Chongqing Tonglianglong FC 2-0 Qingdao Jonoon: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Chongqing Tonglianglong FC 2–0 Qingdao Jonoon (24 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 15–9, isabetli şut 7–3, topa sahip olma %49–%51, korner 6–6.
Maç özeti
Chongqing Tonglianglong FC – Qingdao Jonoon maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: G. Cimpanu 19', L. Dimata 30' (Chongqing Tonglianglong FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Chongqing Tonglianglong FC üstte · Qingdao Jonoon altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' gol: G. Cimpanu (Chongqing Tonglianglong FC)
- 30' gol: L. Dimata (Chongqing Tonglianglong FC)
- 46' oyuncu değişikliği: L. Tufegdzic ↔ Liu Xinyu (Qingdao Jonoon)
- 45+5' sarı kart: Song Long (Qingdao Jonoon)
- 52' oyuncu değişikliği: L. Dimata ↔ Du Yuezheng (Chongqing Tonglianglong FC)
- 61' oyuncu değişikliği: Zhang Yingkai ↔ He Xiaoqiang (Chongqing Tonglianglong FC)
- 61' oyuncu değişikliği: Liang Weipeng ↔ Chen Chunxin (Chongqing Tonglianglong FC)
- 67' oyuncu değişikliği: C. Strandberg ↔ Song Wenjie (Qingdao Jonoon)
- 68' oyuncu değişikliği: Sun Zheng'ao ↔ Liu Jiashen (Qingdao Jonoon)
- 73' oyuncu değişikliği: Gong Ruicong ↔ Luo Senwen (Qingdao Jonoon)
- 78' oyuncu değişikliği: G. Cimpanu ↔ Liu Jiale (Chongqing Tonglianglong FC)
- 78' oyuncu değişikliği: Xiang Yuwang ↔ Wu Yongqiang (Chongqing Tonglianglong FC)
- 82' oyuncu değişikliği: Jin Yonghao ↔ Lin Chuangyi (Qingdao Jonoon)
- 89' sarı kart: He Xiaoqiang (Chongqing Tonglianglong FC)
Maç olayları
- Chongqing Tonglianglong FCQingdao Jonoon
- He XiaoqiangSarı kart89'
- 82'Jin Yonghao ↔ Lin ChuangyiOyuncu değişikliği
- G. Cimpanu ↔ Liu JialeOyuncu değişikliği78'
- Xiang Yuwang ↔ Wu YongqiangOyuncu değişikliği78'
- 73'Gong Ruicong ↔ Luo SenwenOyuncu değişikliği
- 68'Sun Zheng'ao ↔ Liu JiashenOyuncu değişikliği
- 67'C. Strandberg ↔ Song WenjieOyuncu değişikliği
- Zhang Yingkai ↔ He XiaoqiangOyuncu değişikliği61'
- Liang Weipeng ↔ Chen ChunxinOyuncu değişikliği61'
- L. Dimata ↔ Du YuezhengOyuncu değişikliği52'
- 46'L. Tufegdzic ↔ Liu XinyuOyuncu değişikliği
- 45+5'Song LongSarı kart
- Gol L. Dimata 2–0Asist: Liang Weipeng30'
- Gol G. Cimpanu 1–0Asist: Xiang Yuwang19'
- Sun Zheng'aoVAR: inceleme2'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %28 8/29 | %33 5/15 |
| Beraberlik | %41 12/29 | %40 6/15 |
| Mağlubiyet | %31 9/29 | %27 4/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 6/29 | %7 1/15 |
| Beraberlik | %10 3/29 | %7 1/15 |
| Mağlubiyet | %69 20/29 | %87 13/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (31 gol) | 1,33 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (34 gol) | 1,20 (18 gol) |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,17 (34 gol) | 1,07 (16 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,14 (62 gol) | 2,40 (36 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 16/29 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %66 19/29 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %31 9/29 | %33 5/15 |
| 3,5 Üst | %24 7/29 | %27 4/15 |
| Gol yememe | %31 9/29 | %33 5/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 18/29 | %73 11/15 |
| 1,5 Üst | %83 24/29 | %93 14/15 |
| 2,5 Üst | %62 18/29 | %67 10/15 |
| 3,5 Üst | %48 14/29 | %47 7/15 |
| Gol yememe | %7 2/29 | %0 0/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %83 24/29 | %80 12/15 |
| 8,5 Üst | %69 20/29 | %60 9/15 |
| 9,5 Üst | %52 15/29 | %47 7/15 |
| 10,5 Üst | %45 13/29 | %47 7/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,1 |
| 7,5 Üst | %66 19/29 | %67 10/15 |
| 8,5 Üst | %55 16/29 | %47 7/15 |
| 9,5 Üst | %48 14/29 | %40 6/15 |
| 10,5 Üst | %38 11/29 | %33 5/15 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %66 19/29 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %48 14/29 | %33 5/15 |
| 4,5 Üst | %28 8/29 | %20 3/15 |
| 5,5 Üst | %14 4/29 | %13 2/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %69 20/29 | %67 10/15 |
| 3,5 Üst | %62 18/29 | %53 8/15 |
| 4,5 Üst | %41 12/29 | %33 5/15 |
| 5,5 Üst | %28 8/29 | %27 4/15 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 7,2 |
| 6,5 Üst | %48 14/29 | %47 7/15 |
| 7,5 Üst | %38 11/29 | %40 6/15 |
| 8,5 Üst | %31 9/29 | %33 5/15 |
| 9,5 Üst | %21 6/29 | %27 4/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %86 25/29 | %87 13/15 |
| 7,5 Üst | %72 21/29 | %80 12/15 |
| 8,5 Üst | %62 18/29 | %73 11/15 |
| 9,5 Üst | %52 15/29 | %60 9/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 6/29 | %20 3/15 |
| Berabere | %48 14/29 | %53 8/15 |
| Geride | %31 9/29 | %27 4/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 6/29 | %7 1/15 |
| Berabere | %31 9/29 | %27 4/15 |
| Geride | %48 14/29 | %67 10/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Chongqing Tonglianglong FC (29 maç)
Qingdao Jonoon (29 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Chongqing Tonglianglong FC (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 7 | 5 |
| 31-45 | 3 | 8 |
| 46-60 | 7 | 5 |
| 61-75 | 5 | 7 |
| 76-90 | 6 | 7 |
Qingdao Jonoon (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 8 |
| 16-30 | 4 | 10 |
| 31-45 | 4 | 9 |
| 46-60 | 4 | 13 |
| 61-75 | 7 | 10 |
| 76-90 | 8 | 11 |
Kartlar
Chongqing Tonglianglong FC
Sarı 38 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,3)
Qingdao Jonoon
Sarı 58 · Kırmızı 5 (29 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla · ligde 232 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Chongqing Tonglianglong FC: iç saha, 15 maç · Qingdao Jonoon: dış saha, 15 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Chongqing Tonglianglong FC – Qingdao Jonoon ilk 11'ler
Chongqing Tonglianglong FC · 4-4-2
- 1Haoyang YaoK
- 37Wei SuoweiD
- 4Ruijie YueD
- 33LucãoD
- 3Zhang YingkaiD61' oyundan çıktı 61. dk
- 9Alexandru CîmpanuO19' gol 19. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 10Ibrahim AmadouO
- 16Zhixiong ZhangO
- 18Weipeng LiangO30' asist 30. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 11Nany DimataF30' gol 30. dk52' oyundan çıktı 52. dk
- 7Yuwang XiangF19' asist 19. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 31Wu ZitongK
- 25Yeerzhati YeerjietiK
- 6Pengxiang JinD
- 24Mingshi LiuD
- 26Xiaoqiang HeD61' oyuna girdi 61. dk89' sarı kart 89. dk
- 38Qilong RuanD
- 21Jiale LiuO78' oyuna girdi 78. dk
- 27Yongqiang WuO78' oyuna girdi 78. dk
- 15Chen ChunxinO61' oyuna girdi 61. dk
- 17Yu-Hei NgF
- 19Du YuezhengF52' oyuna girdi 52. dk
Qingdao Jonoon · 4-4-2
- 28Pengfei MuK
- 37Zixian WeiD
- 14Zheng'ao SunD68' oyundan çıktı 68. dk
- 23Long SongD45+5' sarı kart 45+5. dk
- 29Suda LiD
- 7Yaw YeboahO
- 20Ruicong GongO73' oyundan çıktı 73. dk
- 6Malcom EdjoumaO
- 34Yonghao JinO82' oyundan çıktı 82. dk
- 32Lazar TufegdžićF46' oyundan çıktı 46. dk
- 10Carlos StrandbergF67' oyundan çıktı 67. dk
- 1Jun LiuK
- 16Hailong LiD
- 17Qiao WangD
- 33Liu JiashenD68' oyuna girdi 68. dk
- 24Ngan Cheuk PanO
- 30Shiwei CheO
- 8Chuangyi LinO82' oyuna girdi 82. dk
- 31Senwen LuoO73' oyuna girdi 73. dk
- 27Zhaolei KuangF
- 19Song WenjieF67' oyuna girdi 67. dk
- 21Liu GuobaoO
- 9Xinyu LiuF46' oyuna girdi 46. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Chongqing Tongliang Long son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 4 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Qingdao Jonoon için son 5 maçın dökümü: 0G 0B 5M, atılan 3, yenilen 16. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Chongqing Tongliang Long 1, Qingdao Jonoon 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Qingdao Jonoon 0-1 Chongqing Tongliang Long.
- Form (son 5)
- BBMMB – MMMMM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %36 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %64 – %79
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,11 – 5,34 – 10,00
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Chongqing Tongliang Long iç saha 14 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,29 gol yedi; Qingdao Jonoon dış saha 14 maçta 1,14 attı, 2,43 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Chongqing Tongliang Long %36, Qingdao Jonoon %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chongqing Tongliang Long %64, Qingdao Jonoon %79. İlk yarıyı önde kapatma: Chongqing Tongliang Long 2/14, Qingdao Jonoon 1/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Chongqing Tongliang Long 5,1, Qingdao Jonoon 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Chongqing Tongliang Long 1,2, Qingdao Jonoon 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,11, 0 – 5,34, 2 – 10,00. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,06, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,97, Yok 1,48.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %71; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 23 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 15:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çin · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 29 | +16 | 52 |
| 2 | Dalian Zhixing | 29 | +3 | 49 |
| 3 | Beijing Guoan | 29 | +21 | 47 |
| 4 | Shandong Taishan | 29 | +10 | 44 |
| 5 | Shanghai Port | 29 | +14 | 42 |
| 6 | Yunnan Yukun | 29 | -3 | 40 |
| 7 | Qingdao Youth Island | 29 | -6 | 39 |
| 8 | Shanghai Shenhua | 29 | +13 | 37 |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 29 | -3 | 36 |
| 10 | Zhejiang | 29 | -3 | 34 |
| 11 | Shenzhen Peng City | 29 | -12 | 32 |
| 12 | Tianjin Jinmen Tiger | 29 | +4 | 31 |
| 13 | Shenyang Urban | 29 | -11 | 29 |
| 14 | Henan | 29 | -4 | 28 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 29 | -11 | 22 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 29 | -28 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dalian Zhixing | 14 | +9 | 31 |
| 2 | Shandong Taishan | 14 | +16 | 28 |
| 3 | Chengdu Better City | 15 | +15 | 27 |
| 4 | Yunnan Yukun | 14 | +12 | 27 |
| 5 | Beijing Guoan | 14 | +10 | 25 |
| 6 | Zhejiang | 14 | +8 | 24 |
| 7 | Shenzhen Peng City | 15 | +7 | 24 |
| 8 | Qingdao Youth Island | 15 | +4 | 24 |
| 9 | Shanghai Port | 14 | +11 | 23 |
| 10 | Shanghai Shenhua | 14 | +9 | 23 |
| 11 | Chongqing Tongliang Long | 15 | +2 | 21 |
| 12 | Shenyang Urban | 15 | -1 | 20 |
| 13 | Tianjin Jinmen Tiger | 15 | -1 | 19 |
| 14 | Henan | 15 | +1 | 17 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 15 | -2 | 17 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 14 | -8 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beijing Guoan | 15 | +11 | 27 |
| 2 | Chengdu Better City | 14 | +1 | 25 |
| 3 | Shanghai Shenhua | 15 | +4 | 24 |
| 4 | Shanghai Port | 15 | +3 | 24 |
| 5 | Tianjin Jinmen Tiger | 14 | +5 | 22 |
| 6 | Shandong Taishan | 15 | -6 | 22 |
| 7 | Dalian Zhixing | 15 | -6 | 18 |
| 8 | Henan | 14 | -5 | 17 |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 14 | -5 | 15 |
| 10 | Qingdao Youth Island | 14 | -10 | 15 |
| 11 | Zhejiang | 15 | -11 | 15 |
| 12 | Yunnan Yukun | 15 | -15 | 13 |
| 13 | Wuhan Three Towns | 14 | -9 | 10 |
| 14 | Shenyang Urban | 14 | -10 | 9 |
| 15 | Shenzhen Peng City | 14 | -19 | 8 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 15 | -20 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:35 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
