Yunnan Yukun 1-1 Chongqing Tonglianglong FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Yunnan Yukun 1–1 Chongqing Tonglianglong FC (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 17–5, isabetli şut 2–1, topa sahip olma %53–%47, korner 6–6.
Maç özeti
Yunnan Yukun – Chongqing Tonglianglong FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Cleber 34' (Yunnan Yukun); G. Cimpanu 82' (pen.) (Chongqing Tonglianglong FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Yunnan Yukun üstte · Chongqing Tonglianglong FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 34' gol: Cleber (Yunnan Yukun)
- 53' oyuncu değişikliği: He Xiaoqiang ↔ Liu Mingshi (Chongqing Tonglianglong FC)
- 53' oyuncu değişikliği: Liang Weipeng ↔ Wu Yongqiang (Chongqing Tonglianglong FC)
- 55' sarı kart: Caio Vinicius (Yunnan Yukun)
- 72' oyuncu değişikliği: Yang Zihao ↔ Zhang Chenliang (Yunnan Yukun)
- 76' oyuncu değişikliği: Wei Suowei ↔ Zhang Yingkai (Chongqing Tonglianglong FC)
- 76' oyuncu değişikliği: Xiang Yuwang ↔ Du Yuezheng (Chongqing Tonglianglong FC)
- 82' gol: G. Cimpanu (Chongqing Tonglianglong FC)
- 83' oyuncu değişikliği: L. Dimata ↔ Ruan Qilong (Chongqing Tonglianglong FC)
- 86' oyuncu değişikliği: Abdusalam Bunyamin ↔ J. Saeter (Yunnan Yukun)
- 87' oyuncu değişikliği: Xu Xin ↔ Han Zilong (Yunnan Yukun)
Maç olayları
- Yunnan YukunChongqing Tonglianglong FC
- Xu Xin ↔ Han ZilongOyuncu değişikliği87'
- Abdusalam Bunyamin ↔ J. SaeterOyuncu değişikliği86'
- 83'L. Dimata ↔ Ruan QilongOyuncu değişikliği
- 82'Penaltı golü G. Cimpanu 1–1Penaltı
- 76'Wei Suowei ↔ Zhang YingkaiOyuncu değişikliği
- 76'Xiang Yuwang ↔ Du YuezhengOyuncu değişikliği
- Yang Zihao ↔ Zhang ChenliangOyuncu değişikliği72'
- Caio ViniciusSarı kart55'
- 53'He Xiaoqiang ↔ Liu MingshiOyuncu değişikliği
- 53'Liang Weipeng ↔ Wu YongqiangOyuncu değişikliği
- Gol Cleber 1–0Asist: Caio Vinicius34'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 11/29 | %57 8/14 |
| Beraberlik | %24 7/29 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %38 11/29 | %21 3/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %28 8/29 | %21 3/14 |
| Beraberlik | %41 12/29 | %43 6/14 |
| Mağlubiyet | %31 9/29 | %36 5/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,97 (57 gol) | 2,29 (32 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,07 (60 gol) | 1,43 (20 gol) |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (31 gol) | 0,79 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (34 gol) | 1,14 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %76 22/29 | %64 9/14 |
| 1,5 Üst | %90 26/29 | %86 12/14 |
| 2,5 Üst | %79 23/29 | %79 11/14 |
| 3,5 Üst | %55 16/29 | %57 8/14 |
| Gol yememe | %17 5/29 | %29 4/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 16/29 | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %66 19/29 | %57 8/14 |
| 2,5 Üst | %31 9/29 | %29 4/14 |
| 3,5 Üst | %24 7/29 | %21 3/14 |
| Gol yememe | %31 9/29 | %29 4/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %83 24/29 | %79 11/14 |
| 8,5 Üst | %66 19/29 | %64 9/14 |
| 9,5 Üst | %52 15/29 | %50 7/14 |
| 10,5 Üst | %38 11/29 | %50 7/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %83 24/29 | %86 12/14 |
| 8,5 Üst | %69 20/29 | %79 11/14 |
| 9,5 Üst | %52 15/29 | %57 8/14 |
| 10,5 Üst | %45 13/29 | %43 6/14 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %59 17/29 | %57 8/14 |
| 3,5 Üst | %41 12/29 | %50 7/14 |
| 4,5 Üst | %31 9/29 | %36 5/14 |
| 5,5 Üst | %24 7/29 | %29 4/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %66 19/29 | %71 10/14 |
| 3,5 Üst | %48 14/29 | %64 9/14 |
| 4,5 Üst | %28 8/29 | %36 5/14 |
| 5,5 Üst | %14 4/29 | %14 2/14 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %83 24/29 | %79 11/14 |
| 7,5 Üst | %76 22/29 | %64 9/14 |
| 8,5 Üst | %72 21/29 | %57 8/14 |
| 9,5 Üst | %66 19/29 | %43 6/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 6,9 |
| 6,5 Üst | %48 14/29 | %50 7/14 |
| 7,5 Üst | %38 11/29 | %36 5/14 |
| 8,5 Üst | %31 9/29 | %29 4/14 |
| 9,5 Üst | %21 6/29 | %14 2/14 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 11/29 | %43 6/14 |
| Berabere | %21 6/29 | %29 4/14 |
| Geride | %41 12/29 | %29 4/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 6/29 | %21 3/14 |
| Berabere | %48 14/29 | %43 6/14 |
| Geride | %31 9/29 | %36 5/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Yunnan Yukun (29 maç)
Chongqing Tonglianglong FC (29 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Yunnan Yukun (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 6 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 12 | 14 |
| 46-60 | 4 | 12 |
| 61-75 | 11 | 5 |
| 76-90 | 12 | 12 |
Chongqing Tonglianglong FC (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 7 | 5 |
| 31-45 | 3 | 8 |
| 46-60 | 7 | 5 |
| 61-75 | 5 | 7 |
| 76-90 | 6 | 7 |
Kartlar
Yunnan Yukun
Sarı 49 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,7)
Chongqing Tonglianglong FC
Sarı 38 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla · ligde 232 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Yunnan Yukun: iç saha, 14 maç · Chongqing Tonglianglong FC: dış saha, 14 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Yunnan Yukun – Chongqing Tonglianglong FC ilk 11'ler
Yunnan Yukun · 4-3-3
- 23Zhifeng WangK
- 3Wang-Kit TsuiD
- 33Andrei BurcăD
- 2Ruibao HuD
- 21Zihao YangD72' oyundan çıktı 72. dk
- 10Alexandru IonițăO
- 8Xin XuO87' oyundan çıktı 87. dk
- 34Caio ViníciusO34' asist 34. dk55' sarı kart 55. dk
- 39Bunyamin AbdusalamF86' oyundan çıktı 86. dk
- 9CléberF34' gol 34. dk
- 11Oscar Taty MarituF
- 24Jianxian YuK
- 1Yaxiong BaoK
- 26Chenliang ZhangD72' oyuna girdi 72. dk
- 16Zhang XiangshuoD
- 5Ke ShiD
- 22Liuyu DuanO
- 17Sun XuelongO
- 27Zilong HanO87' oyuna girdi 87. dk
- 7Chugui YeD
- 30John Hou SæterO
- 6Yuhao ZhaoO
- 36Ernanduo FeiF
Chongqing Tonglianglong FC · 4-4-2
- 1Haoyang YaoK
- 37Wei SuoweiD76' oyundan çıktı 76. dk
- 4Ruijie YueD
- 33LucãoD
- 26Xiaoqiang HeD53' oyundan çıktı 53. dk
- 9Alexandru CîmpanuO82' gol 82. dk
- 10Ibrahim AmadouO
- 16Zhixiong ZhangO
- 18Weipeng LiangO53' oyundan çıktı 53. dk
- 11Nany DimataF83' oyundan çıktı 83. dk
- 7Yuwang XiangF76' oyundan çıktı 76. dk
- 31Wu ZitongK
- 25Yeerzhati YeerjietiK
- 6Pengxiang JinD
- 24Mingshi LiuD53' oyuna girdi 53. dk
- 3Zhang YingkaiD76' oyuna girdi 76. dk
- 38Qilong RuanD83' oyuna girdi 83. dk
- 21Jiale LiuO
- 27Yongqiang WuO53' oyuna girdi 53. dk
- 15Chen ChunxinO
- 17Yu-Hei NgF
- 19Du YuezhengF76' oyuna girdi 76. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıAralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Yunnan Yukun 1, Chongqing Tongliang Long 1 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Eylül 2026, Yunnan Yukun 1-0 Chongqing Tongliang Long.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,57, 0 – 3,56, 2 – 3,74. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,06, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,05.
- H2H (G-B-M)
- 1-4-1 (6 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 1,57 – 3,56 – 3,74
Veri: 16 Ekim 2026 14:35 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çin · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 29 | +16 | 52 |
| 2 | Dalian Zhixing | 29 | +3 | 49 |
| 3 | Beijing Guoan | 29 | +21 | 47 |
| 4 | Shandong Taishan | 29 | +10 | 44 |
| 5 | Shanghai Port | 29 | +14 | 42 |
| 6 | Yunnan Yukun | 29 | -3 | 40 |
| 7 | Qingdao Youth Island | 29 | -6 | 39 |
| 8 | Shanghai Shenhua | 29 | +13 | 37 |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 29 | -3 | 36 |
| 10 | Zhejiang | 29 | -3 | 34 |
| 11 | Shenzhen Peng City | 29 | -12 | 32 |
| 12 | Tianjin Jinmen Tiger | 29 | +4 | 31 |
| 13 | Shenyang Urban | 29 | -11 | 29 |
| 14 | Henan | 29 | -4 | 28 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 29 | -11 | 22 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 29 | -28 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dalian Zhixing | 14 | +9 | 31 |
| 2 | Shandong Taishan | 14 | +16 | 28 |
| 3 | Chengdu Better City | 15 | +15 | 27 |
| 4 | Yunnan Yukun | 14 | +12 | 27 |
| 5 | Beijing Guoan | 14 | +10 | 25 |
| 6 | Zhejiang | 14 | +8 | 24 |
| 7 | Shenzhen Peng City | 15 | +7 | 24 |
| 8 | Qingdao Youth Island | 15 | +4 | 24 |
| 9 | Shanghai Port | 14 | +11 | 23 |
| 10 | Shanghai Shenhua | 14 | +9 | 23 |
| 11 | Chongqing Tongliang Long | 15 | +2 | 21 |
| 12 | Shenyang Urban | 15 | -1 | 20 |
| 13 | Tianjin Jinmen Tiger | 15 | -1 | 19 |
| 14 | Henan | 15 | +1 | 17 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 15 | -2 | 17 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 14 | -8 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beijing Guoan | 15 | +11 | 27 |
| 2 | Chengdu Better City | 14 | +1 | 25 |
| 3 | Shanghai Shenhua | 15 | +4 | 24 |
| 4 | Shanghai Port | 15 | +3 | 24 |
| 5 | Tianjin Jinmen Tiger | 14 | +5 | 22 |
| 6 | Shandong Taishan | 15 | -6 | 22 |
| 7 | Dalian Zhixing | 15 | -6 | 18 |
| 8 | Henan | 14 | -5 | 17 |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 14 | -5 | 15 |
| 10 | Qingdao Youth Island | 14 | -10 | 15 |
| 11 | Zhejiang | 15 | -11 | 15 |
| 12 | Yunnan Yukun | 15 | -15 | 13 |
| 13 | Wuhan Three Towns | 14 | -9 | 10 |
| 14 | Shenyang Urban | 14 | -10 | 9 |
| 15 | Shenzhen Peng City | 14 | -19 | 8 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 15 | -20 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:35 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
