210 1231 -198
16Qingdao Hainiu 151113 1636 -204

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:35 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Beijing Guoan1,15
X · Beraberlik5,07
2 · Chongqing Tongliang Long7,49

2,5 Alt / Üst

Alt2,42
Üst1,28

Karşılıklı gol

Var1,58
Yok1,77
Tüm marketler (26)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,56Üst1,81

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,301 ve Yok2,090 ve Var6,400 ve Yok21,852 ve Var13,052 ve Yok17,40

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,52Yok1,10

Ev Sahibi Alt/Üst 2.5

Alt1,59Üst1,76

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,56Eşit3,542.1,83

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,27Üst2,46

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,09Üst3,59

Alt/Üst 3.5

Alt1,52Üst1,85

1. Yarı Sonucu

11,5002,6226,70

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,24Üst2,54

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet2,41Hayır1,28

2. Yarı Sonucu

11,4303,0026,15

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt4,090 ve Alt7,202 ve Alt19,001 ve Üst1,500 ve Üst15,002 ve Üst12,00

Handikaplı Maç Sonucu -2

12,5103,6821,72

Alt/Üst 1.5

Alt4,87Üst–

1. Yarı / Maç Sonucu

1/11,571/019,751/236,000/14,070/08,530/217,852/120,302/022,802/214,20

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var11,05Üst ve Var1,81Alt ve Yok3,05Üst ve Yok3,90

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 22,71

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var8,531 ve Yok1,740 ve Var7,340 ve Yok3,782 ve Var35,002 ve Yok7,86

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,210 ve 21,78

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet12,35Hayır–

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,64Üst1,08

Tek / Çift

Tek1,67Çift1,66

Toplam Gol

0-1 gol5,462-3 gol2,034-5 gol2,606+ gol5,96

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,73Üst1,54

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5

Alt1,52Üst1,75