← Maçlar
İspanya · Primera División RFEF · Grup 111 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

Athletic Bilbao B 0-0 Real Union De Irun: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Athletic Bilbao B
0–0İY 0–0
Real Union De Irun
Maç sonu

Athletic Bilbao B 0–0 Real Union De Irun (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Athletic Bilbao B – Real Union De Irun maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Athletic Bilbao B üstte · Real Union De Irun altta

01530İY607590 46' oyuncu değişikliği: T. Zarandona ↔ B. Larrea (Athletic Bilbao B)↔48' sarı kart: J. Fontan (Real Union De Irun)49' sarı kart: B. Gaubeka (Real Union De Irun)52' sarı kart: E. Azkune (Real Union De Irun)54' sarı kart: C. Imga (Athletic Bilbao B)58' oyuncu değişikliği: S. Sanchez ↔ E. Lete (Athletic Bilbao B)↔58' oyuncu değişikliği: A. Conde ↔ P. Huestamendia (Athletic Bilbao B)↔65' oyuncu değişikliği: E. Azkune ↔ M. Hussaini Muhammad (Real Union De Irun)↔69' oyuncu değişikliği: A. Pecina ↔ T. Vizcay (Athletic Bilbao B)↔78' oyuncu değişikliği: B. Gaubeka ↔ M. Mancisidor (Real Union De Irun)↔78' oyuncu değişikliği: U. Garcia ↔ U. Albizua (Real Union De Irun)↔84' oyuncu değişikliği: A. Perez ↔ B. Garcia (Athletic Bilbao B)↔87' oyuncu değişikliği: G. Martinez ↔ P. Alvarez (Real Union De Irun)↔87' oyuncu değişikliği: A. Martin ↔ A. Sanchez (Real Union De Irun)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 46' oyuncu değişikliği: T. Zarandona ↔ B. Larrea (Athletic Bilbao B)
  • 48' sarı kart: J. Fontan (Real Union De Irun)
  • 49' sarı kart: B. Gaubeka (Real Union De Irun)
  • 52' sarı kart: E. Azkune (Real Union De Irun)
  • 54' sarı kart: C. Imga (Athletic Bilbao B)
  • 58' oyuncu değişikliği: S. Sanchez ↔ E. Lete (Athletic Bilbao B)
  • 58' oyuncu değişikliği: A. Conde ↔ P. Huestamendia (Athletic Bilbao B)
  • 65' oyuncu değişikliği: E. Azkune ↔ M. Hussaini Muhammad (Real Union De Irun)
  • 69' oyuncu değişikliği: A. Pecina ↔ T. Vizcay (Athletic Bilbao B)
  • 78' oyuncu değişikliği: B. Gaubeka ↔ M. Mancisidor (Real Union De Irun)
  • 78' oyuncu değişikliği: U. Garcia ↔ U. Albizua (Real Union De Irun)
  • 84' oyuncu değişikliği: A. Perez ↔ B. Garcia (Athletic Bilbao B)
  • 87' oyuncu değişikliği: G. Martinez ↔ P. Alvarez (Real Union De Irun)
  • 87' oyuncu değişikliği: A. Martin ↔ A. Sanchez (Real Union De Irun)

Maç olayları

  1. Athletic Bilbao BReal Union De Irun
  2. 87'G. Martinez ↔ P. AlvarezOyuncu değişikliği
  3. 87'A. Martin ↔ A. SanchezOyuncu değişikliği
  4. A. Perez ↔ B. GarciaOyuncu değişikliği84'
  5. 78'B. Gaubeka ↔ M. MancisidorOyuncu değişikliği
  6. 78'U. Garcia ↔ U. AlbizuaOyuncu değişikliği
  7. A. Pecina ↔ T. VizcayOyuncu değişikliği69'
  8. 65'E. Azkune ↔ M. Hussaini MuhammadOyuncu değişikliği
  9. S. Sanchez ↔ E. LeteOyuncu değişikliği58'
  10. A. Conde ↔ P. HuestamendiaOyuncu değişikliği58'
  11. C. ImgaSarı kart54'
  12. 52'E. AzkuneSarı kart
  13. 49'B. GaubekaSarı kart
  14. 48'J. FontanSarı kart
  15. T. Zarandona ↔ B. LarreaOyuncu değişikliği46'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Athletic Bilbao B
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%40 4/10%40 2/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%30 3/10%20 1/5
Real Union De Irun
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%27 3/11%17 1/6
Beraberlik%36 4/11%33 2/6
Mağlubiyet%36 4/11%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Athletic Bilbao B
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,70 (17 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,30 (13 gol)1,40 (7 gol)
Real Union De Irun
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,73 (19 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç1,73 (19 gol)1,83 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Athletic Bilbao B
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%80 8/10%80 4/5
1,5 Üst%90 9/10%80 4/5
2,5 Üst%80 8/10%80 4/5
3,5 Üst%40 4/10%60 3/5
Gol yememe%20 2/10%20 1/5
Real Union De Irun
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%64 7/11%50 3/6
1,5 Üst%91 10/11%83 5/6
2,5 Üst%64 7/11%50 3/6
3,5 Üst%55 6/11%50 3/6
Gol yememe%9 1/11%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Athletic Bilbao B
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%40 4/10%20 1/5
Berabere%40 4/10%60 3/5
Geride%20 2/10%20 1/5
Real Union De Irun
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%36 4/11%17 1/6
Berabere%45 5/11%67 4/6
Geride%18 2/11%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Athletic Bilbao B (10 maç)

1/131/X01/21X/11X/X3X/202/102/X02/22

Real Union De Irun (11 maç)

1/121/X21/20X/11X/X2X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Athletic Bilbao B (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 3 2
31-45 3 3
46-60 6 3
61-75 1 2
76-90 2 3

Real Union De Irun (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 4 0
31-45 1 1
46-60 3 3
61-75 3 5
76-90 7 7

Kartlar

Athletic Bilbao B

Sarı 16 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,6)

Real Union De Irun

Sarı 26 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 106 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Primera División RFEF · Grup 1 puan durumu · Segunda B: Group 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Lugo 11911 199 +1028 GGMGG
2UD Logroñés 11722 2214 +823 MBGMG
3Pontevedra 11533 1311 +218 MGGBG
4Real Avilés 11524 2315 +817 GGMGG
5Mirandes 10523 1310 +317 MBMGG
6Racing Ferrol 11524 109 +117 GGMBM
7Extremadura 1924 11515 2115 +616 GBGGM
8Athletic Club II 10433 1713 +415 MBMMG
9Cacereño 11434 99 015 BMGMM
10Barakaldo 11353 1010 014 MGBBG
11Ponferradina 10352 66 014 GMBBB
12Mérida AD 10415 1614 +213 GGGBM
13Real Unión 11344 1919 013 BBGMM
14Unionistas de Salamanca 11416 1318 -513 BMGMG
15Cultural Leonesa 10334 1010 012 MGBMM
16Zamora 11335 1113 -212 BBMMM
17Deportivo La Coruña II 10325 1117 -611 MMMMG
18CD Coria 10235 1217 -59 MMGBM
19UD Ourense 11227 416 -128 GMMGM
20Arenas Getxo 10226 822 -148 BMMGG
#TakımOGBMAYAVP
1Lugo 5500 102 +815
2Barakaldo 7340 94 +513
3Cacereño 6411 72 +513
4Racing Ferrol 6411 84 +413
5Unionistas de Salamanca 6402 119 +212
6Mirandes 4310 61 +510
7Pontevedra 6312 97 +210
8Real Avilés 6303 139 +49
9Real Unión 5221 118 +38
10Athletic Club II 5221 87 +18
11UD Logroñés 5221 65 +18
12Ponferradina 5221 22 08
13Cultural Leonesa 4211 85 +37
14Extremadura 1924 5212 64 +27
15CD Coria 5212 98 +17
16Mérida AD 5212 99 07
17UD Ourense 5212 24 -27
18Deportivo La Coruña II 5212 58 -37
19Zamora 6123 79 -25
20Arenas Getxo 5113 410 -64
#TakımOGBMAYAVP
1UD Logroñés 6501 169 +715
2Lugo 6411 97 +213
3Extremadura 1924 6303 1511 +49
4Real Avilés 5221 106 +48
5Pontevedra 5221 44 08
6Athletic Club II 5212 96 +37
7Zamora 5212 44 07
8Mirandes 6213 79 -27
9Mérida AD 5203 75 +26
10Ponferradina 5131 44 06
11Real Unión 6123 811 -35
12Cultural Leonesa 6123 25 -35
13Deportivo La Coruña II 5113 69 -34
14Racing Ferrol 5113 25 -34
15Arenas Getxo 5113 412 -84
16Cacereño 5023 27 -52
17CD Coria 5023 39 -62
18Barakaldo 4013 16 -51
19Unionistas de Salamanca 5014 29 -71
20UD Ourense 6015 212 -101

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,83X3,2823,09

Çifte şans

1X1,18121,16X21,56

Karşılıklı gol

Var1,48Yok1,99

1,5 Alt / Üst

Alt3,62Üst1,11

2,5 Alt / Üst

Alt1,88Üst1,56

3,5 Alt / Üst

Alt1,30Üst2,47

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Primera División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.