Beijing Guoan 1-0 Qingdao Youth Island: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Beijing Guoan 1–0 Qingdao Youth Island (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–6, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %73–%27, korner 5–5.
Maç özeti
Beijing Guoan – Qingdao Youth Island maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Zhang Yuning 78' (Beijing Guoan).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Beijing Guoan üstte · Qingdao Youth Island altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 21' oyuncu değişikliği: F. Abreu ↔ Zhang Xizhe (Beijing Guoan)
- 48' sarı kart: Meng Jingchao (Qingdao Youth Island)
- 62' oyuncu değişikliği: Meng Jingchao ↔ Yang Zhanpeng (Qingdao Youth Island)
- 67' oyuncu değişikliği: Wang Gang ↔ Yue Tze-Nam (Beijing Guoan)
- 67' oyuncu değişikliği: Bai Yang ↔ Li Lei (Beijing Guoan)
- 78' gol: Zhang Yuning (Beijing Guoan)
- 82' oyuncu değişikliği: Lin Liangming ↔ Deng Jiefu (Beijing Guoan)
- 90+3' sarı kart: Cao Yongjing (Beijing Guoan)
Maç olayları
- Beijing GuoanQingdao Youth Island
- Cao YongjingSarı kart90+3'
- Lin Liangming ↔ Deng JiefuOyuncu değişikliği82'
- Gol Zhang Yuning 1–0Asist: Serginho78'
- Wang Gang ↔ Yue Tze-NamOyuncu değişikliği67'
- Bai Yang ↔ Li LeiOyuncu değişikliği67'
- 62'Meng Jingchao ↔ Yang ZhanpengOyuncu değişikliği
- 48'Meng JingchaoSarı kart
- F. Abreu ↔ Zhang XizheOyuncu değişikliği21'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %48 14/29 | %50 7/14 |
| Beraberlik | %34 10/29 | %29 4/14 |
| Mağlubiyet | %17 5/29 | %21 3/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %28 8/29 | %21 3/14 |
| Beraberlik | %52 15/29 | %43 6/14 |
| Mağlubiyet | %21 6/29 | %36 5/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,97 (57 gol) | 2,00 (28 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,24 (36 gol) | 1,29 (18 gol) |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (32 gol) | 1,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (38 gol) | 1,71 (24 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 18/29 | %64 9/14 |
| 1,5 Üst | %83 24/29 | %86 12/14 |
| 2,5 Üst | %62 18/29 | %64 9/14 |
| 3,5 Üst | %34 10/29 | %36 5/14 |
| Gol yememe | %38 11/29 | %36 5/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 17/29 | %57 8/14 |
| 1,5 Üst | %76 22/29 | %71 10/14 |
| 2,5 Üst | %34 10/29 | %43 6/14 |
| 3,5 Üst | %28 8/29 | %36 5/14 |
| Gol yememe | %28 8/29 | %21 3/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,5 | 10,6 |
| 7,5 Üst | %79 23/29 | %86 12/14 |
| 8,5 Üst | %76 22/29 | %79 11/14 |
| 9,5 Üst | %62 18/29 | %64 9/14 |
| 10,5 Üst | %48 14/29 | %43 6/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %72 21/29 | %86 12/14 |
| 8,5 Üst | %59 17/29 | %71 10/14 |
| 9,5 Üst | %41 12/29 | %50 7/14 |
| 10,5 Üst | %28 8/29 | %36 5/14 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,9 |
| 2,5 Üst | %79 23/29 | %86 12/14 |
| 3,5 Üst | %62 18/29 | %57 8/14 |
| 4,5 Üst | %31 9/29 | %36 5/14 |
| 5,5 Üst | %10 3/29 | %7 1/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %79 23/29 | %86 12/14 |
| 3,5 Üst | %69 20/29 | %64 9/14 |
| 4,5 Üst | %52 15/29 | %43 6/14 |
| 5,5 Üst | %17 5/29 | %14 2/14 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,7 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %79 23/29 | %71 10/14 |
| 7,5 Üst | %62 18/29 | %57 8/14 |
| 8,5 Üst | %55 16/29 | %50 7/14 |
| 9,5 Üst | %52 15/29 | %50 7/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %59 17/29 | %57 8/14 |
| 7,5 Üst | %55 16/29 | %57 8/14 |
| 8,5 Üst | %41 12/29 | %43 6/14 |
| 9,5 Üst | %34 10/29 | %36 5/14 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %41 12/29 | %43 6/14 |
| Berabere | %45 13/29 | %43 6/14 |
| Geride | %14 4/29 | %14 2/14 |
| Toplam (29) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 9/29 | %21 3/14 |
| Berabere | %52 15/29 | %50 7/14 |
| Geride | %17 5/29 | %29 4/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Beijing Guoan (29 maç)
Qingdao Youth Island (29 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Beijing Guoan (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 8 | 7 |
| 46-60 | 8 | 5 |
| 61-75 | 13 | 8 |
| 76-90 | 12 | 11 |
Qingdao Youth Island (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 6 | 4 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 6 | 6 |
| 76-90 | 8 | 15 |
Kartlar
Beijing Guoan
Sarı 49 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,7)
Qingdao Youth Island
Sarı 64 · Kırmızı 4 (29 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla · ligde 232 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Beijing Guoan: iç saha, 14 maç · Qingdao Youth Island: dış saha, 14 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Beijing Guoan – Qingdao Youth Island ilk 11'ler
Beijing Guoan · 4-4-2
- 34Hou SenK
- 27Gang WangD67' oyundan çıktı 67. dk
- 25Uroš SpajićD
- 5Guilherme RamosD
- 26Yang BaiD67' oyundan çıktı 67. dk
- 37Yongjing CaoO90+3' sarı kart 90+3. dk
- 8Aboubacar KonteO
- 7Sai Erjini'aoO78' asist 78. dk
- 11Lin LiangmingO82' oyundan çıktı 82. dk
- 29Fabio AbreuF21' oyundan çıktı 21. dk
- 9Zhang YuningF78' gol 78. dk
- 10Zhang XizheO21' oyuna girdi 21. dk
- 21Tze-Nam YueD67' oyuna girdi 67. dk
- 4Li LeiD67' oyuna girdi 67. dk
- 22Han JiaqiK
- 47Deng JiefuD82' oyuna girdi 82. dk
- 30Shuangjie FanD
- 24Abdugheni AbduhamitD
- 43Xia XiaoyuO
- 41Cheng XiO
- 36Feifan JiaO
- 6Chi ZhongguoO
Qingdao Youth Island · 4-1-4-1
- 26Shibo LiuK
- 19Yu DongD
- 5Samir MemisevicD
- 2Bruno VianaD
- 22Gengrui WangD
- 28Chengdong ZhangO
- 10Nelson LuzO
- 8Xiuwei ZhangO
- 21Jingchao MengO48' sarı kart 48. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 11DavidsonO
- 9AzizF
- 30Yang ZhanpengO62' oyuna girdi 62. dk
- 37Dong HangK
- 33Zhicheng LiuD
- 4Elnizar LohmanD
- 20Longhai HeO
- 15Peng WangD
- 32Haifeng DingD
- 3Honglüe ZhaoD
- 35Song NanO
- 31Xie ChujunO
- 18Barak BraunshtainO
- 29Jia WeiweiF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Beijing Guoan son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Qingdao Youth Island 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-7).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 7 maçta galibiyetler Beijing Guoan 4 – Qingdao Youth Island 0; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Mayıs 2026, Qingdao Youth Island 1-1 Beijing Guoan.
- Form (son 5)
- GGGBG – MBBGB
- H2H (G-B-M)
- 4-3-0 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %46
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %69 – %62
- iddaa MS 1-0-2
- 1,29 – 4,43 – 5,34
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Beijing Guoan iç saha 13 maçta maç başına 2,08 gol attı, 1,38 gol yedi; Qingdao Youth Island dış saha 13 maçta 1,08 attı, 1,77 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %69, konukta %46. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Beijing Guoan %69, Qingdao Youth Island %62. İlk yarıyı önde kapatma: Beijing Guoan 6/13, Qingdao Youth Island 3/13.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,29, 0 – 4,43, 2 – 5,34. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,39, Üst 1,30. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 15:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çin · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 29 | +16 | 52 |
| 2 | Dalian Zhixing | 29 | +3 | 49 |
| 3 | Beijing Guoan | 29 | +21 | 47 |
| 4 | Shandong Taishan | 29 | +10 | 44 |
| 5 | Shanghai Port | 29 | +14 | 42 |
| 6 | Yunnan Yukun | 29 | -3 | 40 |
| 7 | Qingdao Youth Island | 29 | -6 | 39 |
| 8 | Shanghai Shenhua | 29 | +13 | 37 |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 29 | -3 | 36 |
| 10 | Zhejiang | 29 | -3 | 34 |
| 11 | Shenzhen Peng City | 29 | -12 | 32 |
| 12 | Tianjin Jinmen Tiger | 29 | +4 | 31 |
| 13 | Shenyang Urban | 29 | -11 | 29 |
| 14 | Henan | 29 | -4 | 28 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 29 | -11 | 22 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 29 | -28 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dalian Zhixing | 14 | +9 | 31 |
| 2 | Shandong Taishan | 14 | +16 | 28 |
| 3 | Chengdu Better City | 15 | +15 | 27 |
| 4 | Yunnan Yukun | 14 | +12 | 27 |
| 5 | Beijing Guoan | 14 | +10 | 25 |
| 6 | Zhejiang | 14 | +8 | 24 |
| 7 | Shenzhen Peng City | 15 | +7 | 24 |
| 8 | Qingdao Youth Island | 15 | +4 | 24 |
| 9 | Shanghai Port | 14 | +11 | 23 |
| 10 | Shanghai Shenhua | 14 | +9 | 23 |
| 11 | Chongqing Tongliang Long | 15 | +2 | 21 |
| 12 | Shenyang Urban | 15 | -1 | 20 |
| 13 | Tianjin Jinmen Tiger | 15 | -1 | 19 |
| 14 | Henan | 15 | +1 | 17 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 15 | -2 | 17 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 14 | -8 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beijing Guoan | 15 | +11 | 27 |
| 2 | Chengdu Better City | 14 | +1 | 25 |
| 3 | Shanghai Shenhua | 15 | +4 | 24 |
| 4 | Shanghai Port | 15 | +3 | 24 |
| 5 | Tianjin Jinmen Tiger | 14 | +5 | 22 |
| 6 | Shandong Taishan | 15 | -6 | 22 |
| 7 | Dalian Zhixing | 15 | -6 | 18 |
| 8 | Henan | 14 | -5 | 17 |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 14 | -5 | 15 |
| 10 | Qingdao Youth Island | 14 | -10 | 15 |
| 11 | Zhejiang | 15 | -11 | 15 |
| 12 | Yunnan Yukun | 15 | -15 | 13 |
| 13 | Wuhan Three Towns | 14 | -9 | 10 |
| 14 | Shenyang Urban | 14 | -10 | 9 |
| 15 | Shenzhen Peng City | 14 | -19 | 8 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 15 | -20 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:35 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
