Barakaldo 2-0 Real Unión: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Barakaldo 2–0 Real Unión (7 Kasım 2026). İlk yarı 2–0.
Paylaş
Maç özeti
Barakaldo – Real Unión maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: A. Troncho 12', J. Cabo 14' (Barakaldo).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Campo de Lasesarre, Barakaldo
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Barakaldo üstte · Real Unión altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' oyuncu değişikliği: U. Albizua ↔ A. Mateo (Real Unión)
- 12' gol: A. Troncho (Barakaldo)
- 14' gol: J. Cabo (Barakaldo)
- 44' sarı kart: J. Huidobro (Barakaldo)
- 45+4' sarı kart: P. Trigueros (Barakaldo)
- 63' oyuncu değişikliği: B. Gaubeka ↔ M. Mancisidor (Real Unión)
- 63' oyuncu değişikliği: U. Garcia ↔ Y. Tallal (Real Unión)
- 65' oyuncu değişikliği: X. Fernandez ↔ Okolo (Barakaldo)
- 65' oyuncu değişikliği: J. Cabo ↔ E. Mateos (Barakaldo)
- 71' oyuncu değişikliği: S. Calera ↔ A. Zoilo (Barakaldo)
- 72' sarı kart: I. Jimenez (Barakaldo)
- 74' sarı kart: J. Fontan (Real Unión)
- 75' oyuncu değişikliği: J. Fontan ↔ P. Ruiz (Real Unión)
Maç olayları
- BarakaldoReal Unión
- 75'J. Fontan ↔ P. RuizOyuncu değişikliği
- 74'J. FontanSarı kart
- I. JimenezSarı kart72'
- S. Calera ↔ A. ZoiloOyuncu değişikliği71'
- X. Fernandez ↔ OkoloOyuncu değişikliği65'
- J. Cabo ↔ E. MateosOyuncu değişikliği65'
- 63'B. Gaubeka ↔ M. MancisidorOyuncu değişikliği
- 63'U. Garcia ↔ Y. TallalOyuncu değişikliği
- P. TriguerosSarı kart45+4'
- J. HuidobroSarı kart44'
- Gol J. Cabo 2–0Asist: A. Muguruza14'
- Gol A. Troncho 1–0Asist: J. Cabo12'
- 9'U. Albizua ↔ A. MateoOyuncu değişikliği
Barakaldo iç sahada (7 maç) · Real Unión deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 6 maç (2019'dan beri)
3 Barakaldo1 berabere2 Real Unión
- Barakaldo iç sahada bu sezon yenilmedi: 7 maçta 3 galibiyet, 4 beraberlik.
- Real Unión deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- Barakaldo, iç saha maçlarında 7 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%14).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %45 5/11 | %57 4/7 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %0 0/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,91 (10 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,91 (10 gol) | 0,57 (4 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (19 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,73 (19 gol) | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %27 3/11 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %45 5/11 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %18 2/11 | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %55 6/11 | %71 5/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %43 3/7 |
| Berabere | %55 6/11 | %43 3/7 |
| Geride | %18 2/11 | %14 1/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %67 4/6 |
| Geride | %18 2/11 | %17 1/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Barakaldo (11 maç)
Real Unión (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Barakaldo (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 2 | 1 |
Real Unión (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 7 | 7 |
Kartlar
Barakaldo
Sarı 31 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,8)
Real Unión
Sarı 26 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 106 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBarakaldo
10. sıra · 14 puan · 11 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGBB
- 01.11 Barakaldo 0–0 Pontevedra B
- 24.10 Ponferradina 0–0 Barakaldo B
- 17.10 Barakaldo 2–0 Mirandes G
- 10.10 UD Ourense 1–0 Barakaldo M
- 03.10 Barakaldo 1–1 Arenas Getxo B
Real Unión
13. sıra · 13 puan · 11 maç · averaj 0
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBBGM
- 31.10 Real Unión 0–3 Real Avilés M
- 23.10 Real Unión 4–1 Lugo G
- 17.10 Extremadura 1924 2–2 Real Unión B
- 11.10 Athletic Club II 0–0 Real Unión B
- 03.10 Real Unión 1–1 UD Ourense B
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
7 Kasım Cumartesi, saat 18:30: Primera División RFEF · Grup 1 (İspanya) ev sahibi Barakaldo, konuk ekip Real Unión. Sıralamada Barakaldo 15., Real Unión 11.; iki takım arasında 2 puan fark var.
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Barakaldo 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 3-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Real Unión için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 7, yenilen 7.
- Sıralama
- 15. (11 p) – 11. (13 p)
- Form (son 5)
- BBGMB – MGBBB
- H2H (G-B-M)
- 3-1-2 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %60
- iddaa MS 1-0-2
- 1,69 – 3,12 – 3,52
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Barakaldo 3 – Real Unión 2; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Şubat 2025, Barakaldo 0-2 Real Unión.
Gol istatistikleri
Barakaldo iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 0,67 gol yedi; Real Unión dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %17, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Barakaldo %33, Real Unión %60. İlk yarıyı önde kapatma: Barakaldo 2/6, Real Unión 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 3,12, 2 – 3,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,66, Üst 1,68. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,76.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %47; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 9 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İspanya · Primera División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda B: Group 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 11 | +10 | 28 |
| 2 | UD Logroñés | 11 | +8 | 23 |
| 3 | Pontevedra | 11 | +2 | 18 |
| 4 | Real Avilés | 11 | +8 | 17 |
| 5 | Mirandes | 10 | +3 | 17 |
| 6 | Racing Ferrol | 11 | +1 | 17 |
| 7 | Extremadura 1924 | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Athletic Club II | 10 | +4 | 15 |
| 9 | Cacereño | 11 | 0 | 15 |
| 10 | Barakaldo | 11 | 0 | 14 |
| 11 | Ponferradina | 10 | 0 | 14 |
| 12 | Mérida AD | 10 | +2 | 13 |
| 13 | Real Unión | 11 | 0 | 13 |
| 14 | Unionistas de Salamanca | 11 | -5 | 13 |
| 15 | Cultural Leonesa | 10 | 0 | 12 |
| 16 | Zamora | 11 | -2 | 12 |
| 17 | Deportivo La Coruña II | 10 | -6 | 11 |
| 18 | CD Coria | 10 | -5 | 9 |
| 19 | UD Ourense | 11 | -12 | 8 |
| 20 | Arenas Getxo | 10 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Barakaldo | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Cacereño | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Racing Ferrol | 6 | +4 | 13 |
| 5 | Unionistas de Salamanca | 6 | +2 | 12 |
| 6 | Mirandes | 4 | +5 | 10 |
| 7 | Pontevedra | 6 | +2 | 10 |
| 8 | Real Avilés | 6 | +4 | 9 |
| 9 | Real Unión | 5 | +3 | 8 |
| 10 | Athletic Club II | 5 | +1 | 8 |
| 11 | UD Logroñés | 5 | +1 | 8 |
| 12 | Ponferradina | 5 | 0 | 8 |
| 13 | Cultural Leonesa | 4 | +3 | 7 |
| 14 | Extremadura 1924 | 5 | +2 | 7 |
| 15 | CD Coria | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Mérida AD | 5 | 0 | 7 |
| 17 | UD Ourense | 5 | -2 | 7 |
| 18 | Deportivo La Coruña II | 5 | -3 | 7 |
| 19 | Zamora | 6 | -2 | 5 |
| 20 | Arenas Getxo | 5 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD Logroñés | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Lugo | 6 | +2 | 13 |
| 3 | Extremadura 1924 | 6 | +4 | 9 |
| 4 | Real Avilés | 5 | +4 | 8 |
| 5 | Pontevedra | 5 | 0 | 8 |
| 6 | Athletic Club II | 5 | +3 | 7 |
| 7 | Zamora | 5 | 0 | 7 |
| 8 | Mirandes | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Mérida AD | 5 | +2 | 6 |
| 10 | Ponferradina | 5 | 0 | 6 |
| 11 | Real Unión | 6 | -3 | 5 |
| 12 | Cultural Leonesa | 6 | -3 | 5 |
| 13 | Deportivo La Coruña II | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Racing Ferrol | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Arenas Getxo | 5 | -8 | 4 |
| 16 | Cacereño | 5 | -5 | 2 |
| 17 | CD Coria | 5 | -6 | 2 |
| 18 | Barakaldo | 4 | -5 | 1 |
| 19 | Unionistas de Salamanca | 5 | -7 | 1 |
| 20 | UD Ourense | 6 | -10 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1. Yarı Sonucu
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Çifte Şans
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
